Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/332 A kérdező kommentje:

#208

Ha olvasnád, amiket írok, akkor láttad volna, hogy max 5-10%-ot írtam, ami nagyon optimistán fedi a valóságot.

2023. okt. 8. 14:30
 212/332 anonim ***** válasza:
75%

210-es: Ezt már 128-szor leírtad. Nem fedi a valóságot, a kérdező maga dobja el az aktust, nem az van, hogy nem képes rá.


211-es: Bocsi, hogy nem köpöm-vágom a 200+ választ fejből. De értő olvasás, 0 százalékot sugallsz, tök mindegy, milyen arányt írtál esetleg korábban.

2023. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/332 anonim ***** válasza:
75%

"de mind a „bébirépa” tábor, mind a „lóf.sz méretet” hirdetők, tehát mindannyian már csak a szart passzírozzuk egyik helyről a másikra"

Miféle "bébirépa tábor"?

Ebben a kérdésben nem találkoztam még olyan válasszal, tehát én sem írtam olyat hogy a kisebb méret lenne a tökéletes, a legjobb.

Itt két "tábor" van csupán: a méretkomplexusos dickcelek és a többi épeszüen hozzáálló, szexuálisan tapasztalt emberek tábora.

Ugye először válaszoltunk a kérdésre (hogy igen, mondjon le a nőkről) aztán közben már kezdődött is a vita hogy mégis miért ragaszkodnak hagymázas elméleteikhez amikor gyakorlatuk sincs a témában?

Azt nem állítottam hogy a nők kifejezetten a kis méretet szeretik, de azt igen hogy javarészük teljesen elégedett velük, hiszen ezt igazolta az a kérdésem is, amit ezek teljes mértékben figyelmen kívűl is hagynak. Azaz a nők nagy része hiába szereti a nagy méretet is, a kicsit is teljes mértékben élvezni tudják, legalabbis a többségük. Erröl szólt a belinkelt kérdésem. A kérdező 5-10 %-os elfogadottsági rátája viszont csak légből kapott.

Csak retteg a megszégyenüléstől, ezért menekül hazugságokba

2023. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/332 anonim ***** válasza:
212! A lényeg az lenne, hogy a kérdésre legyen válasz!
2023. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/332 anonim ***** válasza:
75%

213-as: Nyugi, mi egy oldalon állunk, ironikusan írtam a „bébirépa” tábort, kiparodizálva. Ők tekintenek így ránk, én teljesen egyetértek veled.

214-es: Sokadjára írom, volt arra is válasz. Részemről is. A kérdező kiírhatná, hogy köszi a válaszokat, úgy látom, már nincs sok érdemi komment, így berekesztem.

2023. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/332 anonim ***** válasza:
215! Ja, kettő!
2023. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/332 A kérdező kommentje:

#212

Nem 0, hanem nagyon minimális. A valóságot pedig jól tükrözi.


#213

😂😂😂😂😂 Legalább van humorod.


#215

Sose írtam le a bébirépa szót, de titeket ez se zavarjon. 200 komment nem érdemi válasz...

2023. okt. 8. 17:59
 218/332 anonim ***** válasza:
217! A bébirépa az én voltam, én írtam, két pipás komplexusos srácot hergeltem vele. Tudod, aki nem aggódik a mérete miatt, de azért ő is kérdést írt ki róla! 🙄😮
2023. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/332 anonim ***** válasza:
75%

"Tudod, aki nem aggódik a mérete miatt, de azért ő is kérdést írt ki róla!"

De legalább reagálnál arra a kérdésre baszki!

Legalább folyna róla vita, de megtagadjátok annak a lehetőségét

Ugyanis én ezért vagyok itt (is). Imádom a vitákat, szeretek írásban véleményeket ütköztetni sikamlós témákban. Ezért írtam ki azt a kérdést is, ahol szépen kirajzolódott a valóság

Nem olyan nagyon szép, hiszen a nök egy kisebb, de elég jelentős hányada ragaszkodik a nagy mérethez, ezt erősen sejtettem is. De persze azért némileg többségben vannak akik élvezik a kis méretet is, szerencsére.

Így a való életben legalább ezen nem kell annyit aggódni, csak ki kell szűrnöm azokat a nőket akiknek kevés vagyok és ennyi

Nekem megy, nektek nem akar menni

A ti problémátok nem az enyém

De az biztos hogy a csajok nem fogják beérni pettingel, ahogy egy egészséges férfi sem képes beérni vele. Az nem szexuális élet hogy csak kinyalom azt hagyjon békén, majd kiverem magamnak hogy ne is lássa a pöcsömet. Ezt hiába képzelitek szexnek, a két és fél pipás gyerek is ezzel bőgette meg a csaját, nem véletlenül

2023. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/332 anonim ***** válasza:

"De az biztos hogy a csajok nem fogják beérni pettingel, ahogy egy egészséges férfi sem képes beérni vele. Az nem szexuális élet hogy csak kinyalom azt hagyjon békén, majd kiverem magamnak hogy ne is lássa a pöcsömet."


Basszus, ha ezt így leírod a többi hiszti, meg sallang nélkül az elején még föl is pontoztalak volna, mint hasznos választ! Tehát Nem ,nem elég a nőknek, köszi! Ez miért nem ment az elején? 🤣🤣

2023. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!