Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztünk a barátnőmmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmal, sőt tulajdonképp szakítottunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Most volt nemrég az első évfordulónk, el is vittem a barátnőmet megünnepelni ezt egy elég drága étterembe.


Anno, mikor összejöttünk, én elmondtam neki, hogy nem akarok soha megnősülni, nem hiszek benne, ő pedig azt mondta, hogy őt nem nagyon érdekli a dolog.

Aztán vasárnap előjött egy fura kérdéssel.

Mi lenne akkor, ha ő viszont akarna házasságot?

Mondtam neki, hogy én elmondtam, mit gondolok erről és lebeszélném róla, hogy győzködni próbáljon.

Erre ő, hogy de ha mindenképp ragaszkodna hozzá, hogy őt elvegyék feleségül?

Mondtam, hogy ha mindenképp, akkor inkább elengedem, erre ő elkezdett toporzékolni és sírni, hogy én mekkora egy szívtelen vadállat vagyok... majd azt mondta, hogy most legalább egy hétig gondolkodni akar.

Mondtam neki, hogy rendben, gondolkodjon csak.

Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta.



2016. júl. 12. 20:26
 81/102 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:

"Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta."


Nos azt hiszem ez az a két mondat ami után nincs miről beszélni. Olyan vagy mint az exem. Rideg, makacs. Végletekig racionálos. A szó rossz értelmében.


Köszönöm



tegnap 20:26 Privát üzenet Tetszik


A válaszok

1 2 3 4 5 6 7 8 9

hány évesek vagytok?


A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.

# 81/81 Időpont ma 22:29 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?


1 2 3 4 5 6 7 8 9


Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések

Mit tegyek, a férjemmel összevesztünk napokig nem szóltunk egymáshoz, ma azt mondta nem szeret, és én tettem tönkre a kapcsolatunkat? Most váljak el?

Nagymamámtól nagyobb összeget kapok karácsonyra, amin összevesztünk a férjemmel. Kinek van igaza?

Ma összevesztünk a férjemmel. Ti mit tettetek volna? Kiálltok az igazatokért, vagy engedtek a békesség kedvéért?

Ma összevesztünk a férjemmel és azt mondta nekem, hogy fogják be a szám. Mindezt a gyerekek előtt :- (. Nagyon megbántott. Ti mit mondanátok neki?

El kellene válni, ha ennyire elbeszélünk egymás mellett? Nagyon összevesztünk, elment.

A férjemmel összevesztünk az örökségemen: kinek van igaza?


Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatból Kérdések a Házasság rovatból



Banner

2016. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
Elnézést rosszul másoltam be. Viszont a lényeg akkor is érthető szerintem
2016. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell megváltoznod, csak hagyd békén a nőket please.....hogy lehessen esélyük normális, megbecsült életre.
2016. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nem kell engem nyugtatni, mert kiérzem a soraik közül az dühöt, ami valami ösztönös "bántják a falkatársam"-féle érzelemből fakad(ami sztem nem is igaz, de ez most részletkérdés)."


Valószínűleg mindenki mással van baj és nem veled :)

2016. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj kérlek, hány évesek vagytok.


Egyébként szerintem - nőként mondom - semmi gond nincs azzal ha nem akarsz házasodni. Nem mindenki akar, és ezért senkit sem lehet megkövezni. Mások vagyunk, másra vágyunk. Nagyon sok nő van, aki szintén nem akar házasodni, olvastam már a kérdésed ellenkező nem által feltéve is, ott a férfi akart házasodni annak ellenére, hogy a hölgy az elején elmondta, nem szeretne. Sajnos tényleg sokan azt gondolják: majd később másképp fogja gondolni. Igen vannak akik meggondolják magukat.

Viszont kérlek, ne engedd, hogy a lány feladja érted ezt a vágyát, sosem lesz így boldog. Egy ideig elnyomja, mert legalább együtt lehettek, de hidd el, hogy később újra és újra elő fog jönni, és akkor már nehezebb lesz. Hagyd, hogy boldog legyen.

26N

2016. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába beszélitek meg a dolgot, csak elnapoljátok az egészet. A probléma meg fog maradni. Ahol az egyik félnek fontos az esküvő, azt felőrli egy olyan kapcsolat, ahol ezt nem kapja meg. A véget nem tudjátok elkerülni, csak elódázni.


Szóval azt tudom tanácsolni neked, ha tényleg szeretted valamennyire a barátnőd, akkor szeretnéd, hogy boldog legyen. Ez melletted nem fog neki működni, mert nem egyezik az alapvető terveitek a jövőre nézve. Így meg kell adni az esélyt, hogy megtalálja azt a férfit, aki úgy tudja becsülni, ahogy neki is tetszik.

Szép dolog a szerelem és a ragaszkodás, de ha ilyen alap témában a nézeteitek nem egyeznek, akkor külön utakon kell menni és keresni olyat, akivel pedig megfeleltek egymásnak.

2016. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:

87-nek igaza van sajnos.


Köztünk is ez zajlik a barátommal, bár más jellegű probléma van, amin nem tudunk keresztülmenni, így el kell engedni egymást...

2016. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
100%

Többször leírtam már, hogy a probléma nem ott van, hogy akarsz-e házasodni vagy sem. Mert addig sem jutsz el, hogy érdemben lehessen veled erről beszélgetni.


"Nem is értem, hogy miért hinné bárki, hogy valami csak úgy majd megváltozik. "


Talán mert emberek érnek, okosodnak, és belátják a hibáikat, és megpróbálnak rajta változtatni?


Kérdező, te a dicséretes és férfias elvhű és egyenes viselkedést kevered össze valami teljesen mással. A felnőtt személyiség egyik jellemzője az önreflexióra való képesség. Te még nem jutottál el ide. Talán egyszer.

2016. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
100%

Most már én is rohadtul kíváncsi vagyok, hány éves vagy kedves Kérdező. :)


Ja, még valami. Tetszett, hogy az elején rögtön kiemelted, hogy "egy elég drága étterembe" vitted a barátnődet. Ebből is látszik, milyen rendes gyerek vagy. :))))))))))

2016. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!