Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/332 anonim ***** válasza:
0%
245 vagyok ha a klitorisz részéhez értesz egy nőnek akkor lesz orgazmusa is a p#nisszel
2023. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/332 anonim ***** válasza:
38%

"eltrafáltam korábban, te tényleg arra izgulsz, hogy lekicsinyelje, szidalmazza vki a péniszedet és a kis farkakat."

Mégis mi mást vártál a kérdezőtől?

Tudod a mai perverzitásnak nincsenek már határai, durva amúgy.

Egyébként amikor ilyen kérdések vannak, és nincs megadva méret, akkor minden épeszű ember ugye arra gondol hogy mikropéniszröl van szó. Hiszen akkor ugye együtt lehet érezni, tényleg nagy az a kicsi gond. De ugye amikor kiderül hogy itt a 10 centi feletti méretekről folyik a diskurzus, akkor mindjárt kiélezettebb a beszélgetés.

Hiszen akkod mindjárt rádöbbennek a normális emberek hogy itt beteg férfiak beteg gondolkodásáról van csupán szó, nem valódi fizikai hiányosságról

2023. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/332 anonim ***** válasza:
252-es: Rutinos vagyok, szóval, én már tisztában vagyok vele, hogy az ilyen kérdéseknél kicsi a valószínűsége, hogy mikropéniszről legyen szó. De normális emberek számára akkor is megdöbbentő, minden alkalommal… Nincs baj amúgy ilyen fétissel se, csak korrektebb lenne az elején pár szóban felvezetni, és aki akar, beszáll a sztoriba. De tudják, hogy nincs sok ilyen nő, így kamuznak, rejtegetik a valódi szándékukat.
2023. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/332 anonim ***** válasza:
0%
236! Igaziból zokogni volna kedvem, a sok ostobaság láttán, de addig toltátok a hülyeséget, hogy inkább úgy érzem, mintha sok kisfarkú bohóc csinálná a műsort itt. Szóval már szórakoztat. Meg ez a mindenre van egy dumátok, ez eszméletlen, most már ott tartunk, hogy kilenc centi is elég!😂😂😂 Egyre jobb! Lassan kiderül az a legjobb pasi az ágyban, akinek nincs is pénisze! 😁😂
2023. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/332 A kérdező kommentje:

#249

Olvasd el figyelmesebben. Köszi, de nálad normálisabb vagyok. Az meg csak egy példa.


#250

Még mindig az ellenkezője, de ne törődj vele.

2023. okt. 11. 22:39
 256/332 A kérdező kommentje:

#252

Nincs diskurzus, mert nem olvassátok, amiket írok, csak írjátok a sok kitalált baromságaitokat, amikről szó sincs. Te beszélsz a normális, épeszű emberről? :'D Sírok :D


#253

Ez már messzebb nem lehet az igazságtól.

2023. okt. 11. 22:53
 257/332 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező nekünk mi a fészkes fenét kéne elolvasnunk?

A tömegével linkelt beteg kérdéseidet?

A pár szavas semmitérö "válaszaidat"?

Vagy a haverod agyatlan ömlengéseit?

Komolyan nem tudom miről beszélsz

2023. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/332 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy biztos vagyok benne hogy az én kérdésemet el sem olvastad

Mert arra ugye nem reagáltál

Pedig az lett volna a lényeg, válasz a kérdésre miszerint mégis mekkora arányban fogadnak el így nök. Hisz ez a lényegi kérdés, nem az amit kiírtál (és amire szintúgy válaszoltunk)

2023. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/332 A kérdező kommentje:

#257

Ezzel van a baj. Nem tudod miről beszélek. Azok nem az én kérdéseim, de jól mutatják a valóságot. Én majdnem mindenre válaszoltam, csak titeket nem érdekel, nem is reagáltok rá. Ti írtok "választ", ráadásul olyanokat is, amikről szó sincs.


#258

Erről beszélek. Levegőnek nézed, amit írok. Írtam a kérdésedről többször is. Nem írom le újra, mert láthatóan felesleges.

2023. okt. 12. 09:49
 260/332 anonim ***** válasza:
44%

Minden alkalommal kitértél a valódi válaszadás elől kérdezö!

Rögeszmésen kicselezni próbálva minket mindig olyan választ írtál hogy még véletlenül se érintsd azt amiről konkrétan kérdeztek

Veled tényleg teljesen felesleges is így beszélni

Beteg vagy

2023. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!