Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/332 A kérdező kommentje:

#270

Ez sok mindent elárul, hogy nem írsz centiket. Olvasd el a 261-est, ő megértette a kérdést.

2023. okt. 14. 15:10
 272/332 anonim ***** válasza:
0%
268-270! Tudod mit? Inkább el se olvasom, amit írtál! Sok süket, hazug duma. Fáraszt!
2023. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/332 anonim ***** válasza:
91%

Csak elolvastam így estére!


"akarnál olyan nővel szexelni, akinek, jaj, hozzá ne érj a puncijához, le ne vedd a bugyiját, rá se gondolj, mert milyen ronda, ilyen meg olyan, majd ő csak leszop, kiveri neked stb. Biztos erre is lehet találni, de szerintem a legtöbb pali inkább lenne egy tág vagy furcsa kinézetű punci tulajával, mint olyannal, aki kórosan utálja a testét, és emiatt elzárkózik a behatolástól."


Annak örülnék, ha mind ilyen volna! Csak sajnos nem így van!

2023. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/332 anonim ***** válasza:

"akarnál olyan nővel szexelni, akinek, jaj, hozzá ne érj a puncijához, le ne vedd a bugyiját, rá se gondolj, mert milyen ronda, ilyen meg olyan, majd ő csak leszop, kiveri neked stb."

"Annak örülnék, ha mind ilyen volna! Csak sajnos nem így van!"

Nem passzolsz a kérdezőhöz

Ö eleve úgy keresne nöt hogy nem vetközne le előtte álló farokkal, erről szól a kérdés is.

Nyilván úgy képzeli hogy ezt majd magának elintézi mint addig.

Nekem nincs is ezzel semmi bajom, én csak téged nem értelek 273#, hogy akkor te most nem is szégyellenéd a pöcsödet elővenni, csak a pinába nem tennéd be mert az milyen ciki?

2023. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/332 anonim ***** válasza:
274! Kezded érteni! Mit szégyelljek rajta, ekkora, amekkora. Csak tudom, hogy nem elég nagy.
2023. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/332 anonim ***** válasza:

275#

Semmit nem kezdek érteni

Ellentmondasz a kérdésben szereplő viselkedésnek azzal hogy esetedben te is igényled a kényeztetést. A kérdező le sem vetközne, gondoltam az ilyen komplexusos srácok egyformák.

Persze ettöl még nem értelek meg, hiszen a vaginális szex az a legtöbb férfinak is fontos szükséglet, nem érném be orállal.

De tudom hogy vannak férfiak akik beérnék ennyivel, esetedben pedig ez társulhat ezzel a komplexussal

Amúgy tök megérteném a helyzetet ha mikropéniszröl lenne szó

Párom is mesélte milyen gáz az. Mesélte hogy konkrétan szinte meg se találta a srác pöcsét, gyorsan ott is hagyta aztán, a kedve is elment. Azzal nem sok mindent lehet kezdeni.

Csak hát itt más a téma

2023. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/332 A kérdező kommentje:

#276

Én is vágyom a kényeztetésre, sőt. A legnagyobb álmom egy olyan nő, akivel tökéletesen passzolunk. Szeretjük egymást és imádja velem a szexet, a méretemmel együtt. Csak ilyen nő nem létezik. (#261)

A 268-as se véletlen, hogy nem ír centit.

2023. okt. 15. 10:38
 278/332 anonim ***** válasza:

"...de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne."

"Én is vágyom a kényeztetésre, sőt."

Hogy mi van?!?

Ezt te hogy rakod össze, most komolyan?

Nadrágon keresztül kielégít vagy mi? Ez az egész agymenés egyre durvább. Nem vetköznél le, de azért elégítsen ki?

Ez nagyon eszement eszmefuttatás

2023. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/332 A kérdező kommentje:

#278

Ezt se érted? Úristen...

2023. okt. 15. 21:10
 280/332 anonim ***** válasza:
Az se normális aki ezt érti kérdező
2023. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!