Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
77%
És mi van, ha nem akart az érzelmek miatt otthon maradni? Biztos nem könnyű neki se, és neki most inkább arra van szüksége, hogy focizzon.
tegnap 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 A kérdező kommentje:

Érdekli őt is, csak ő amúgy is az a fajta ember, aki nem beszél az érzéseiről,inkább elnyomja.

És engem azért visel meg, mert 2 pici gyerek maradt a nő után. És szerencsétleneknek eddig is szar életük volt, de ez most rohadtul betett mindenkinek. És mivel én is anya vagyok, egyszerűen nem tudom feldolgozni ezt olyan könnyen.

Nem, nem hiszti.

A hiszti az, ha mondjuk a macskát állatorvoshoz kell vinni, de nem akarok egyedül menni, és szólok, hogy ugyan maradjon már, mert nekem ez egyedül nem megy.

Itt arról van szó, hogy letaglózott teljesen a hír. Borzasztóan éreztem magam, szerettem volna, ha velem marad, ha beszélgetünk róla, ha érzem, hogy fontos neki, amit érzek.

De úgy látom a kommentekből, hogy én vagyok a hisztis, és teljesen normális, hogy elment.

Megpróbálom akkor ezt magamban rendbetenni.

tegnap 10:16
 23/130 anonim ***** válasza:
72%

Azért engedjétek meg neki, hogy bár nem az ő hozzátartozója, megrázza és rosszul érezze magát a halálesettől.

A férje meg, ha direkt megkéri, maradjon vele, mert megviseli őt a dolog, ne menjen már el a heti 3 focikából az egyikre, nehogy beírják a hiányzók közé. Eszem megáll.

tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:
56%

15.

A férjed távoli rokona, de őt nem érdekli, nem érti neked ez miért ekkora probléma, ezért ment el focizni.

Mondjuk itt sem érti senki, hogy te miért buksz ki ennyire, ha a férjed nem érinti.

tegnap 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 anonim ***** válasza:
37%

23


Érezze rosszul magát. De a férjnek nem kell. Még mindig az a lényeg, hogy a férj nem érti, mi a kérdező baja. Őt nem érinti ez akkora tragediakent- vagy épp ő úgy dolgozza fel, hogy elmegy focizni. Neki nem szabad magára gondolnia?

tegnap 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
83%

22.

A macskát állatorvoshoz vinni nem hiszti.

A kiborulásod sem hiszti, csak túlreagálod.

tegnap 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
77%

A férjnek nem kell rosszul éreznie magát. Ki ne hagyjon egy foci alkalmat, hisz nem érti, mi baja az asszonynak.

Gondoljon magára, persze, hisz edzés van! Ha ő nem szomorú, akkor az asszonynak sincs oka rá. Mert mind egyformák vagyunk és ugyanazt érezzük. Ja nem.

tegnap 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
62%

27


"...vagy épp ő úgy dolgozza fel, hogy elmegy focizni. Neki nem szabad magára gondolnia?"

tegnap 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
58%
10, nem. Nem relevans. Egyedul a kerdezo erzesei fontosak. A ferje ezt nem tartja tiszteletben. Magyarazat van arra, hogy elment focizni inkabb, mentseg nincs.
tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:
72%

Neki nem volt mit feldolgoznia, mert a leírtak alapján a hapsit nem rázta meg. Tehát neki mindegy. Úgyhogy úgy ítélte meg, hogy ez nem fontos, az asszonyt se rázza meg, mert ő egy ilyen piszlicsáré dolog miatt nem hagyja ki a srácokkal a keddi focit.

A férjek gyöngye.

tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!