Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
 321/332 anonim ***** válasza:
47%
Hmm. Csak az én fejemben fogalmazódik meg, hogy ez nem normális is a kérdezőnek terápiára van szüksége, és nem párkapcsolatra?
jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/332 A kérdező kommentje:

#321

Biztos nem csak szerinted. Sok a hülye hobbi pszichológus, aki szerint semmi nem normális, ami eltér tőle és ismeretlenül ítélkezik.

jan. 13. 15:07
 323/332 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, ha te így boldog vagy, szíved joga. De már csak a kérdésből is az jön le, hogy szeretnél párkapcsolatot, és bizony annak a szexualitás is a részét képezi ha csak nem vagy aszexuális...

Ezzel gyakorlatilag nem csak a párodtól - ha akadna - vonnád meg a szex örömét, hanem saját magadtól is.

Attól függetlenül, hogy ez normális vagy sem, de egy indokolatlanul erős szorongás miatt akarsz megvonni valamit magadtól, ami amúgy alapvető szükséglet és örömforrás az életben. Tényleg ezt akarod tenni? Ez tényleg jó neked?

jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/332 anonim ***** válasza:
50%

322



A pszichológust ne úgy képzeld el, hogy megoldja minden problémádat.

A pszichológus egy mankó, de ahhoz, hogy működjön, először is neked kell akarnod, és elkezdeni szépen járni.

Csak ez nálad nem opció, mert a sok hosszú év magány kikezdte az elmédet. Ez sajnálatos.

jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/332 A kérdező kommentje:

#323

Szeretnék párkapcsolatot, igen. Vannak nők, akiknek nem fontos a behatolás. Nincs indokolatlan szorongás...


#324

Tudom hogy működik a pszichológus. Azért nem járok hozzá, mert nincs rá szükség. Nem találsz szakembert, aki mást gondolna. Az, hogy te miket képzelsz bele valamibe, senkit nem érdekel. Ez szorul kezelésre. Az egyedülálló nem biztos, hogy magányos. Sokat voltál egyedül, azért lett ilyen az elméd? Szerencsére a legtöbb ember tökéletesen elvan egyedül is.

jan. 14. 11:03
 326/332 anonim ***** válasza:

325


"Sokat voltál egyedül, azért lett ilyen az elméd?"


:DDD De most ne magadból indulj ki, különben is, ezt én írtam neked, most ezzel visszavágni elég gyenge próbálkozás. Menj, aludj inkább.

jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/332 A kérdező kommentje:

#326

Azért kérdeztem, zsenikém. Te indulsz ki magadból. Nem mindenki elméje megy tönkre attól, hogy egyedülálló. Szép álmokat, ha te ilyenkor alszol.

jan. 14. 13:55
 328/332 anonim ***** válasza:

327


"Nem mindenki elméje megy tönkre attól, hogy egyedülálló"


De a tied láthatóan tönkrement... :(

jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/332 A kérdező kommentje:

#328

Milyen kár, hogy ez is rád igaz.

jan. 14. 15:15
 330/332 anonim ***** válasza:

329



Rajtad már a pszichológus sem segít, ennyire a gödörben lévő emberrel már nem tudna mit csinálni... :/

jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!