Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
 291/332 anonim ***** válasza:
44%

Jézusom, nem arról beszéltem, hogy neked kell tökéletes, hanem te gondolod ezt a nőkről! A mélytorok is csak egy példa volt bizonyos dologra, de hagyjuk akkor!


Szexuálpszichológust javasolnék! Kórosnak tartom, aki eldobja magától a szexet úgy, hogy amúgy vágyik rá, és fizikailag képes is lenne, csak pusztán a komplexusai miatt nem mer. A beszélgetést meg ne folytassuk, nem akarod elárulni a méreted, se azt, hogy a linkelt meg a hallott dolgokon kívül mi van, tényleg utasítottak-e már el a méreted miatt, és ha igen, hányan.


290-es: Te meg csak ezt tudod hajtogatni, holott egyikőtök se írta, hogy igen, én életemben 10 nőnél próbálkoztam, és mindegyik elhajtott, amikor meghallotta/meglátta, hogy milyen kicsi péniszem van. Bennetek irracionális félelem van, nem hiszem, hogy történt ilyesmi.

2023. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/332 A kérdező kommentje:

#291

Tudom, hogy miről beszéltél, azt csak azért írtam, mert nem paraméterekben, ideálokban látom a világot, hiába hiszed azt. Szexuálpszichológus se tud azon segíteni, hogy több nő legyen, aki nem csak beéri velem, hanem tényleg jó vagyok neki. Neked rövid, szűk hüvelyed van, mégis kevés lennék, bár vastagságot nem írtál. Most akkor mit kezdjek egy átlagos hüvellyel? Azokra már szerintem adtam választ. A tipped továbbra is érdekel.

2023. okt. 17. 09:24
 293/332 anonim ***** válasza:
0%

291! De miért vagytok ilyen fárasztó?


Nyilván nem fog szexelni az, akinek kicsi pénisze van, mert nem lesz elég. Ergo nem fogok próbálkozni se! Ezt miért olyan nehéz felfogni?

Beszéltem épp elég nővel erről, hogy tudjam az igazat, hidd el nem kitalálom, amit mondok.

2023. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/332 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem fog szexelni az, akinek kicsi pénisze van, mert nem lesz elég."

Lefogadom hogy szerintetek azzal a kis mérettel szexelni szégyennek számít, és lenéztek engem azért mert én használom a "bébirépát"

Én csak azt nem értem hogy ha ez ennyire gáz, akkor a csajom miért akar mindenáron velem szexelni?

Akkor is amikor én már nem akarom? Hiszen ha nem élvezi, nincs értelme számára hogy kezdeményezzen nem igaz?

2023. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/332 A kérdező kommentje:

#294

Újabb tévedés velem kapcsolatban. Senkit nem nézek le. Gondolom a barátnődnek nagyon kicsi hüvelye van.

2023. okt. 17. 17:36
 296/332 anonim ***** válasza:
Figyi, tényleg már csak annyit írnék, normális hüvelyem van, azaz nem kórosan rövid vagy szűk! Szóval, ne gondolj bele olyanokat, amiket nem írtam! Rengeteg nő van a világon ekkora hüvellyel, mint ahogy tágabbal, hosszabbal is. Továbbá, korábban már leírtam, mindkét irányba tud egy nő igazodni (kisebb vagy nagyobb az „ideálisnál” a pénisz), természetesen nem a végtelenségig, de a legtöbb nőnél tágak a határok, és nem a ló helyett szamár esetéről van szó.
2023. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/332 A kérdező kommentje:

#296

Korábban azt írtad, hogy rövid, szűk hüvelyed van. Most akkor melyik? Gondolom az se véletlen, hogy nem válaszolsz mindenre.

2023. okt. 17. 19:18
 298/332 anonim ***** válasza:

"Gondolom a barátnődnek nagyon kicsi hüvelye van."

Hát centivel nem mértem, de azért adok pár támpontot: több gyereket szült már, egyiket sem császárral, annyira nem lehet kórosan kicsi a hüvelye.

Emellett volt már nagy farkú pasassal is régebben, és meg tudta szokni azt is, szóval annyira nem érzékeny. Csak ahogy mondta, éppen elszokott már a nagy mérettöl annyira hogy élvezze a kicsit is. Na meg arra panaszkodik hogy a nagy péló könnyebben lelankad és nem bírja egykönnyen újra felállítani mint a kisebbet. Emiatt is szereti a valamivel kisebb méretet, mert általában jobban kezelhető, és nem is fáj annyira.

Az biztos viszont hogy nem túl tág a hüvelye, mert szüléseknél összevarták rendesen, így viszonylag szűk maradt. Ugyanis egy tényleg tág és nagy hüvelyhez valóban nem illik egy kisebb pénisz, ez tény. De bőven van elég számban szűk pina ahhoz hogy ez ne zavarjon igazán

2023. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/332 anonim ***** válasza:

Ja és hozzáteszem hogy páromnak több nálam is kisebb méretű párja volt már, így az enyémet abszolút nem tekinti kicsinek. Ahogy mondta, a korábbi fontosabb partnereinek mind kisebb volt a szerszáma. Persze ugye volt olyan is több akinek igazán nagy volt

Még annyit tudok hozzátenni hogy ahogy kitapintottam, ujjal is elérhető a G pont, amire reagálni szokott a párom. Mivel az ujjam nincs 10 cm sem, ezért garantálható hogy elérhető, gondolom a legtöbb nő esetében. Ha tévednék cáfolja meg valamelyik nő. Egy 10 centinél nagyobb pénisszel pedig már gond nélkül elérhető ez a kritikus rész, amivel hüvelyi orgazmust lehet elérni. Ahogy tudom nagyon számít még ugye a vastagság is hogy feszítse e hüvelyt, és érezhető legyen a pénisz akkor is ha a nő nagyon benedvesedik. Ezért kell egy kb. 4 centis átló legalább amivel már lehet kezdeni valamit

2023. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/332 anonim ***** válasza:
0%
294! Inkább olyannak látlak, mint egy gyereket, aki mondjuk felveszi a nagypapa régi bukósisakját és egyből azt játsza, hogy ő a Max Verstappen. Érted? Tehát te az én látásmódom szerint egy hazugságban, egy magad által kreált fantázia világban élsz, amiben a te kis méret miatti frusztrációdat úgy oldod fel, hogy azt hiszed, hogy a nőknek, ekkora elég, meg rögtön kiderül, hogy a barátnődnek ez milyen jó stb. olyan wish fullfillment. Na ha érdekel, minek látlak, hát ennyinek.
2023. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!