Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
42%

“A hiszti az, ha mondjuk a macskát állatorvoshoz kell vinni, de nem akarok egyedül menni, és szólok, hogy ugyan maradjon már, mert nekem ez egyedül nem megy.”

Nem, ez sem hiszti. A ferjnek kutya kotelessege otthon mindenbol kivenni a reszet. A heti 3 foci is tul sok. Max. egy. Az ilyen egyaltalan miert nosul meg? Amilyen a tarsadalom mentalitasa, nem lehet csodalkozni, hogy ennyi a valas. 🥶 Fel kene mar noni gyerekek… es amig ez nem sikerul, teljesen felesleges csaladosdit jatszani. 🤫😉

tegnap 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
62%
#30, egy férfinak nem arra van szüksége, amikor valami tragédia történik, hogy egyből beszélje ki magából stb. Attól igen is fájhatott neki, csak ő így kezdett neki feldolgozni ezt az esetet. Nem ismered, nem tudhatod.
tegnap 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
81%
Őt nem érdekelte, nem feldolgozni ment, hanem focizni.
tegnap 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 A kérdező kommentje:

Én azt is megértem, hogy neki a foci a minden, és ő nem úgy dolgozza fel, mint én.

De ha én nem tudom egyedül feldolgozni, és segítséget kérek, akkor az a megoldás, hogy jó, majd segítek, csak előbb elmegyek focizni?

Amúgy nem az első alkalom, amikor a focit minden elé helyezi. Általában megkérdezi, hogy elmehet-e erre vagy arra a meccsre (nem engedélyt kér, csak hogy van-e valami más program). De 10-ből 10-szer tök mindegy, milyen program van, ő megy és kész.

tegnap 10:49
 35/130 anonim ***** válasza:
93%

"Amúgy nem az első alkalom, amikor a focit minden elé helyezi"


Ez esetben nem értem, miért vagy meglepődve

tegnap 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 A kérdező kommentje:
Csak mert ez most azért egy kicsit másabb szituáció. Szóval most nem egy családi programba szart bele, hanem az érzéseimbe. És ez kicsit rosszul esik.
tegnap 10:56
 37/130 anonim ***** válasza:
65%
Megértem.
tegnap 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan, ha tudod, hogy neki a közös focizás szent elfoglaltság, akkor miért vagy meglepődve? Egyébként komolyan másfél órán megy a hiszti? Elment, kifocizta magát, te magad írtad, hogy másfél óra volt, utána a nap hátralevő részében nem tudtál eleget lamentálni neki más kisiklott életéről? Nekem ez inkább hatalmi játszmának tűnik, hogy legyél te a legfontosabb minden körülmények között, és ha te csak annyit mondasz, hogy szükséged van rá lelkileg, akkor igenis dobjon el mindent. Bakker, másfél óra...
tegnap 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ha szükségem van a férjemre lelkileg, akkor dobja el az aznapi fociját. Ez a normális. És nem is túl nagy kérés. Többen kibírták már szerintem.
tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim válasza:
73%
Ha nem túl gyakori az ilyen "Szükségem van rád!" kategória, akkor egyáltalán nem reagálod túl. Legyen ott melletted lelki támasznak. Akkor is, ha más élethelyzetben vagytok (amikor nem halálesetről van szó).
tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!