Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztünk a barátnőmmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmal, sőt tulajdonképp szakítottunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Most volt nemrég az első évfordulónk, el is vittem a barátnőmet megünnepelni ezt egy elég drága étterembe.


Anno, mikor összejöttünk, én elmondtam neki, hogy nem akarok soha megnősülni, nem hiszek benne, ő pedig azt mondta, hogy őt nem nagyon érdekli a dolog.

Aztán vasárnap előjött egy fura kérdéssel.

Mi lenne akkor, ha ő viszont akarna házasságot?

Mondtam neki, hogy én elmondtam, mit gondolok erről és lebeszélném róla, hogy győzködni próbáljon.

Erre ő, hogy de ha mindenképp ragaszkodna hozzá, hogy őt elvegyék feleségül?

Mondtam, hogy ha mindenképp, akkor inkább elengedem, erre ő elkezdett toporzékolni és sírni, hogy én mekkora egy szívtelen vadállat vagyok... majd azt mondta, hogy most legalább egy hétig gondolkodni akar.

Mondtam neki, hogy rendben, gondolkodjon csak.

Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta.



2016. júl. 12. 20:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
100%

89-esnek igaza van, itt a házasság csak egy példa, a te példád. Itt azzal van a baj, hogy nagyon gyerekes és makacs vagy.


Tegyük fel, az az elvem, hogy nem iszom csapvizet. Semmilyen körülmények közt. Ezt mindenkinek elmondom. Elmegyek kirándulni, 40 fok, szomjas vagyok, szédelgem, rosszul vagyok, valaki odaad egy csapvízzel töltött kulacsot. Én erre rázom a fejem, és nem, nem fogok inni, mert elveim vannak.


Sarkított példa, de ez vagy te. Inkább megnyomorodsz, minthogy a) a másik "nyerjen" (a fejedben ez egy hatalmi harc), b) beismerd, hogy tévedtél.

2016. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének nem akarsz megnősülni? Én csak ezt nem értem méghozzá FÉRFIKÉNT!
2016. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
Nos kérdező, jutottatok valamerre?
2016. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 A kérdező kommentje:

Igen. Fél órával ezelőtt elköszöntünk egymástól és el is hoztam a nála lévő dolgaimat.

Elmondtam, hogy ennek köztünk nincs olyan jövője, olyan kimenetele, amire ő a jelek szerint vágyik és vágyni is fog.

Nekem úgy tűnik, hogy megérti, el is fogadja, csak még nem dolgozta fel.

Holnap új nap virrad.


Köszönöm a válaszokat, sokat tanultam belőlük.

2016. júl. 17. 18:10
 95/102 anonim ***** válasza:
Akkor sikeres újrakezdést kívánok mindkettőtöknek mással.😊
2016. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, jó döntést hoztál.

Sok sikert a jövőben, és kívánom, hogy találj egy olyan lányt, aki hasonlóan gondolkodik.

2016. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz!
2016. júl. 17. 19:30
 98/102 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2016. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:

Egy szep nap elmulik a fiatalsagod es az erod

Es nem lesz feleseged aki husegessen szeret es gondoskodik rolad lehet lesz majd paarod elettarsad aki ha beteg leszel elhagy eldob egy jobb peldanyert

Te leszel az orgegember a kutyajaval..

Az is lehet kovetkezo kapcsolatodban a sajat konnyedben fogsz csuszi hogy elvehesd a lanyt ezt kivanom neked higy olyan szerelmes legyel hogy majd megvesszel

2016. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 A kérdező kommentje:

Már kifejtettem, hogy nem akarok "husegess" feleséget, sőt semmilyent sem.

Nem mellesleg a te képletedből hiányzik a tény, hogy a nő is "orgegember" lesz addigra, szóval annyira ő sem ugrálhat majd a jobb példányért, mint azt te szeretnéd hinni.

Végül amiért muszáj volt reagálnom még egy ilyen sínvonalú írásra is: "sajat konnyedben fogsz csuszi hogy elvehesd a lanyt"

Nem lesz ilyen, soha. Nem vagyok olyan ember. Nem is értem, hogy számodra miért okoz örömet ilyesmit kívánni?

Eleve soha nem értettem azokat az embereket, nem is becsültem, akikben nincs büszkeség.

Szerintem ilyesmi helyett inkább neked elismerni kéne a döntésem helyességét, ami Timi igényeit is a legjobban szolgálja.

2016. júl. 18. 09:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!