Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/332 anonim ***** válasza:

"Az, hogy a méhszáj döfködése fáj és az, hogy simán befér a nagyobb is fájdalom nélkül, nem ellentmondás. Remélem csak játszátok a hülyét."


Abból ítélve, amit írsz, vagy te játszod a hülyét, vagy nem vagy tisztában azzal, hogy hol van a méhszáj. Erre az opcióra eddig nem gondoltam.

2023. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/332 anonim ***** válasza:

"Linkeltem, hogy mekkora a hüvely. Tényleg olvass róla, mert ezt rossz nézni."


Linkeltél, és az alapján is ellentmondasz saját magadnak.


Leírhatod még tízszer, vagy akárhányszor, de nő vagyok, és tudom, hogy hol a méhszájam.

2023. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/332 anonim ***** válasza:

Leírhatod még tízszer, vagy akárhányszor, de nő vagyok, és tudom, hogy hol a méhszájam. - Ezt arra írtam, hogy már sokadjára írod, hogy olvassak, illetve olvassunk róla.


Az olvasástól nem fog feljebb vándorolni a méhszájam.


Ha azt gondolod, hogy csak 25 cm körüli péniszméretnél lehetne gond, akkor te vagy az, aki vagy nem olvastad el, amiket linkeltél, vagy esetleg tényleg nem tudod, hogy mégis hol található a méhszáj.

2023. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/332 A kérdező kommentje:

#129

Végre. Szia!

2023. okt. 2. 14:24
 135/332 anonim ***** válasza:
44%
130-as: Neked azért még válaszolok. Továbbra is nő vagyok, akinek van jó pár péniszmérettel tapasztalata. Hiába figyelmes a partner, akkor is van, hogy kicsit jobban „megszalad”, állandó odafigyelést igényel a partner részéről, ill. nekem is kell kontrollálnom az aktus alatt mondjuk egy 18 centis farkú pasit. A 14-es meg mehet tövig, a legvadabban, nem kell „figyelni”. Érted már? A pénisz meg amúgy vizuális szempontból nem különösebben érdekel, ellenben szeretem az orált is, de a szám is kicsi, így oda is ideálisabb a kisebb méret. Érted már? Gondolom, nem, mindig ki tudtok találni vmi kötözködést.
2023. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/332 A kérdező kommentje:

#132

Ha neked az ellentmondás, akkor gratulálok.


#133

Nem gondoltam, hogy külön le kell írni... a 25cm csak egy példa volt. A többi fszságot te képzeled hozzá.

2023. okt. 2. 14:31
 137/332 A kérdező kommentje:
Amúgy jól széttrollkodtátok a kérdésemet. Kb 130 komment nem a kérdésről szól.
2023. okt. 2. 14:36
 138/332 anonim ***** válasza:
44%

"Egy 12 centivel te sose leszel kemény, érted már?"


De igen, miért ne lehetne? Ezek szerint te nem érted.


"Nem is szólva arról, hogy a nőknek a tudat, hogy nagy pénisszel van dolguk izgató!"


Lehet, hogy a te fejedben izgató, ráadásul minden nőnek.


Nekem 13 cm felett minden cm hátrány, se azt nem szeretem, ha óvatoskodni kell önfeledt szex helyett, se mazochista nem vagyok, így pont, hogy nem lesz izgató a tudat, hogy "nagy pénisszel van dolgom".


Kb. pont ugyanúgy, mint ahogy az az étel nem lesz látványra étvágygerjesztő, aminek az ízét nem szeretem.


Az amúgy be bírod emelni, hogy a férfiak közül sem mindenkinek a minél nagyobb mellek tetszenek, vagy azt se hiszed el?

2023. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/332 anonim ***** válasza:

137


Sokan válaszoltak a kérdésedre, de feleslegesen, mivel egyrészt szelektíven olvasol, másrészt többszöri kérésre még azt sem tudtad megfogalmazni, hogy mi volt a célod a kiírásával.

2023. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/332 anonim ***** válasza:
44%

"még azt sem tudtad megfogalmazni, hogy mi volt a célod a kiírásával."

Azért ezt meg tudom mondani helyette is: egyértelmüen ismerkedési szándékkal tette fel, hátha majd lesz olyan szerencsétlen (nyilván nincs) aki majd megszánja szegény szerencsétlen kérdezőt, hogy aztán azt is megbőgetve elhajtsa mert ő szégyelli önmagát.

Értelmes célja persze nincs a kérdésnek, de legalább terjesztheti a "hitét" a "16 centi felett érzik csak a farkamat" címü müsorszámmal

2023. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!