Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/332 A kérdező kommentje:

#239

A mellnek és a pénisznek még mindig teljesen más a funkciója. A behatolás főszereplői a pénisz és a hüvely. Mell nélkül lehet szexelni, de pénisz nélkül nem. A nagyobb pénisz jobban kitölti a hüvelyt, intenzívebben stimulálja, ezáltal nagyobb élvezetet ad.

2023. okt. 11. 13:15
 242/332 anonim ***** válasza:

"Mell nélkül lehet szexelni, de pénisz nélkül nem"

Valóban lehet, csak éppen nem fog

A férfiak javarésze nem fog olyannal szexelni akinek hiányzik, mert akkor tényleg hiányérzete van. Úgy mint a tényleges mikropénisznél a nöknek (hallottam erről sztorit)

Dehát a mikropénisz az ugye egy másik kategória.

"A nagyobb pénisz jobban kitölti a hüvelyt, intenzívebben stimulálja, ezáltal nagyobb élvezetet ad."

Ez nagyjából igaz, de hol zárja ki ez azt hogy a kisebb mérettel nem lehet elég intenzíven stimulálni?

Honnan veszed hogy kizárólag a nagy méret képes teljesértékü kielégülést okozni a nőknek?

Ez a fö kérdés

2023. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/332 A kérdező kommentje:

#242

A nőktől.

2023. okt. 11. 13:53
 244/332 anonim ***** válasza:

Én is a nőktől hallom az ellenkezőjét, csak én érzem is, nemcsak szavakban hallom.

Dehát mint említettem normális hogy jópár nőnek van ilyen véleménye. De te ugye csak és kizárólag ezt a véleményt vagy hajlandó meghallani.

Sem más nök ellentétes tapasztalatai, sem az nem érdekel hogy miképpen lehetnek ellentétesek a tapasztalatok.

Így védelmezed a saját kis szférádat a nőktől. Ugye ezért felesleges barátnőt is keresned.

2023. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/332 anonim ***** válasza:
Ha kicsi mereted van olyan 9cm jó kemenyen tudod nyomni, en lehet még jobban elvezném. Ujjal is eltudok élvezni tehát ha van ujjnyi méreted akkor lehetne sex, nyilván en nem keresek senkit, van komoly kapcsolatom
2023. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/332 A kérdező kommentje:

#244

Mint írtam korábban, meggyőzhető vagyok nő által. De ahhoz olyan nő kéne.


Itt főleg a 15-ös írja jól és írta valaki, hogy akinek kicsi, az olyan nőt keressen, akinek nem fontos a behatolás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. okt. 11. 16:59
 247/332 A kérdező kommentje:

#245

Ennek örülök. Viszont az ujjnyi pénisz nem olyan jó, mint az ujj, mert nem tud úgy mozogni.

2023. okt. 11. 17:03
 248/332 A kérdező kommentje:
2023. okt. 11. 18:32
 249/332 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele, hogy olyan kérdést linkeltél be, ahol a válaszolók elég nagy többsége nem tartja kevésnek a 14 centit? Normális vagy? Bár ezt már tényleg felesleges megkérdezni, tuti, hogy nem…
2023. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/332 anonim ***** válasza:
A másik linkelt meg, eltrafáltam korábban, te tényleg arra izgulsz, hogy lekicsinyelje, szidalmazza vki a péniszedet és a kis farkakat.
2023. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!