Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/332 anonim ***** válasza:
0%

149! Akkor miért írtál nekem választ külön, ha azt akarod, hogy pattanjak le? Vagy az esett rosszul, hogy megkérdőjeleztem, hogy nő vagy-e? Arról nem tehetek, hogy egy anonim oldalon bárki bárkinek kiadhatja magát, ezért a Gyakorinál reklamálj.

Amúgy miért kevered ide a melleket? Vagy ez neked ilyen komplexusod, hogy kicsi melleid vannak? Nem tudom feltűnt-e de a mellek nem kellenek a szexhez...a nagy pénisz meg a nők túlnyomó többsége szerint igen.


A másik jössz itt az önbizalommal, akkor segítsd!


Hogy legyen önbizalmad, ha tudod, hogy a nők 99%-a szerint "hiányos" vagy! Ezen meg harminc kiló izom meg egy Audi se segít, mielőtt valami észlény alfahím bedobja, hogy gyúrjak meg vegyek nagy kocsit. Mert attól nem lesz nagyobb, érted már? Farokra nem tudsz gyúrni.

De ezt az ellentmondást nem fogod tudni feloldani, mert úgyse fogsz semmit írni rá, eddig akárkinek mondtam ezt, sosem találták meg a megoldást! Se nő se férfi, de hajrá, neked is odaadom! Tessék, hogy legyen önbizalmad így?


Egyébként továbbra is várom már, hogy megcáfold a nettó hazugságokat! Tényleg, mert eddig nem ment.


Amúgy voltam nő közelében szexuális értelemben, nyúlkáltam is már a pinájában többnek, és? Többek közt éppen ezért mondom, amit mondok, nem hiszed el? Miért mert te pont az a 100. vagy, aki beéri pirinyóval? Beszélgess már kicsit a többi nővel, légy szíves! Köszi.

2023. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/332 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező és a kötözködő egy és ugyanazon személy, ezt már eddig is erősen gyanítottam.

Szánlak, hogy neked az önbizalmad a péniszed méretétől függ. Mikropénisz esetén még érthető lenne az aggódás, de így nem.

A ló helyett szamár témát nem jó ráhúzni mindenre, írok neked példát: Én a magas férfiakat preferálom, de volt már olyan alacsony férfi, aki teljesen magával ragadott, és le se szartam, hány centi.

Tenyérbe illő melleim vannak, volt ettől nagyobb is, de sose függött ettől az önbizalmam, és szintén tapasztalat: A férfiak nagyon nagy többségének sokféle melltípus/forma/méret megfelel, bejön. Amúgy oké, hogy nem kell „úgy” a szexhez, de a nőiesség szimbóluma kifejezést sose hallottad? De az a nő is hülye, aki azt gondolja, pici mellekkel nem lehet szép, kívánatos.

A problémátok nem abban gyökerezik, hogy nem tudtok nagyobb farkat növeszteni, hanem az, hogy agyat nem:-) A 99% biztos valami megbízható kutatáson alapszik, az én kalandozó, de kisebb farkú partereim meg mindig szerencsések voltak, és kifogták a századikat, vagy 1 millió nőnél próbálkoztak, nem?

Abban pedig hadd javítsalak ki: Nem beérem pirinyóval, hanem hozzám hosszban a 13-14 centi passzol a legjobban, ennek ellenére nem ez alapján választottam soha partnert, és ez sok nőre érvényes.

Költői kérdéseket tettem csak fel, ne válaszolj!

2023. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/332 A kérdező kommentje:

#152

Írás szakértőnek te se menj. Csak ez a profilom van, de így legalább még viccesebb, hogy te beszélsz az agyról. A melleket jól írtad, minden mellet szeretnek a férfiak. A nők viszont nem így vannak a pénisszel.

2023. okt. 3. 12:55
 154/332 anonim ***** válasza:
44%

"Egyébként továbbra is várom már, hogy megcáfold a nettó hazugságokat! Tényleg, mert eddig nem ment."


