Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, ne magyarázkodj ennek a sok kötekedő idegennek, semmivel nem tartozol nekik. Egyszerűen nincs nagyobb boldogsaguk, mint az ember miden szavába belekotni.

A férjed egy tuskó, hogy nem maradt melletted, mikor szükséged lett volna rá, teljesen mindegy mi miatt. Aki szerint nem így van, sokat elárul ezzel a saját kapcsolatarol is.

Ha megforditanank és a férj tette volna fel a kérdést, hogy a feleségem megkert, hogy hagyjak ki egy focit a héten, mert szüksége volt rám, de én szartam a fejére és elmentem focizni, akkor egy utolsó parasztnak hordanak itt el a pasit. De így, hogy gyenge vagy, inkább veled kötekednek és kérnek számon, hogy mégegyet beledrugjanak. Ráadásul biztosra veszem, hogy a legtöbb válaszado nő, gratulálok nekik.

Kérdező, neked kitartást, nincs veled baj, ha gondolod rám is irhatsz, ha csak úgy kiontened a lelked. Tudom milyen az, mikor nincs kivel megbeszelni.

31N

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/130 anonim ***** válasza:
0%
#119, örülök, ha meghatott. Nem érdekel, ha törölték, legalább te láttad. Attól ugyan az a véleményem, és kötekedj máshol.
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 anonim ***** válasza:
76%
#120 pont nem... Üdv, egy gyámhatóság és rendőrség által elvitt gyerek, ahol a szülők alkoholisták voltak, a falak saletromosak, mi pedig ellatatlanok és piszkosak. Tudnék mesélni az utáni lévő jobb életről
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/130 anonim ***** válasza:
68%

123


Itt majd a kérdező örökbefogadja őket

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/130 anonim ***** válasza:
35%

Jo, akkor akik szerint kamu, azok veregessek meg a vallukat, aztan menjenek tovabb. Mit kell ezen lovagolni?

Rengeteg mese van ezen az oldalon, ez a kerdes szerintem pont nem az. En nem kezdek el ervelni, szerintem miert nem az. Akkor a masik oldal miert koti az ebet a karohoz?

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/130 anonim ***** válasza:
48%
#125, mert nincs amit csináljanak. Nem tudom miért, de itt egyes emberek szeretik, ha valakinek szar kedve van s még szarabb kedve legyen, így idegesítik.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/130 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

A férjed egy büdös bunkó, igazad van, válj el, mert változni nem fog, jól látod!

(Most már jobb kedved van?)

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/130 anonim ***** válasza:
71%

"A férjed egy tuskó, hogy nem maradt melletted, mikor szükséged lett volna rá, teljesen mindegy mi miatt. Aki szerint nem így van, sokat elárul ezzel a saját kapcsolatarol is."


Vagy talán el kell fogadni hogy mindenkinek megvan erről a sztoriról a saját véleménye, nem személyeskedni és egyből analizálgatni más kapcsolatát. :D Plusz érdekes lenne meghallgatni a férjet is, lehet hogy szimplán jobban esett neki jól éreznie magát mint otthon bámulni a felesége gyászos képét, akinek mégcsak nem is volt rokona.

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/130 anonim ***** válasza:
51%

105.

De miért neked kell ruhát "gyűjteni"?

Miért nincs ott senki a saját rokonaik közül aki segítene?

Cigók vagy mi?

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/130 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez szerintem is kifantáziált történet. Vannak itt pár trollocskák akik nyugodtan még haláli esetet is belekotyvasztanak csakhogy szórakozzanak. Többször rajta kaptak hazugságon szóval ja túl reagáltad a kifantáziált sztorit. Máskor fogd magad vissza.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!