Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
87%
Itt az a baj, hogy te lelkizni akartál, erre meg ő szemmel láthatóan nem alkalmas. Inkább elmenekült focizni. Mindkettőtök szempontja érthető, mert a lelkizést nem lehet ráerőltetni a másikra. De gondolom, nem tegnapelőttről tegnapra lett ilyen. És te elfogadtad őt ilyennek. Ha másmilyen társat akarsz, akkor lépni kell. Ha meg nem, akkor elfogadni.
tegnap 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, ha dolgozik, onnan is hazacibálod?

HA erre a válasz nem, akkor nem kellett azonnal a lelkisegély.

tegnap 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
56%

Nem cibálta haza sehonnan.

Azt kérte, hogy ne menjen el.

tegnap 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
25%
63, dugulj el. Ne velem beszélgess, nem erről szól az oldal.
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
54%

A stílus maga az ember, szívem.

Azzal beszélgetek itt, akivel akarok. Ez az oldal erről szól, nem arról, hogy csak a te gyöpös véleményed jelenhet meg. Szerencsére.

Hímsovi-e vagy?

tegnap 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim ***** válasza:
68%
#62 hol olvastál te hazacibálást, mit nem sikerült értelmezni??
tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
16%

65, egy 47 éves nő vagyok, aki utálja a hisztis rinyagépeket.


Neked meg ennyit:

Tilos személyeskedni

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
40%

Persze, otthon kell ülni mindig, a nőnek, a férfinak is. Ettől ilyen jók a házasságok.

Nem hagyta ott a feleségét, elment másfél órára. Előtte és utána is volt lehetőség lelkizni. Egyébként meg nem mindenki akar/tud lelkizni. Nem mindenki ugyanúgy dolgoz fel egy halálesetet. Ha ebben nem egyeznek, akkor nem egymástól kell várni a megváltást. Biztosan van olyan a családban, akinek ugyanúgy jól esik a lelkizés, mint a feleségnek, őt kell felhívni, vele kell beszélgetni.

tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim ***** válasza:
27%
Veled se törődik a férjed, 47 éves, vagy mi bajod?
tegnap 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
24%

66, hol írtam, hogy olvastam valahol?

Azt kérdeztem, ha dolgozik, onnan is hazacibálja? Mert nyilván nem. Akkor meg nem mindegy, hogy elmegy a férje focizni? Azért ne legyünk már bibis ovisok, akiknek ezt adjuram, de azonnal fel kell dolgozni...

HA a kérdező éppen dolgozik, amikor a hírt kapja, hazamegy, mert neki ezt fel kell dolgozni?


Szomorú az egész, igen, nyilván a férje lehetne együttérzőbb, de iszonyatosan túl van hisztizve a kérdés.

tegnap 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!