Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/332 anonim ***** válasza:
79%

Jesszusom, egy pöcsös oktat ki egy nőt a hüvelyről?

Komolyan eljutottunk az idiotizmus egy olyan fokára amin már csak röhögni vagy sírni lehet.

Én az előbbit választottam:)

De azért siralmas látni hogy egyesek mentálisan milyen durva szintre süllyednek le

2023. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/332 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy férfi létedre meg akarod magyarázni, hogy nem fáj, ha a méhszájamat döfködi a férfi pénisze szex közben, meg hogy nincs olyan, hogy túl nagy pénisz, amit nem tud az adott nő befogadni, kb. olyan, mintha nő létemre meg akarnám neked magyarázni, hogy a férfiaknak nem fájdalmas, ha tökön rúgják őket, és azt állítanám, hogy teljesen mindegy, mekkora a péniszed lankadtan, ha kellően felizgatnak, bármilyen hosszúra meg tud nőni, akár 20 cm-esre is.


Aztán amikor úgy reagálnál erre, hogy baromság mindkét állításom, akkor azt mondanám, hogy olvass ezekről, meg majd beszélgess férfiakkal, és akkor már kellően tájékozott leszel, és tudni fogod, hogy igazam van.


Ezek után, gondolom, már belátnád, hogy nem fáj a tökön rúgás, és bármilyen hosszúságú lehet egy erektált pénisz, csak idő és izgatás kérdése, ugye?

2023. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/332 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg a nagy pénisz minden nőnek jó, csak maximum használd óvatosan, a kicsi csak párnak. Ez gyakorlatilag kizárja, hogy a kisfarkú férfiak ha csak nem extra jóképű és nem tud végigpróbàlni több tucat nőt, akkor sosem találja meg azt s párat. Akinek elég a kis 11-13 centis. Ha meg egy olyat szeret meg, akinek nagy kellene, akkor meg érzelmileg is megroppan.

Szép kilátások, és csodálkoztok, hogy a dickcelek maguk maradnak.

2023. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/332 anonim ***** válasza:
91%

"Szép kilátások, és csodálkoztok, hogy a dickcelek maguk maradnak."

Ilyen "viták" után amiket itt is folytattunk velük, abszolút nem csodálkozunk. Mondhatni törvényszerű. Aki egyedül akar maradni az egyedül is fog.

2023. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/332 anonim ***** válasza:
0%
94! Itt nem volt vita! Itt volt pár önjelölt világmegváltó, aki ahelyett, hogy válaszolt volna a kérdésre végig azt magyarázta, hogy a kis pénisz nem is kicsi! Leszámítva 3-4 választ senki se a kérdésre felelt. Mellesleg az a 3-4 válasz úgy szólt, hogy nem kérdező, nem lehetsz boldog, na ez volt a releváns válasz, én külön rákérdeztem, hogy miért olyan fontos az a fránya behatolás...és nulla választ kaptam! Csak jött a sipítozás rrról, hogy a kérdező mentális állapotával van baj. Pedig csak a kérdésre várt volna választ. Például te válaszoltál a kérdésre? Mert nem! Se többi magát nőnek mondó válaszoló, mindneki felcsapott farok krsiztusnak, hogy ő most megváltó lesz és győzködni kezdet a kérdezőt, hogy nem is kicsi a farka. Vagy ez valami kis pénisz fétis nálatok?
2023. szept. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/332 anonim ***** válasza:
87%

95-ös: Te sem vagy komplett:-)

Tegyük tisztába, az, hogy esetleg kicsi, nem jelenti azt, hogy használhatatlan vagy élvezhetetlen. A kérdező belemászott a hüvelyünkbe, és ki akart oktatni minket, hogy minden nőnek csak a nagy a jó, de abból bármekkorát el tudunk nyelni…

Én speciel válaszoltam a konkrét kérdésre is, ami úgy hangzott, hogy ilyen mentális állapotban, és úgy, hogy nem akar dugni, ne keressen partnert, ellenben szimplán kicsi farokkal közel sem biztos, hogy kudarc érné. Az, hogy neki meg neked ez nem tetsző válasz, mert ragaszkodtok a hülyeséghez, attól még a kérdésre válaszoltam.

Miért olyan fontos a fránya behatolás? Hát, én kérek elnézést:-) Ezzel az erővel azt is kérdezhetnéd, miért fontos a férfiaknak adott orális szex, vagy miért csókolózunk… Nekem vannak extrább dolgaim, fétiseim is, de ha szexre kerül a sor egy pasival, számomra alap a csókolózás, orál, ujjazás, vaginális aktus, és a legtöbben így vagyunk vele. Röviden: Ezek más-más típusú élményt adnak, és a pénisszel való behatolás nekem megkoronázza az egészet. Hadd ne én legyek már a fura, mert ezt így gondolom, ahogy szerintem sok egyéb nőtársam is.

2023. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/332 A kérdező kommentje:

#88

Válaszokat szerettem volna kapni a kérdésemre.


#89

Nem írtam, hogy bármekkorát. Majd linkelek.


#90

Nem kell x neműnek lenni ahhoz, hogy ismerd a nemi szervet. Te csak magadról tudsz dolgokat? Na ugye. Azért amikor valaki olyan alap dologgal sincs tisztában, hogy a hüvely nyugalmi állapotban 8-10cm...

2023. szept. 30. 09:51
 98/332 A kérdező kommentje:

#91

Szerintem is durva. Mindig meglep.


#92

A méhszáj döfködése nagyon fáj. Sehol nem írtam, hogy nem. Túl nagy pénisz is létezik, de ritka.


Amúgy, akkor ti sose mennétek férfi nőgyógyászhoz, ugye? Hiszen férfi semmit nem tudhat hüvelyről...

2023. szept. 30. 10:11
 99/332 anonim ***** válasza:
0%
96! Ja, hogy MINDEN KELL, az igen! Az egyik nem is elég. Nekem aztán mondhatod, hogy melyik, hogy jó sose várnám el egy nőtől, hogy a farkam szopkodja, ha nem akarja, és szerintem ez a normális, ugyanez van a behatolással is, hogy nem értem miért fontos az ha valaki nem akarja.
2023. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/332 A kérdező kommentje:
2023. szept. 30. 11:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!