Ezt nem nekem írtad, de szerintem kezdhetnéd azzal, hogy linkelsz valami - bármi - általad hitelesnek tekintett forrást arra, amit te állítasz, és tényként próbálsz beállítani, miszerint ha 12 cm-es péniszed van férfiként, akkor "a nők 99%-a szerint "hiányos" vagy!"


Statisztikával, kutatással, valaki által publikált adatokkal lehet vitatkozni - a fejedben létező elképzeléssel, rögeszmével, hitrendszerrel viszont értelmetlen.

2023. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/332 anonim ***** válasza:
0%
152! A valóság meg az, hogy egy kisfarok fétises vagy, és több felhasználóról írsz, nem? Mert egyelőre ez tűnik a legvalószínűbbnek, elve nem értem, hogy miért ragaszkodtok ahhoz, hogy márpedig csakakzértis meggyőzzetek minket arról, hogy mekkorákat lehet dugni 12-13 centivel, pedig a két pipás felhasználód erre tett kísérletet, tehát én már a motivációtokat se értem, hogy miért erőlködsz vagy na jó erőlködtök ennyire.
2023. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/332 anonim ***** válasza:
0%
153! Nincs sok esze, ez elég egyértelmű nekem. MEG SEP RÓBÁL Gondolkodni ,azon amit írtam, tehát úgy söpri le, hogy ez nekünk miért jelent gondot, mintha ott se lenne.
2023. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/332 anonim ***** válasza:
89%

155-ös: A 154-es nem én vagyok, de marha elegáns az ésszel meg a több profilról írással jönni, amikor ezeket én hoztam fel:-)

Nem vagyok ilyen szempontból fétises, világosan leírtam, nekem miért előnyösebb a kisebb/átlag. A 18 centiset se utasítom el, ha vonz a partner, de macerásabb.

Inkább az az érdekes, te/ti miért ragaszkodtok ahhoz, hogy nem lehet kisebbel jót dugni! Az általam leírtak konkrét tapasztalatokon alapultak, nem a fejemben képzelgések. Az érdekelne még, a „nőkkel való beszélgetés” meg a téveszmék helyett vannak konkrétumok is? Tehát mondjuk ismerkedtél/ismerkedtetek csajokkal, kiderült a péniszméret, és otthagytak, kiröhögtek? 100 csajból 99 így tett?

2023. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/332 anonim ***** válasza:

"Írás szakértőnek te se menj."


Az írásszakértők kézírással foglalkoznak.

2023. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/332 anonim ***** válasza:
91%

"

LTehát mondjuk ismerkedtél/ismerkedtetek csajokkal, kiderült a péniszméret, és otthagytak, kiröhögtek? 100 csajból 99 így tett?"

El ne képzeld már hogy ezek hozzá mernek szólni egy nőhöz is!

A vak is látja hogy ezek betegesen rettegnek a nöktöl, azért építették fel ezt a hazugságfalat maguk körül hogy legyen okuk távol maradni a nőktől.

Szóval az egész hisztériájuk értelmetlen, csak arra megy most ki hogy sajnálják őket. Amit nyilván nem fogunk, mert maguknak okozzák a bajukat, kizárólag

2023. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/332 anonim ***** válasza:
44%

"A melleket jól írtad, minden mellet szeretnek a férfiak. A nők viszont nem így vannak a pénisszel."


Nem igaz ebben a formában egyik állítás sem.


Egyáltalán nem minden férfinak tetszik minden méretű és formájú mell, és van, akinél az ismerkedésnél is kizáró ok bizonyos méret vagy forma, a preferenciája pedig szinte minden férfinak megvan ilyen téren, függetlenül attól, hogy mennyire elfogadó ilyen szempontból.


Ugyanígy minden nőnek megvan a preferenciája pénisz méret terén, - ahogy valakinek lehet kizáró ok a kisebb méret, úgy más nőnek éppúgy lehet kizáró a nagy méret akár hosszra, akár vastagságra. A többségnek tökéletesen megfelel egy elég tág mérettartomány, az meg nem igaz, hogy a nők1 %-ának felelne meg a 12 cm-es pénisz méret.


Én azért várom erre a forrásokat.

2023. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!