Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/332 A kérdező kommentje:

#219

Amint kiírod azt a kérdést, amit kértem, vitázok veled. Mivel 0 nőnél próbálkozok, így persze, hogy nem tudom kiszűrni, hogy melyik nőnek van nagyon kicsi hüvelye. Mondjuk érdekelne a módszered. Van esély ilyen kapcsolatra valakik szerint.

2023. okt. 8. 20:03
 222/332 anonim ***** válasza:
75%

"Amint kiírod azt a kérdést, amit kértem, vitázok veled."

Mégis miféle kérdést ember?!?

Gözöm sincs miröl beszélsz

"Mivel 0 nőnél próbálkozok..."

Kilyukadtunk a problémád lényegénél

"Mondjuk érdekelne a módszered"

Hallod zseniális!

Nyelvnek hívják, és képzeld, lehet a segítségével szavakat formázni meg minden! Például meg tudom kérdezni a csajt ha ismerkedünk hogy mennyire szereti a nagy péniszt. Ha nagyon akkor nem az én csajom lesz, ha kevésbé akkor folytatható a dolog

2023. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/332 anonim ***** válasza:
222! Érdekes, ha én írom, hogy amit írok azt mind nőktől tudom, az nem igaz, ha te, akkor igaz! 🤣🤣🤣
2023. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/332 anonim ***** válasza:
26%

"Ez miért nem ment az elején?"

Ment az elején is, csak téged nem érdekeltek a válaszok.

Valahogy úgy írtam le hogy a csajoknak kell a behatolásos szex, mint ahogy a férfinak is.

De nem írtam erről sokat mert mások, konkrétan nök akiknek a véleménye relevánsabb már megírták ezt elöttem. Amúgy nyilvánvaló is a válasz, evidens hogy minden épelméjű embernek fontos hogy a szex az rendes szex legyen, ha egy mód van rá. Legalábbis nem hagyható ki teljesen az hogy a férfi a péniszel is behatoljon, mert ugye az ad egy komolyabb érzelmi töltetet a szexnek. De ezt csak az érti aki szexelt már, ilyen komplexusos kis nyomigyerekek honnan tudnák?

2023. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/332 anonim ***** válasza:
0%
22! Mivel mindenki arról nyifogott, hogy így nem kell nagy úgy nem kell nagy, komolyan ti szerencsétlen kis farok fétisesek képesek voltatok több száz válaszban magyarázni a nyilvánvaló hülyeségeteket. Amúgy nyugi, értjük, értjük, hogy te fenemód kompenzálsz, mindenki érti. Igen, nyugi elég "nagy" vagy! Így már megnyugszol?
2023. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/332 A kérdező kommentje:

#222

Még mindig azt a kérdést várom, ami helyett azt a másikat írtad ki. Írj ki egy kérdést arról, hogy te 12 centivel mekkora király vagy. Keress egy embert, aki elhiszi. Ha neked csak most derült ki, hogy nem próbálkozok, az sok mindent megmagyaráz...


#224

Az a baj, hogy a sértő szavaid rád igazak.

2023. okt. 9. 10:10
 227/332 anonim ***** válasza:
75%

"Írj ki egy kérdést arról, hogy te 12 centivel mekkora király vagy."

Mivel sosem mondtam hogy ezzel király vagyok ezért sosem írnék ki róla kérdést. Azt mondtam, hogy tökéletesen elegendő lehet a legtöbb nő esetében ha jól használod. Nem azt hogy ez az ideális méret. Hiába is hazudozol

"Ha neked csak most derült ki, hogy nem próbálkozok, az sok mindent megmagyaráz..."

Ezt épp eddig is tudtam, csak újra eljutottunk ehhez a lényegi részhez. És valóban sokmindent megmagyaráz, tulajdonképpen mindent veled kapcsolatban.

"Az a baj, hogy a sértő szavaid rád igazak."

Hát persze, hiszen nyilván én ülök otthon a kis pöcsöm miatt siránkozva és erre a nyomoromra recskázva. Nem te siránkozol szűz gyerekként hanem nekem mentek el otthonról. Nem tudom mit szedsz, de adhatnál belőle mert nagyon ütős

2023. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/332 A kérdező kommentje:

#227

Akkor arról írj ki kérdést. Amúgy, ha nem ideális, akkor nem tökéletes. A többivel ismét megmutattad, hogy mennyire igazak rád a sértegetéseid. További jó fantázialgatást az életemről, amiről semmit nem tudsz. Itt te szedsz valamit, de nagyon durván.

2023. okt. 9. 12:56
 229/332 anonim ***** válasza:
46%
229-es: Nem, de utalásokból ki lehet találni, kb. 12 cm. De tudod, az nem lényeg, mivel nem hatalmas, így mindegy is neki, hogy 5 centi vagy 15, hiszen a nőknek kb. 18 centi alatt hiányérzetük van:-D
2023. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/332 anonim ***** válasza:
#229 pedig azzal nincs gond, ellentetben ezzel a szellemi színvonallal. ;D
2023. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!