Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem egy ordas nagy tahó a férjed, már elnézést. De nem, nem kérek elnézést, az, és kész.

Sajnálom, hogy ilyen, de nem szabad hozzámenni az érzelmi analfabétákhoz. Gondolom máskor sem számíthasz rá érzelmi dolgokban. Önző és gyerekes ezek alapján, szerintem nem szeret téged.

tegnap 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 anonim ***** válasza:
77%
Inkább a kérdés az, hogy máskor is ilyen-e vagy amúgy kedves, törődő?
tegnap 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 anonim válasza:
89%

A kérdező korábban leírta, hogy máskor meg szokta kérdezni, hogy van-e más program, ami keresztezné a focit.. de ha van is elmegy labdát pöckölni.

Ezen kívüli mélyebb kapcsolatról nen tesz említést.


(Bár ez épp elég sokat elmond, sajnos...)

tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/130 anonim ***** válasza:
26%
És mégis mit segített volna, ha ott van melletted a férjed? Ott voltak a gyerekeid, hogy lefoglald magad... Fura, ha valakit a gyerekei léte nem vigasztal.
tegnap 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
28%

Ebben a kérdésben az a legelszomorítóbb, a kérdező mennyire kapálózik azzal, hogy ő nem olyan, mint a többi nő, ő nem "hisztizik", amúgy egyáltalán nem igényel foglalkozást, meg nem szól egy szót sem, amikor állandóan elmászkál a férje.

Ha ennyire alacsonyra tartod magad (meg a többi nőt, csak másképp), Kérdező, akkor ezzel te ástad magadnak a saját gödrödet. Nyilván nem reagálod túl, alap dolog, hogy a férjed/feleséged ott van neked ilyen helyzetekben (kérned sem kéne! Nemhogy még "nem is csak célozgatok, MINT A TÖBBI NŐ, hanem kimondom"), de hát eddig sem vártad el tőle, hogy legyen ott neked, nem igaz? Nem is olyan férfit szedtél össze, aki empatikus és megértő a nagy "én nem olyan vagyok, mint a többi nő" elképzelésedben, és még meg is mutattad neki, hogy nyugodtan lesz*rhat. Erre ráadásul te magad is hoztál még példát:


"Általában megkérdezi, hogy elmehet-e erre vagy arra a meccsre (nem engedélyt kér, csak hogy van-e valami más program). De 10-ből 10-szer tök mindegy, milyen program van, ő megy és kész."


Még nem késő jobb férfit találni, csak engedd el azt a hülyeséget, hogy az rossz, ha "hisztizel", meg néha elvárnád, hogy ne menjen focizni, meg azt is, hogy "te nem olyan vagy, mint a többi nő".

tegnap 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
67%
A gyerek meg a házastárs nem ugyanaz a kategória.
tegnap 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
68%

"Ott voltak a gyerekeid, hogy lefoglald magad... Fura, ha valakit a gyerekei léte nem vigasztal."


Mondjuk jó esetben nem fog a gyerekének beszélni arról, hogy a huszonéves Kati, akinek 2 gyereke van épp meghalt.

tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
63%
57, és mégis mit kell erről azonnal beszélgetni? Ne mondd nekem, hogy akkora hatalmas a gyász, hogy félredob a kérdező gyereket, munkát, lakást és neki le kell ülni azonnal beszélgetni valakiről, akihez kb semmi köze.
tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
57%

Erről szól a kérdés, hogy megviselte őt a haláleset. Nem dobott félre semmit. Megviselte.

Kinek a halála viselheti meg? Csak közvetlen hozzátartozóé? Vagy azé sem, irány az edzés?

Szerencse, hogy a kedves férje pl nem dobta el ennek kedvéért a focit. Dicséret érte a férjek gyöngyének.

tegnap 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 anonim ***** válasza:
28%
Jujj, rendszeresen jár focizni = sosincs otthon :D Csoda, hogy ennyi rossz házasság van. Nektek semmi programotok nincs?
tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!