Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/332 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem semmi baj a kérdezővel, csak kicsit az esélyét kevésnek tartja hogy összefusson egy olyan nővel akibe szerelmes, és még kicsi is a nő adottsága. Ezért kérdezett egy alternatív kérdést. Amúgy kérdező, az is épp elég nehéz, hogy ne ilyen nőkön szocializált csak az orál minek a szex, a nőnek csak csiklója van más nincs az is csak egy pont és semmi köze a behatolásoshoz, stb...ilyen felfogású nők írogatják a cikkeket az újságokban, stb. Ilyenek rontják el a normál méretű férfiakat, nőket, épp elég nehéz tisztán látni ebben a kérdésben. Nagyon sok nő van akinek minden vágya azok az alternatív szexuális tevékenységek amiket felsorolsz, ezek rá vannak tapadva a pasikra akikhez amúgy normál szex lenne való, valahogy egy csomóan nem azokkal vannak akikkel kellene.
2023. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/332 A kérdező kommentje:

#260

Tökéletesen leírtad magad, de ez már rég kiderült. Ezért nem haladtunk semmit.

2023. okt. 12. 20:07
 263/332 A kérdező kommentje:

#261

VÉGRE!!!! Köszönöm! Végre valaki érti, hogy miről van szó. Jó lenne ilyen nőt találni, amilyet írtál.

2023. okt. 12. 20:49
 264/332 anonim ***** válasza:
0%
263! Igen, de ilyen hozzáállással itt a bébirépa imádók közt, akik minden ellenvéleményt lesöpörnek, nos nagy sikere nem lesz.
2023. okt. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/332 anonim ***** válasza:
0%
Na ennyi volt? Végre jön egy olyan is, aki kicsit realistábban áll a dologhoz, és máris lelépnek innen a kis farok fétisesek? 😂
2023. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/332 anonim ***** válasza:
265-ös: Minek még 628 oldalon keresztül passzírozni ugyanazt? Ti betegek vagytok, titeket ez éltet, nekünk meg mindegy, mit csinál a kérdező az életével. Az állandó bébirépázás, kis farok fétis szöveg meg már végtelenül uncsi.
2023. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/332 anonim ***** válasza:
0%
266! Szerinted az nem "uncsi", hogy mindig nem tudjátok elfogadni, azt hogy igenis fontos a nőknek a nagy méret? Ezzel a kis farok mániával csak itt találkoztam egész életemben. Aki nekem azt mondta, hogy nem kell neki nagy az jellemzően biszex vagy aszex volt! Hetero nő ilyet nem mond, és ne hazudjatok itt arról, hogy így meg úgy fáj a nagy, kamu!
2023. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/332 anonim ***** válasza:
85%

267-es: Újabb agymenés, semmi köze a biszexségnek ahhoz, ki milyen farkat preferál. Tényleg nem tudsz leállni, és meg akarod mondani hüvellyel, méhszájjal rendelkező nőknek, hogy nekik mi a jó, mi fájhat, amikor neked farkad van? Ne válaszolj rá, költői kérdés. Utoljára, 1 milliomodjára: A kisebb/átlag méretet jobban preferálom, de nem fétisem, és nem utasítom el a nagy farkat sem, mert nekem szimpla szexnél sem csak a másik farka számít, de jobban örülök, ha megismerkedek valakivel, szexre kerül a sor, és inkább „szerényebb” mérete van. Szeretem az orált adni, szeretek dugni vadabbul, de nekem kicsi a szám, és a hüvelyem is rövid, az átlagnál érzékenyebb a méhszájam, és párszor okozott is már vérzést egy nagyobb méret, mikor jobban belehevültünk. Kisebbel nincs ez, mehet tövig, és nem kell óvatoskodni. Ja, amiről nem esett szó, a vastagság viszont előny, nem az extrém mértékű (találkoztam már ilyennel is), de preferáltabb, mint a vékony. De nem, ez se azt jelenti, hogy a vékony f.sz offos.


Nektek kéne végre már azt elfogadni, hogy az egyik nő ilyen, a másik meg olyan. Én sose írtam, hogy minden nőnek jó ez vagy az, de nevetséges, mikor a saját ízlésemről akar más kioktatni, és csak tolja, hogy de, mindenkinek a nagy kell. Azt is mondtam már, vagy betegek vagytok, vagy trollok, esetleg mindkettő, de ez már tényleg elképesztő, amit itt műveltek.

2023. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/332 A kérdező kommentje:

#266

Az állandó betegezésed is unalmas. A #261 érti. Neked nem megy, ezért betegezel.


#268

Ezek centiben mit jelentenek? Én se minden nőről írtam, csak te se fogod fel.

2023. okt. 14. 12:52
 270/332 anonim ***** válasza:

A 267-esre reagáltam főként, aki szerint hazudunk, de te mindegy is, hogy mit írsz, akkor is azt sugallod, hogy csak a nagy a jó, max. vki hajlandó megalkudni, és „beéri” kisebbel is.

Nem ti szoktatok izélni azon, hogy ez vagy az hogy kapcsolódik a kérdéshez, és most centik érdekelnek? A kérdést meg már bőven túltárgyaltuk, leírtam én is világosan, hogy szerintem jóval nagyobb esélyed van kis pénisszel találni, mint úgy, hogy „alternatív szex”, és még mindig nem érted. Egyébként tegyük tisztába, a leggázabb ez a kóros önbizalomhiány, hogy tartanék valakit szexinek, ha az adott személy magától is ennyire ódzkodik? Én pl. inkább simogatok egy nem túl esztétikus testrészt a másikon, mint olyannal szexelni, aki mondjuk betegesen rejtegetni akarja valamijét, hozzá se lehet érni, látni se lássam. Te akarnál olyan nővel szexelni, akinek, jaj, hozzá ne érj a puncijához, le ne vedd a bugyiját, rá se gondolj, mert milyen ronda, ilyen meg olyan, majd ő csak leszop, kiveri neked stb. Biztos erre is lehet találni, de szerintem a legtöbb pali inkább lenne egy tág vagy furcsa kinézetű punci tulajával, mint olyannal, aki kórosan utálja a testét, és emiatt elzárkózik a behatolástól. De egyébként meg elég relatív, hogy kinek mi a szép és a megfelelő, sokszor volt már erről is szó. Millió nő van, aki pl. azt gondolja, csúnya a puncija, azt közbe meg élvezettel lefetyelné rengeteg pasi.

2023. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!