Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Sajnos pontosan egy évvel ezelőtt meghalt fiatalon a nővérem. A párjával 10 évig voltak együtt.Van egy gyermek is. Pár hónappal ezelőtt megtudtuk, hogy a volt sógoromnak már új kapcsolata van ami elég komolynak néz ki. Fél évvel a testvérem halála után jöttek össze. A mi családunkat ez nagyon mélyen érintette, édesapám össze is veszett vele , hogy többet nem akarja látni. Tudom,hogy az élet megy tovább,na de ilyen hamar túltette magát?
tegnapelőtt 11:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Inkább örüljetek neki, hogy a sógor összeszedi magát, a gyerek érdekében is. Nem akarja látni többet? Mert meddig illene otthon sírnia? Édesapád mit ítélt?

A papának 2 hónapig nem tenné elé a mama a levest, ő már újranősülne. Maradjunk annyiban.

tegnapelőtt 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Én abszolút megértem a feldúltságotokat, de a helyzet az, hogy nem sok közötök van a dologhoz...


Sajnálom a helyzetet, biztos nagyon nehéz lehet, és a haragot is értem, de semmi értelme a konfliktusnak.

tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Igen ti reagaljatok tul. Mi valtozik ha 2 ev vagy 10 ev mukva lesz uj parja ?

A halott feleseget nem fogja kevesbe szeretni.

Amugy meg semmi kozotok hozza.

Kik vagytok ti , hogy felnott embereknek megszabjatok, hogy mit csinalhat a maganéletével.


Ha ezert nem mehet hozzatok , en még a gyereket se engednem oda. Ilyen mérgező kornyezetre nincs szuksege egy gyereknek sem.

tegnapelőtt 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Hát én a halott kutyámat sem "pótoltam" fél év után, de nem vagyunk egyformák...
tegnapelőtt 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
A te reakciodat nem írtad le, csak apádét. Igen, az túlzás.
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Ő dolga, fogalmad sincs hogy mi lehet benne.
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Igen, túlreagálod. Apád pláne.

Egyedul a kisgyerek reakcioja a lenyeges, hiszen neki lesz mostoha anyukaja. Ha az o kis lelket teszi tonkre az uj kapcsolat, akkor igen, az apa onzo. De ha ot nem zavarja, akkor titeket se zavarjon

tegnapelőtt 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az én reakcióm nem volt ennyire rossz mint apámé. Nyilván fura volt fél év után megismernem az új barátnőt , nekem az kicsit sok volt. Én nem vesztem vele össze, próbálom normalizálni a helyzetet, hogy a kisgyerek továbbra is a család része legyen. Azért haragszik rá ennyire mert ő szerinte nem szerette valójában a testvérem ha fél év után új kapcsolata lett.
tegnapelőtt 12:17
 9/29 anonim ***** válasza:
35%

Aki fél év után túllép egy 10 éves kapcsolaton úgy, hogy az a párja halálával végződött, és máris készen áll arra, hogy mással legyen, az szerintem sem szerette a halott párját.


Ettől függetlenül értelmetlen veszekedni. Apádnak semmi köze hozzá. Legalább megtudta, hogy milyen ember a vol veje és ennyi..

tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

9


A kívülálló sosem lát bele a kapcsolatba, azt csak az a kettő ismeri, aki benne van.

tegnapelőtt 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!