Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztünk a barátnőmmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmal, sőt tulajdonképp szakítottunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Most volt nemrég az első évfordulónk, el is vittem a barátnőmet megünnepelni ezt egy elég drága étterembe.


Anno, mikor összejöttünk, én elmondtam neki, hogy nem akarok soha megnősülni, nem hiszek benne, ő pedig azt mondta, hogy őt nem nagyon érdekli a dolog.

Aztán vasárnap előjött egy fura kérdéssel.

Mi lenne akkor, ha ő viszont akarna házasságot?

Mondtam neki, hogy én elmondtam, mit gondolok erről és lebeszélném róla, hogy győzködni próbáljon.

Erre ő, hogy de ha mindenképp ragaszkodna hozzá, hogy őt elvegyék feleségül?

Mondtam, hogy ha mindenképp, akkor inkább elengedem, erre ő elkezdett toporzékolni és sírni, hogy én mekkora egy szívtelen vadállat vagyok... majd azt mondta, hogy most legalább egy hétig gondolkodni akar.

Mondtam neki, hogy rendben, gondolkodjon csak.

Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta.



2016. júl. 12. 20:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:
én még mindig arra vagyok a legkíváncsibb, hogy mennyi idősek vagytok, kérlek, áruld el!
2016. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:
68%

A büszkeség jó dolog, de te nem büszke vagy, hanem makacs és ostoba.


Azt kívánom, legyél halálosan szerelmes, és hasonló idióta indokkal dobjanak el, mint egy használt zsepit.

2016. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!