Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Sajnos pontosan egy évvel ezelőtt meghalt fiatalon a nővérem. A párjával 10 évig voltak együtt.Van egy gyermek is. Pár hónappal ezelőtt megtudtuk, hogy a volt sógoromnak már új kapcsolata van ami elég komolynak néz ki. Fél évvel a testvérem halála után jöttek össze. A mi családunkat ez nagyon mélyen érintette, édesapám össze is veszett vele , hogy többet nem akarja látni. Tudom,hogy az élet megy tovább,na de ilyen hamar túltette magát?
tegnapelőtt 11:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%

10

Nem atomfizika megmondani, hogy aki fél év múlva mással kefél a felesége halála után, azt nem érintette túl mélyen a dolog.

tegnapelőtt 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy az élet megy tovább, és semmi közünk hozzá. Tisztában vagyok vele. Csak az miatt nehezteltem rá, hogy én nem akartam az új párját megismerni.
tegnapelőtt 12:25
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

11


A gyász mindenkinél máshogy működik. Most az a probléma, hogy nem csak egyejszakas nőket dönt meg, hanem egy valakivel van egyutt?

tegnapelőtt 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%

"Csak az miatt nehezteltem rá, hogy én nem akartam az új párját megismerni."


Mi akadályozott meg benne, hogy ne hívd meg?

tegnapelőtt 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

13

Igen. Más kérdés?


Nyilván SEMMI köze hozzá az apukának vagy bárki másnak, és abszolút nem javasolnám senkinek, hogy belepofázzon a férfi magánügyébe.


De 10 évig együtt vagy valakivel, van egy közös gyereketek, rengeteg emlék, élmény stb. Majd meghal a párod és te 6 hónap múlva készen állsz arra, hogy valaki mással megoszd az életedet?


Persze, megteheti, és senki se szóljon bele. De én abban biztos vagyok, hogy ez a féefi nem szerette a feleségét.

tegnapelőtt 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A volt sógorom meghívott minket, viszont nem tudtunk róla, hogy az új párja is ott lesz. Apám meg akkor gurult be teljesen amikor az egy éves évfordulója után pár nappal a facebookon kitette , hogy kapcsolatban van. Én próbálom helyrehozni a helyzetet,de nagyon nehéz.
tegnapelőtt 12:35
 17/29 anonim ***** válasza:
79%

15


ÉN nem. MÁS ezek szerint igen. Miután az érzéseit csak ő maga ismeri, MÁS csak tippelni tud. Itt a többség arra, hogy nem szerette a feleségét. Na és akkor mi van, ha így volt? Ha teszem azt x éve már csak mint testvérek éltek együtt, mert úgy volt kényelmes? Na és akkor mi van, ha ugyan komolyan tervez ezzel az új nővel, de eleve elmkndta neki, hogy mindent megad neki, de az elhunyt feleségét szereti és fogja is szeretni? A budos életben enme rtem meg, miért kell valakit elítélni úgy, hogy fogalma nincs a valódi háttérről

tegnapelőtt 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Fogadjunk ha forditva lenne akkor s noveredet meg biztatnatok h ne buslakodjon probaljon tovabblepni... 🤦‍♀️
tegnapelőtt 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

15


Jól megfogalmaztad amit én nem tudtam. Én nem szólok bele mert semmi közöm hozzá, pusztán talán a lelkemnek nem jó érzés maga a tudat.

tegnapelőtt 12:40
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
#11 de amúgy lehetne is atomfizika. Vagy igazábol talán igazad van. mert azt jelenleg érti a tudomány még az érzelmeket senki nem tudja megjósolni. Az hogy ki hogy dolgoz fel egy ilyen veszteséget az teljesen eltérő.. Mindenki jön hogy jajj nem szerette mert ilyen hamar túllépett.. Honnan tudjátok, hogy mi jár egy ember fejében? Honnan tudjátok hogy túllépett? Ugye itt senki nem csinált még olyat (mert itt mindenki tökéletes milliárdos értelmiségi) hogy érte egy veszteség és menekült a világból és rosszabbnál rosszabb döntéseket hozott? Honnan tudjátok, hogy ő például nem tudja elviselni a fájdalmat amit érez, és így próbálja enyhíteni, ettől várja hogy majd jobb lesz? fogalmatok sincs róla.. Ja de van tudom mert itt mindenki pszichológus is...
tegnapelőtt 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!