Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/332 anonim ***** válasza:
89%

Srácok! Nőként írom, hogy írjátok már le hogy mi lenne szerintetek a megfelelő válasz erre a kérdésre?!

Amit felpontoznátok és tökéletesen elégettek lennétek vele!


"Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?"


Tehát melyik válasz az aminél azt mondanátok hogy elégettek vagytok a nők válaszával?

1. Mondj le a boldogságról?

2. Ne mondj le a boldogságról?


Ahogy olvasgattam a válaszokat, teljesen mindegy hogy mit írtak férfiak és nők, nektek semmi sem felelt meg.

Légyszíves írjátok le szó szerint, hogy mit éreznétek támogató jellegű, nem csak sajnálkozó (hanem valós alapokon nyugvó) válasznak!

Ha azt írnánk, hogy minden nőnek csak a nagy farkú pasik kellenek ti meg mehettek a temetőbe élve elásni magatokat (bocsánat a morbid kifejezésért) akkor meg azért lennének szemetek a nők, hogy hogyan lehetnek ilyen érzéketlenek.

A fene sem érti már hogy mit akartok hallani, ami előbbre vinne titeket!

2023. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/332 anonim ***** válasza:
92%

"Ha azt írnánk, hogy minden nőnek csak a nagy farkú pasik kellenek ti meg mehettek a temetőbe élve elásni magatokat"

Én egészen biztos vagyok benne hogy ezek teljesen elégedettek lennének ezzel a buta válasszal

Csak hát nem értünk egyet velük, szóval nem lesznek elégedettek.

Haragszanak ránk csakis azért mert nem igazoljuk vissza nekik a tévképzeteiket, mondhatni normális emberi reakció. Ez a tévképzet náluk ugyanis nem más mint védekezés, pszihés védelmi reakció egy problémára. Kb. olyan mint az allergia, egy káros és túlzott védelmi reakció. Namost ha mi alá próbáljuk ásni ezt a védelmi reakciót, akkor ezt ellenük való támadásnak veszik. Konkrétan attól rettegnek, hogy ha szexelnének, megszégyenülnének, és ezt mindenáron kerülni próbálják.

Mindenáron

2023. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/332 anonim ***** válasza:
191! Nagyon egyszerű: beérném egy ilyen kapcsolattal, mert számomra nem vagy nem olyan fontos a behatolás vagy nem, nem érném be, mert nekem fontos. ENNYI! Ezek lennének a jó válaszok, amik a kérdésre felelnek! Mi ebben az olyan rettentően nehéz, miért kell kifogást keresni, meg itt bébi répa fètissel jönni?
2023. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/332 anonim ***** válasza:
0%
192! Nézd, itt csak neked vannak tévképzeteid arról, hogy 12 centi elég...de tudod mit, megadom magam, te egy szexgéniusz vagy aki TurbodickmegaXXL-ként tud vaginát széttolni...legyen.
2023. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/332 A kérdező kommentje:
2023. okt. 7. 19:07
 196/332 A kérdező kommentje:
2023. okt. 7. 19:10
 197/332 anonim ***** válasza:
0%
195-196! Ilyenekre úgyse reagálnak! Nem érdekli őket, ami ellentmond a tévképzeteinek, meg a fétisüknek.
2023. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/332 anonim ***** válasza:
75%

197-es: Bocsi, de ti söpritek le azt, hogy nem mindenkinek óriási péló kell. Mellesleg a nagyot éltető kérdéseknél is szelektíven olvasgattok, csak a nagyobb a jó válaszokat látjátok meg, pedig bőven van más is. A „bébirépa” meg nem a 12-13 centi, hanem a mikropénisz.

Nem lehet, hogy valójában olyan szub férfiak vagytok, akik arra verik, ha szidják, lekicsinylik a péniszüket, és ezért kelt dühöt, ha bárki mást ír?

2023. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/332 anonim ***** válasza:
48%

"Nem lehet, hogy valójában olyan szub férfiak vagytok, akik arra verik, ha szidják, lekicsinylik a péniszüket, és ezért kelt dühöt, ha bárki mást ír?"

Ezt szerintem telibetaláltad

195#196#

Linkelheted ide akármennyi kérdésedet (látszik hogy mindet te írtad ki hogy élvezkedhess) akkor sem fognak változni a tények. A lényeget már belinkeltem, a válaszokat (hogy nagyságrendileg mekkora arányban vagy megfelelő a nőknek) már megkaptad, a további vita felesleges. A kérdésedre is megkaptad a választ. Mit akarsz még? De mégis mit vársz?

2023. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/332 anonim ***** válasza:

198! Nem óriás csak normál méret, ami mondjuk 15 centi felett kezdődik.

Én látok minden választ, de ahogy az se igaz, hogy 25 centis kell a nőknek, úgy az se igaz mikor valaki rögeszmésen bizonygatja, hogy a kicsi is elég.


Itt nem én vagyok a fétises, hanem aki pont nagynak hiszi a kis bébirépáját, lásd. A kétpipás incel srácot.

2023. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!