Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem meg elvárható egy férjtől, hogyha a felesége nincs jól és megkeri, hogy maradjon vele, akkor vele marad, és kibírja foci nélkül. Mégcsak tragédianak sem kell hozzá feltétlen történnie. Nekem is rosszul esett volna, bár az én férjem nem csinál ilyet.
tegnap 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 anonim ***** válasza:
77%

Nem közeli rokon, persze ettől még fájhat. De nem áll meg az élet.

Én arra gondolnék, hogy neki így könnyebb. Ha elmegy, focizik, nem otthon ül, kicsit ki tud kapcsolni és nem ezen agyalni. Nem napokra ment el, csak másfél órára. Utána, előtte úgyis otthon volt veled. Szóval én ebből nem csinálnék ügyet.

tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 anonim ***** válasza:
63%
Számomra evidens, hogy ha a pár vagy egy közeli barát rosszul érzi magát és szüksége van a jelenlétemre, pláne még kéri is, hogy maradjak vele, akkor vele maradok. Akkor is, ha engem nem rázott meg a probléma, akkor is, ha én másképp reagálnék az adott szituációban. Nem vagyunk egyformák, a hozzám közelállók pedig fontosak. Nehogy már egy nyamvadt focit ne lehessen kihagyni, pláne ha amúgy is háromszor megy egy héten.
tegnap 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
83%
43: Számomra meg az az evidens, ha meghal valakije a páromnak és nem akar otthon ülni egész nap, hanem inkább elmenne kicsit valahova, akkor menjen. Biztosan így volt neki könnyebb. Nem jó mindig otthon ülni.
tegnap 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 anonim ***** válasza:
65%
Máskor se ül otthon. És őt nem is rázta meg. Focizni ment, nem felejteni.
tegnap 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 anonim ***** válasza:
60%
45: Te már csak tudod, hogy megrázta-e. Biztosan belelátsz a fejébe. Máskor meg otthon van, mivel utána hazament.
tegnap 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
49%

44, semmi nem derült ki arról, hogy a férjet mennyire rázta meg az eset, de a leírásból inkább az derül ki, hogy nem nagyon érdekli.

De ha mégis, akkor is illett volna megbeszélni. Mondhatta volna, hogy "Engem is nagyon megvisel, úgy érzem, muszáj kicsit elmennem lefoglalni magam, de ha te is rosszul érzed magad és szeretnéd, hogy inkább itthon legyünk, akkor beszéljük meg, mi legyen." És lehetett volna egy kompromisszumos megoldás, pl. elmennek valahová kettesben, beülnek valahová kávézni vagy csak sétálnak, ilyesmi. Így együtt is vannak és ki is mozdulnak.

"Nem jó mindig otthon ülni." - Ne aggódj, nem ül mindig otthon a férj, épp azt írta a kérdező, hogy sokat jár el otthonról.

tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
57%
Te ez a pali, ha rendszeresen leszar téged, a programokat, a szentszar bugris-proli focija miatt, lehet nem is focizni megy? 🤔
tegnap 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 anonim ***** válasza:
53%
Túlreagálod, a párod jól tette, hogy nem maradt otthon emiatt.
tegnap 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit fura, hogy kérted, ő meg nemet mondott, de a Te pasid, te tudod, hogy mi motiválta, és te voltál ott, hogy mi volt az indok, amivel téged leszerelt. Végülis másfél órával később már otthon volt, szóval ki tudtad beszélni, hogy miért rázott meg ennyire a dolog, nem? Meg tudod magyarázni, hogy mivel lettél volna beljebb, ha kihagyja a focit?
tegnap 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!