Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/332 anonim ***** válasza:
34%

"Ez olyan, hogy mondjuk a kerekesszékes se lesz sose szertornász! Lehet, hogy tetszik neki a gyakorlat, de megcsinálni úgyse tudja. Emiatt ha esze van nem is próbálja meg."


Ez az analógia egyáltalán nem illik rá arra, amire használod.

(Max. esetleg a tényleges mikropéniszre, ami nem az, amiről itt írtok.)


Még az sem illik igazán rá, ha valaki azzal példálózna, hogy egy magasabb kosárlabda játékos előnyben van egy alacsonyabbhoz képest, mert azt a tényt folyton kihagyjátok a számításból, hogy a nők sem egységes intim anatómiai méretekkel gördültek le egy gyártósorról.


Kb. annyi logikával, mintha a nők azon aggódnák szarrá magukat, hogy vajon mi az ideális hüvely méret a férfiaknak - anélkül, hogy az az alapvető kérdés felmerülne bennük, hogy mégis melyik férfinak.

2023. szept. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/332 anonim ***** válasza:
0%

"Na most mivel a szexhez nagy pénisz kell nyilván nem fogunk szexelni"

Ahogy írták, itt vége is a vitának. Nyilván senkit nem érdekel mit csinálsz magaddal és mit nem. De az ostobaságok terjesztése kártékony dolog, ártasz vele másoknak, ezért be kell itt fejezzed!

De legalább szépen szemléltetted hogy a problémád kizárólag szellemi fogyatékosság, semmint testi. Köszönjük!

2023. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/332 anonim ***** válasza:
2%
39! Nagyjából 15 centi alatt számít kicsinek.
2023. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/332 anonim ***** válasza:
79%
A többi hisztire nem reagálok, nem érdemes. Minek kérdezitek, ha nem akarjátok érteni? 🤔
2023. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/332 anonim ***** válasza:
75%

Az inceleket mindig megértettem, átéreztem a problémájukat mert férfiként elég ótvar dolog a csajozás manapság.

Na de ezeket a dickceleket ki nem állhattam soha, felháborító ostobasággal teljesen feleslegesen irkálnak ide. Ráadásul idegesítő hogy mindig el kell kezdeni velük egy tök felesleges vitát mielőtt rájössz hogy ezekről van szó.

A kérdéseiket nyugodtan átrakhatnák a mentális egészség rovatba

2023. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/332 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy pedig a válasz:

Igen, mondjál le!

Ilyen feltételekkel teljesen esélytelen

2023. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/332 A kérdező kommentje:

#34

10-es:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


#37

Kb


Egy férfit se érdekelne, ha a nőknek nem lenne fontos. Egy időben sokat foglalkoztam ezzel. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Akinek "méret komplexusa" van, az csak annyi, hogy a nőknek hisz a nők igényeivel kapcsolatban.

2023. szept. 26. 13:20
 48/332 anonim ***** válasza:
90%

45! Én azt nem értem, hogy téged miért ingerek pont ez ennyire?

A kinézet testi adottság, nem? Az incelek szimplán rondák, emiatt nincs kapcsolatuk. Őket megérted.


A kis farkú férfiakat is egy testi adottság tartja vissza, őket még se érted meg, miért? Minek "csajozzàl" ha utána úgyis dob, amint meglátja a péniszed?

2023. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/332 A kérdező kommentje:

#45

Gondolom nők millióit tudod felhozni példának, akik csalódtak, hogy már megint egy 16, 18, stb centis farokkal kell szexelni, nem egy 13 ventis kis xarral, ugye? Maguk a nők mondják, hogy látványra csak a nagy izgató. Orgazmust lehet okozni kicsivel is, de közel se olyat, mint nagObbal. Ez olyan, mint a mellszex A és D kosárral.


#46

Akkor így jártam.

2023. szept. 26. 14:28
 50/332 anonim ***** válasza:
91%

49


"akik csalódtak, hogy már megint egy 16, 18, stb centis farokkal kell szexelni, nem egy 13 ventis kis xarral, ugye?"


Nekem pl. a 12-13 az ideális pénisz méret hosszra, és ehhez képest a 16-18 cm hátrány, nem előny, mivel pont annyira vágyom rá, hogy a méhszájamat döfködje a párom, mint egy férfi arra, hogy kutya pózban minden ütemnél tökön rúgja a nő a felhúzott sarkával.

2023. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!