Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnapelőtt 09:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 anonim ***** válasza:
52%

"Azért, mert ruhát gyűjtök hátrányos helyzetű gyerekeknek, az azt jelenti, hogy nem a saját gyerekeim az elsők? Hát azért a hülyeségnek is van ám határa. :D"


Hja, már csak ruha gyujtes? Eddig még az volt, higy csal te torodsz velük. Próbáld megjegyezni, mit kamuzol ossze

tegnap 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/130 anonim ***** válasza:
65%

"Azokat a gyerekeket azért segítem, mert senki nem segít nekik. Csak vannak. És nem foglalkozik velük senki. És igen, valószínűleg túlságosan belementem lelkileg, de nem tudom ölbe tett kézzel nézni, hogy tönkremegy az életük."


A 96. komment tőled. Kicsit messze van q ruhagyűjtéstől

tegnap 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy éjjel-nappal ott vagyok? Szerintem nem. Hanem hogy segítek nekik. Nektek az a segítség, hogy ott vagyok, és bébiszitterkedem?

Nem ezt írtam.

Ruhát gyűjtöttem nekik, bevásároltam tartós élelmiszert, ilyen apróságok.

Miért kell mindenbe belekötni? Unatkoztok?

tegnap 08:09
 114/130 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, hagyd már ezeket a sakálokat..

Senkinek semmi köze, hogy te (vagy más) hogyan, mennyit és mivel segít az embertársain!

A lényegi kérdésre választ kaptál: igen és nem. Láthatod, hogy ez személyiségfüggő.

Érdekes, hogy azok boncolgatják ezt a témát, akik szerint túlreagálod.. a másik fél csak csendben megírta, hogy ez nem így van.

tegnap 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
47%
Kedves, hol írtam én olyat, hogy bébiszittelsz? Az idő raforditas csak azt jelenti? Amúgy a bevásárlást pl hogy csinaltad? Se pénz, se idő, se energia nem volt rafodritva, ugye, amit ezek szerint nem a saját családodtól vettél el. De amúgy ha ezek aprosagok, akkor miért érzed magad annyira fontosnak? Miért kell akkor neked ennyire segiteni? Nem látod az ellentmodast? Csak apróságok, állítod most. Picit korábban meg "Azokat a gyerekeket azért segítem, mert senki nem segít nekik." Hm....
tegnap 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 A kérdező kommentje:

Van baj nálad is. Azzal, hogy bemegyek a boltba, ahova amúgy is bemennék, mert a saját gyerekemnek is vásárolok, és veszek tartós élelmiszert, azzal szerinted mit veszek el a saját gyerekektől? Gondolod, hogy ha a rokon gyerekeknek viszek egy karton tejet, akkor az én gyerekem szájából veszem ki a falatot? Gondolkodj már kicsit. :D

És igen, ezek apróságok. Liszt, cukor, tészta, tej. Az én gyerekem ettől még megkap mindent, de kedves tőled, hogy aggódsz a lelkivilágukért.

tegnap 08:37
 117/130 anonim ***** válasza:
34%

Akkor megegyszer: aprosagok, ergo meg lesznek nélküled, vagy "Azokat a gyerekeket azért segítem, mert senki nem segít nekik"


Hogy téged idézzelek ujra: "Gondolkodj már kicsit. :D"

tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 A kérdező kommentje:
Ami nekem apróság, az nekik a létminimum. Szép napot!
tegnap 08:45
 119/130 anonim ***** válasza:
57%

120


Huh, kicsit túltoltad, jelentettelek is. Nem, nem írtam olyat, hoyg a kérdező rossz ember. Ha menne az értelmező olvasas, és a gondolkozás, akkor kiderult volna, hogy a probléma az, a kérdező kamuzik. Egyik pillanatban rajta múlik minden, csak ő segít mindenben, a másik pillanatban csak használt ruhatol van szó. Onnan ugrunk a tartós élelmiszerre, ami letszukseglet. Érdekes, nem?

tegnap 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nem értem, miért aggódsz. Egyrészt az derül ki a szavaidból, hogy a gyereknek az anyjuk mellet nem volt étel és ruha. Hát, a gyámhatóság ennél csak jobb helyre viheti őket, nem?
tegnap 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!