Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztünk a barátnőmmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmal, sőt tulajdonképp szakítottunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Most volt nemrég az első évfordulónk, el is vittem a barátnőmet megünnepelni ezt egy elég drága étterembe.


Anno, mikor összejöttünk, én elmondtam neki, hogy nem akarok soha megnősülni, nem hiszek benne, ő pedig azt mondta, hogy őt nem nagyon érdekli a dolog.

Aztán vasárnap előjött egy fura kérdéssel.

Mi lenne akkor, ha ő viszont akarna házasságot?

Mondtam neki, hogy én elmondtam, mit gondolok erről és lebeszélném róla, hogy győzködni próbáljon.

Erre ő, hogy de ha mindenképp ragaszkodna hozzá, hogy őt elvegyék feleségül?

Mondtam, hogy ha mindenképp, akkor inkább elengedem, erre ő elkezdett toporzékolni és sírni, hogy én mekkora egy szívtelen vadállat vagyok... majd azt mondta, hogy most legalább egy hétig gondolkodni akar.

Mondtam neki, hogy rendben, gondolkodjon csak.

Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta.



2016. júl. 12. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
75%
A pasiknak ez csak egy hiszti, h nem akar megházasodni. Azon akadt ki, hogy te képes vagy szakítani vele (ergo nem is szereted, mert akkor nem tudnád elengedni), mint hogy felhagyj ezzel a nevetséges férfi hisztivel.
2016. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem érti meg, akkor intsetek egymásnak búcsút, de ennyire elveted a házasság gondolatát, hogy nem is fontolod meg?


Mondjuk ha ezen ennyire kiakad, akkor mi máson ki fog még...

2016. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 A kérdező kommentje:

Bocs, de pontosan mi volt az én viselkedésemben a hiszti?


Igen, teljesen elvetem a házasság gondolatát.

Nem szeretném különösebben megmagyarázni, hogy miért, de ez a sziklaszilárd elhatározásom, ami mellett kitartok.

2016. júl. 12. 20:34
 4/102 anonim ***** válasza:
96%
Nem a kérdés a hiszti, hanem ez az "elhatározás". Mi bajod lesz a házasságtól? Semmi. Ha nem meg, el tudsz válni, ha nem bízol teljes mértékben a barátnődben, akkor írsz házassági szerződést stb. De a házasság egy nőnek fontos dolog, ha még ennyit sem bír érte elviselni a barátja, akkor nem csoda, hogy kiakad
2016. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
86%
Most már érdekli a házasság...de ha nem szereted annyira, hogy megváltoztasd a véleményed, ne húzd az idejét tovább.
2016. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
8%

" ezzel a nevetséges férfi hisztivel."


Így megsprórolt cirka 1milliót és talál egy olyan nőt aki nem a '40-es években él, hogy "jááááj dehát a házasság".


Házasságot erőltetni fogják, mert mindenki jól jár rajtad kívül:


- rokonság potyázik

- anyakönyvvezető, pap jókat kaszírozik

- ceremóniamester, szakács, étterem, piabolt szintén

- a CASIO-n mulatóst játszó trotty is

- az ügyvéd is a válás napján.

2016. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
5%

"Mi bajod lesz a házasságtól? Semmi."


Állod a számláját? Rendes vagy.

2016. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szerette volna azt érezni, hogy olyan érzéseid vannak felé, amik esetleg megváltoztathatják az elhatározásodat (tehát nem feltétlenül házasodni akart, csak tudni, hogy lehet rá esély). Egyébként nem kell túl sok empátia ahhoz, hogy tudd, érezni akarta, hogy a kapcsolatotok tart valamerre (megint nem feltétlenül a házasság felé, csak hogy tervezel vele).

Kinek van igaza? Fura kérdés, nem is lényeges, megbeszélni kell a dolgot, nem győztest avatni.

2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 A kérdező kommentje:

Egész biztosan nem fogom megváltoztatni a véleményem.

Szóval akkor keressek másik lányt, mert ő már nem lesz újra normális?

2016. júl. 12. 20:40
 10/102 A kérdező kommentje:

8-as

Hogyan képzeled ezt el a gyakorlatban: érezni akarta, hogy a kapcsolatotok tart valamerre?

2016. júl. 12. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!