Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
 301/332 anonim ***** válasza:
29%

"Tehát te az én látásmódom szerint egy hazugságban, egy magad által kreált fantázia világban élsz..."

Hát akkor örülök hogy nekem ez a "fantáziavilág" jutott

Máris nagyságrendekkel jobb mint ami neked jutott, vagy a kérdezőnek. Nem énnekem vannak legalább ilyen problémáim, szóval az én világomat egész jónak mondhatom. Én boldog vagyok, hát nektek erröl sajnos le kellett mondanotok, nem az én bajom

2023. okt. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/332 A kérdező kommentje:

#298

Na, akkor szűk neki. Senki nem beszélt kórosságról.


#299

Neked 12cm, de a párod fontos exeinek kisebb volt. Hogyne. Pedig egész hihető lehetett volna.

2023. okt. 18. 09:44
 303/332 A kérdező kommentje:

#301

Nekem a boldog élet lehetősége már gyerekként elveszett. Ez csak egy újabb rossz a sok mellé.

2023. okt. 18. 09:51
 304/332 anonim ***** válasza:
12%

302! Tök egyértelmű, hogy csóró csaj hazudik neki.

Egyszer egy lány engem pont így akart átverni, hogy azt mondta, hogy neki az enyém nagy! 😂🤣 aztán mondtam, hogy ne hazudjál már, nem érzem jobban magam töle. Nála is ez lehet, a lány tudja, hogy mennyire frusztrált, azért kamuzik.

2023. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/332 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszer egy lány engem pont így akart átverni, hogy azt mondta, hogy neki az enyém nagy! 😂🤣 aztán mondtam, hogy ne hazudjál már, nem érzem jobban magam töle"

😆🤣🤣

Vajon miért is nincs így csajod, nem is értem?

Nagyon jó dolog hogy nem vagyok olyan mint te, szerencsésnek érezhetem magamat amikor veletek "beszélgetek"

Már már sajnálnálak is titeket, de arra igazából nem szolgáltatok rá.

Embereket konkrét fizikai problémával tudok inkább csak sajnálni, a mentális problémával küzdőket mindig csak lenézni tudtam

2023. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/332 anonim ***** válasza:
9%

305! Először is eddig is tudtam, hogy nem vagy rendben fejben, de köszi, hogy még is erősíted.


Azt mondja,hogy "mentális problémával küzdőket mindig csak létezni tudtam" igen így beszél egy mondjuk ki: szar ember!


Tehát a skizofrén, az anorexiás, a depressziós, a down-kóros az autista azt ő lenézi! Mert, hogy van pofája másnak lenni! Aztán csodálkozol, hogy a nők hazudnak neked? Basszus valószínű félnek.

2023. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/332 A kérdező kommentje:

#305

Orvosilag csak fizikai problémáim vannak, igen komolyak, de az nem tartozik ide. Annál az embernél viszont nincs lejjebb, aki lenézi a másikat.

2023. okt. 18. 18:31
 308/332 anonim ***** válasza:
0%

307! Ő látod így menekül. Másokat néz le! Pedig nála nincs senki mélyebben.


Na hölgyeim, ti akik bébirépás lúzerrel fújtetok egy követ, hogyan tovább? Továbbra is neki van igaza? Vagy már nem teszitek a kezeteklet tűzbe egy ilkyen f**egért?

2023. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/332 anonim ***** válasza:
0%

Mintha érdekelne még egy rakás nőt az ostoba ömlengéseitek

A nők már eltűntek innen, leginkább csak ti maradtatok, magatoknak:)

2023. okt. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/332 A kérdező kommentje:

#309

Rád biztos több ember kíváncsi. Ja nem. Te vagy az egyetlen ostoba ömlengéssel, csak tudnám, hogy miért.

2023. okt. 19. 10:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!