Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
 281/332 A kérdező kommentje:

#280

De.

2023. okt. 16. 08:34
 282/332 A kérdező kommentje:
2023. okt. 16. 09:39
 283/332 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, írok centiket, bár nem fogod felfogni, a te fejedben paraméterekben van a világ. 12-13 centi volt a legkisebb, amivel találkoztam, az én adottságaimhoz kb. 14-ig passzol. 14-16 között még nem vészes, 16 fölött már abszolút nagynak érzem. (18 centi volt a max., többször is, ennél nagyobbal végképp nem szeretnék). De, és ezt nem fogod megérteni, nem jelenti, hogy akinek 12 centis farka van, azzal nekem automatikusan jó lesz a szex, ahogy azt se jelenti, hogy 18 centissel meg nem. Sokkal összetettebb dolog ez, még a vastagságon túl is, pl. technika.
2023. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/332 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük hozzá azt is, hogy manapság SAJNOS a szex túl fontos lett...jó, hogy ideges, aki nem 20-35 közötti modell pasi nagy farokkal.
2023. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/332 A kérdező kommentje:

#283

Ne magadból indulj ki, hogy nem fogom fel. Hol írtam, hogy automatikusan jó bármilyen mérettel? A centit is elhiszem, mert van egy nagyon minimális réteg, akinek ennyire kicsi a puncija. Vaatagságot viszont nem írtál, pedig az a fontosabb neked.

2023. okt. 16. 11:58
 286/332 anonim ***** válasza:
Arra nem tudok, sosem említette egy férfi sem. De azt azért be lehet lőni, hogy az adott méret vékony, közepes, vastag-e. Találkoztam extra vastaggal is, nem volt rossz élmény, de 1 éjszakás partner volt, és azért azt szűrtem le, hogy rendszeresen egy ilyen vastagság már problémás lehetne (extra méretű óvszer is nehezen ment rá.) De ahogy írtam, alapvetően a vastag a preferált, pedig amúgy szűk vagyok, viszont jól tudok tágulni, ha szükség van rá. De tényleg amúgy, miért nem árulod el a méreted? Sejteni lehet, én már meg is tippeltem sok oldallal ezelőtt, de tényleg érdekelne a konkrét, és ahogy írtuk is, annyira azért számít, hogy mondjuk 5 vagy 12…
2023. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/332 A kérdező kommentje:

#284

Ebből a kérdésből is kiderült, hogy a magas, nagyfarkú férfi a szexbomba nő megfelelője:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


#286

Látod? Rövid, szűk hüvelyed van és neked is a vastag kell + a hosszú se baj. Most akkor képzelj el egy átlagos hüvelyt... Mire tippeltél?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Amúgy szerintem nővel is csak barátkozni fogok. Ahogy látom könnyebben nyerek a lottón, mint találok nőt annyira kis hüvellyel. És akkor még ott a többi, amiben passzolni kéne... Esélytelen ilyen testtel :D

2023. okt. 16. 13:08
 288/332 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmas, ahogy már tényleg mindent kiforgatsz, és csak azt rántod ki a mondandómból, ami a hülye gondolataidhoz illeszkedik. A linkelt szarjaid nem érdekelnek, én a való világban élek, és bőven van tapasztalatom a szexualitást illetően mind elméleti, mind gyakorlati szinten, férfiakkal, nőkkel is. A legtöbben nem farok alapján választunk partnert (még csak szexre sem), és tág határok között tudunk idomulni, a pózokkal is lehet kozmetikázni a dolgon, több mindennel. Jóval vadabb életet élek, hidd el, tudom, hogy van bőven nő, aki 18 centit is elnyeli, de a 14-est is tudja élvezni. Hogy ismerek-e olyat is, akinek tényleg csak a nagy a jó? Persze, mint ahogy a másik oldalról is, a legtöbben viszont idomulunk, ha vonzó a partner, mint ahogy a férfiak sem csak „kellemesen szűk” puncijú csajokkal jönnek össze. De mondom, te csak paraméterekben, ill. tökéletes ideálokban gondolkodsz. Én pl. jól tudok orálozni, de nem megy a mélytorok, nem is erőltetem. Nem érdekli a férfiakat, teljesen megfelel nekik egy jó sz.pás is.
2023. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/332 A kérdező kommentje:

#288

Semmit nem forgattam ki. Nekem elég sokféle nő tetszik, szóval ennyit az ideálról és a tökéletességről. Az, hogy élvezi a nő, nem jelenti azt, hogy nincs hiányérzete és/vagy nem gondol korábbi partnere méretére. Engem se érdekel a mélytorok, mint írtam, nekem a szex a nőről szól. Ezért a kérdés, de sajnos nagyon ritka az ilyen nő. Azért a tipped még érdekelne.

2023. okt. 16. 21:10
 290/332 anonim ***** válasza:
0%
289! Semmi értelme! Nem akakrják érteni! Engedd el!
2023. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!