Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztünk a barátnőmmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmal, sőt tulajdonképp szakítottunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Most volt nemrég az első évfordulónk, el is vittem a barátnőmet megünnepelni ezt egy elég drága étterembe.


Anno, mikor összejöttünk, én elmondtam neki, hogy nem akarok soha megnősülni, nem hiszek benne, ő pedig azt mondta, hogy őt nem nagyon érdekli a dolog.

Aztán vasárnap előjött egy fura kérdéssel.

Mi lenne akkor, ha ő viszont akarna házasságot?

Mondtam neki, hogy én elmondtam, mit gondolok erről és lebeszélném róla, hogy győzködni próbáljon.

Erre ő, hogy de ha mindenképp ragaszkodna hozzá, hogy őt elvegyék feleségül?

Mondtam, hogy ha mindenképp, akkor inkább elengedem, erre ő elkezdett toporzékolni és sírni, hogy én mekkora egy szívtelen vadállat vagyok... majd azt mondta, hogy most legalább egy hétig gondolkodni akar.

Mondtam neki, hogy rendben, gondolkodjon csak.

Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta.



2016. júl. 12. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
95%
Enyhébb személyiségzavar azért befigyelhet nálad, kérdező. Nem bántásból írom, előfordul ez sokakkal, jó emberek, rendes emberek is lehetnek.
2016. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
96%
Még annyit hozzáfűznék mint saját meglátás, hogy jobb is ha elhagyod a lányt, mert látni és a hideg írásodból kiviláglik, hogy nem szereted ezt a lányt. Jó...jó...de mégse.
2016. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
96%
Azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt írta, hogy nem feltétlenül a házasságra akart rábeszélni ezen kérdéseivel, csupán látni akarta, hogy igazán fontos-e neked. Amikor kijelentetted, hogy elengednéd inkább, minthogy feleségül vedd, szerintem abszolút jogosan lépett le, kiderült számára, hogy nem, nem elég fontos neked. Jobb lesz neki nélküled. :)
2016. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén sajnálom, hogy így alakult...de ami nem megy, nem szabad erőltetni.Ebben a helyzetben ez a legjobb döntés.34-es voltam.
2016. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 A kérdező kommentje:

Már nem akarok több szót csépelni erre.

Köszönöm mindenki válaszát és további szép estét!

2016. júl. 12. 21:45
 46/102 anonim ***** válasza:
94%

nem olvastam végig a hozzászólásokat!

azt írtad: de ez a sziklaszilárd elhatározásom, ami mellett kitartok


tehát inkább kitartasz, miközben emiatt lehet, hogy életed szerelmét fogod elveszíteni? nem pont a mostani lányra gondolok, hanem általánosságban kérdezem.

illetve a másik. mi az, hogy érdemes más után nézni, mert sárkány lett tavasz óta?! arra nem gondoltál, hogy leülj vele beszélni és megkérdezni tőle, hogy mizu, ha úgy érzed, hogy megváltozott?

2016. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:
0%

Akik itt erőtetik a házasságot azok elvakult valásosok vagy érdekük van benne? (éttermet vezetnek stb.)?


Amúgy micsoda gonoszság, hogy valaki nem hisz/nem kíván részt venni - milliós kiadással járó - avítt szertartáson egy elvalult, nem működő rendszerhez...

2016. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést.de mióta kell egy esküvőre millió?? Nem kell feltétlen a Mátyás templomban tartani 500 fős vendégsereggel. A házasság 2 ember egymásnak tett fogadalma. Ez a lényege, nem a csim bum cirkusz.
2016. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
100%

Azért hisztizett, mert nem szereted eléggé.


Én is házasságellenes vagyok, nem érzem úgy, hogy bármit is hozzáadna két ember kapcsolatához az, hogy aláírnak egy fecnit. (Ateista vagyok.)


Tegyük fel, megismerkedem egy férfival, az elején tisztázzuk, hogy nem akarok házasodni, ő azt mondja, sebaj. De ahogy múlik az idő, egyre jobban szerelmesek leszünk. Felveti a házasság ötletét.


Vagy nemet mondok, és elhagy, ez esetben nem szeretett eléggé. Nemet mondok, és marad, de tudom, hogy szeretne elvenni. Olyan nagy dolog lenne kinyögni egy igent? Nekem nem, ha valóban szeretem.


Komolyan, ha ilyen könnyen dobni tudod, nem szeretted soha. Erről azok a nőcik jutnak eszembe, akik mindenáron kölyköt akarnak, és a boldog párkapcsolat helyett csak spermazsákot keresnek, akivel lesz egy langyos, szürke életük, de a babóca meglesz.

2016. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szakíts vele és utána hagyd békén az összes nőt a földön. Egy ilyen soviniszta, bunkónál mindenki jobbat érdemel.
2016. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!