Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/332 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy eleve hülyeség hogy a beéri egyenlő a nincs ló jó a szamár is helyzettel. Abból indulsz ki hogy gyakori dolog a megalkuvás kapcsolatoknál, de ez esetben egyáltalán nem erről van szó.

Azt kérdeztem a kérdésemben: melyik nő tökéletesen elégedett ekkora mérettel úgy, hogy az neki teljes értékü orgazmust okoz?

Nem azt hogy ki éri be kisfarkúval?

Kifejezetten az elvárásra kérdeztem rá, amely nem teljesülése lenne a "nincs ló jó a szamár is" esete.

Vannak szép számmal akik a nagy méretet várják el (bár szerintem ti is arra szavaztatok a nyakamat tenném rá:) de a többség egyértelmüen a kisebb méretet preferálja. A válaszlehetőségek megfogalmazása szerint kifejezetten a kis méretet preferálják azok akik az utolsó válaszlehetőségekre nyomtak, nem csak elviselni tudják

Ezt a nöi hozzáállást itt a gyakorin sok nő megerősítette már, és azok a nök is megerősítették nekem akikkel beszéltem erröl.

Tudtommal (ahogy nök nekem mesélték) amúgy úgy van a dolog hogy a nök többsége elég rugalmas ahhoz hogy hozzászokjon a nagy mérethez, de ha épp nincs hozzászokva akkor pont ugyanúgy élvezi a kisebb méretet is.

Akkor nem tudja, ha hozzászokik (tágul) a nagyobb mérethez, de idövel ez állítólag visszaáll ha nincs nagyméretü partnere.

Nyilván vannak olyan szük nők is akik nagyon nehezen tágulnak, és akár a közepes méretet is szokniuk kell, hiszen itt is sokan panaszkodnak erre rendszeresen, sok ilyen kérdést olvastam már, ezeket nem véletlenül szokták kiírni

Nem irkálnának ilyen problémákról ha nem létezne, nem volna értelme ilyeneket kitalálni.

2023. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/332 anonim ***** válasza:
12%

"Nyilván vannak olyan szük nők is akik nagyon nehezen tágulnak, és akár a közepes méretet is szokniuk kell, hiszen itt is sokan panaszkodnak erre rendszeresen, sok ilyen kérdést olvastam már, ezeket nem véletlenül szokták kiírni"


Ezt már akkor is tudták, amikor a Kámaszútra íródott.


De erről nem fogod soha meggyőzni azokat, akik csak azt hajlandók észrevenni, ami a támogatja őket a méretkomplexusukhoz való kapaszkodásban.


Én ezt már leszűrtem itt évekkel ezelőtt. Jellemzően a kérdezők második, harmadik megnyilvánulása után 95% biztonsággal megállapítható, hogy a saját időd, energiád pazarlása hozzászólni ezekhez a kérdésekhez.

2023. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/332 anonim ***** válasza:
91%
182! Az a baj, hogy itt neki van méretkomplexusa, mit gondolsz miért talál ki mindent, hogy azt bizonygassa, hogy neki van igaza?
2023. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/332 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy itt neki van méretkomplexusa"

Akkor vajon hogy van az hogy én szexelek szabadon, míg ti csak vergödtök?

Ha nekem van méretkomplexusom, miért ti vagytok az áldozatszerepben, úgy hogy a fizikai adottságaim semmivel sem jobbak?

2023. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/332 anonim ***** válasza:
184! éppen erről beszélek, hogy te így játszol egy szerepet, amilyen szeretnél lenni.
2023. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/332 anonim ***** válasza:

185#

Mi van??

2023. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/332 anonim ***** válasza:
Így utólag visszanézve de értelmetlen volt ez a "vita" itt. 🤣🤣 és a farka senkinek nem lett sajnos nagyobb tőle! ☹️
2023. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/332 A kérdező kommentje:

#187

Kb 180 komment nem a kérdésről szól.

2023. okt. 6. 22:18
 189/332 anonim ***** válasza:
0%
188! Igen, de mondom most pihentessed és írd ki egy hónap múlva másképp fogalmazva, hogy ne ismerjék fel. Hátha akkor a bébirépás kommandó nem találja meg! Amúgy tök érdekes, hogy csak itt gyűlt össze ez a kispénisz fétises társaság, más ilyen kérdéseknél nem lebzselnek ott.
2023. okt. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/332 anonim ***** válasza:
Ötlet! Legközelebb hazudd magad impotensnek! Ennyi. Aztán akkor valós válaszokat kapsz majd. Ne feledd egy impotenssel szemben a nők elnézőbbek mint egy kis farkúval. Személyes tapasztalat.
2023. okt. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!