Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/332 anonim ***** válasza:
0%
157! nem mindegy? Akármit írok, ki fogod magyarázni. Már látom. Akkor meg minek? Engem ez bosszant igazán. hogy végig se gondoljátok, amit mondok, mert ti abban akartok hinni, hogy márpedig a kis pénisz az elég, bármi más vélemény az NEMNEMENEMEMEMEMEMEEM -ennyi a reakciótok, meg a saját felgyülemlett frusztráltásogotok levezetése. Engem amúgy az döbbent meg, hogy akkor miért kötitek az ebet ennyire a karóhoz! Mintha nektek ez valami kéjes örömöt okozna, hogy bizonygatjátok, hogy a bébirépa milyen jó! Az, hogy a két pipás gyerek nem beszámítható, és max. az anyját látta meztelenül az is biztos, vele nem is foglalkozom már- de ti miért folytattok egy ilyen már komikumba hajló "keresztes hadjáratot"? Engem igaziból már csak ez érdekel.
2023. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/332 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha most leírok konkrét esetet, akkor az lesz mondva, hogy KITAÁLOOOOD meg NEMIGAAAAZ, így minek?
2023. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/332 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! legközelebb írd azt, hogy egy baleset miatt nincs rendes péniszed, és nem vagy képes behatolásod szexre! NA AKKOR majd kapsz normális válaszokat a kérdés többi részére és nem lesz itt a "three stooges" hogy megmagyarázza neked azt, hogy valójában te mekkora lepedőakrobata vagy. 🤣 Mert most itt ez megy. Engedd el! más kérdéseknél, ha ez a téma feljön messze nincs ez a bébipénisz fétis klub jelen, ott normálisan ki tudjuk beszélni ezt pl. múltkor is egy 13 centis srác kérdezett erről és tök jól megegyeztünk abban, amit én is írtam itt, hogy alapvetően jobban jár, ha nem erőlteti a dolgot, mert a nőknek -a többségének- nem elég és akkor ott erről konszenzus volt.
2023. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/332 anonim ***** válasza:

"Meg ha most leírok konkrét esetet, akkor az lesz mondva, hogy KITAÁLOOOOD meg NEMIGAAAAZ, így minek?"

Egyszer már mondva lett egy konkrét eseted, és nem mondtuk hogy nem igaz.

Az volt az amikor megbőgetted szegény csajt mert csóri azt hitte te normális vagy, aztán koppant hogy nem. Az igen kellemetlen lehetett.

Szerintem felesleges is mesélned többet, talán inkább a kérdező mesélhetne, de ő még azt sem mer, egy anomim oldalon sem

2023. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/332 anonim ***** válasza:
89%

"hogy megmagyarázza neked azt, hogy valójában te mekkora lepedőakrobata vagy"


Senki nem írta, hogy lepedőakrobata.


A válaszaiból kiderül, hogy nincsen szexuális tapasztalata, és az is, hogy súlyosan méretkomplexusos, és nem is szeretne ezen változtatni, tehát se pszichológust, se más terapeutát sem érdemes neki javasolni, mert értelmetlen.


Önbizalom és szexuális önbizalom nélkül soha nem lesz egy férfi lepedőakrobata. Ehhez fejben kell rendben lennie, nem pedig a centiken múlik.

2023. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/332 anonim ***** válasza:
44%

161-162: Vagyis nem tudsz írni számtalan elutasításos sztorit, ami személyes.

Ne ülj fordítva a lovon, a hozzád hasonlók bizonygatják, hogy kb. senkinek nem jó (100-ból 99-nek nem), és aki mást mond, az hülye. Bocsi, de én egy szóval sem mondtam, hogy mindenkinek, vagy a nők 99%-ának jó a kisebb méret, gőzöm nincs, de azt biztosan tudom, hogy nem kukába való automatikusan, és sokkal több nőnek rendben van, mint azt gondolnád.

2023. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/332 anonim ***** válasza:
0%

166! Egy szóval nem írta, hogy nincs szexuális tapasztalata, sőt az egész kérdés éppen arról szólt volna, hogy így "pénisz nélkül" mennyit ér, hát ez nem derült ki! (pedig ez engem is érdekelt volna, de várj csak, itt kitaláltátok, hogy én meg a kérdező ugyanaz vagyunk 😂, mert ilyen gondja nincs a férfika jó részének, áááh nincsen...)

Mintha valaki, akinek fóbiája van a metrótól megkérdezné, hogy juthat el Kőbánya-kispestről Óbudára metró nélkül de mégis tömegközlekedéssel, akkor mindenki azt magyarázná, hogy hát valójában ne félj a metrótól, mert milyen jó az, vagy Hülye vagy te hülye, akkor menjél gyalog.

2023. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/332 anonim ***** válasza:
0%
167! igaziból, unom, hogy mindent kimagyaráztok, amit írok, nah. Ezért is nme írok ilyet.
2023. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/332 A kérdező kommentje:

#157

Nehéz nem ragaszkodni a tényekhez.


#158

Nem csak azzal.


#159

Még mindig nem félek a nőktől. Simán beszélgetek velük is.


#160

Az arány a lényeg. Milyen méret hány %-nak jó.

2023. okt. 3. 23:06
 170/332 anonim ***** válasza:
44%

"Nehéz nem ragaszkodni a tényekhez."

Ezek a tények kizárólag a te fejedben léteznek

"Még mindig nem félek a nőktől. Simán beszélgetek velük is."

Nem is a nőktől félsz, csak a velük való szextöl rettegsz

Ez pont olyan mint egy fóbia, rettegés a szexuális aktustól

"Az arány a lényeg. Milyen méret hány %-nak jó."

Erröl is hoztam adatokat, ha már te nem tudtál hozni. Csak le se tojtad

Nem baj, ma a bébirépa akcióba lép, és mindenkinek nagyon jó lesz. Kivétel neked és a haverodnak kérdezö.

2023. okt. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!