Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztünk a barátnőmmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmal, sőt tulajdonképp szakítottunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Most volt nemrég az első évfordulónk, el is vittem a barátnőmet megünnepelni ezt egy elég drága étterembe.


Anno, mikor összejöttünk, én elmondtam neki, hogy nem akarok soha megnősülni, nem hiszek benne, ő pedig azt mondta, hogy őt nem nagyon érdekli a dolog.

Aztán vasárnap előjött egy fura kérdéssel.

Mi lenne akkor, ha ő viszont akarna házasságot?

Mondtam neki, hogy én elmondtam, mit gondolok erről és lebeszélném róla, hogy győzködni próbáljon.

Erre ő, hogy de ha mindenképp ragaszkodna hozzá, hogy őt elvegyék feleségül?

Mondtam, hogy ha mindenképp, akkor inkább elengedem, erre ő elkezdett toporzékolni és sírni, hogy én mekkora egy szívtelen vadállat vagyok... majd azt mondta, hogy most legalább egy hétig gondolkodni akar.

Mondtam neki, hogy rendben, gondolkodjon csak.

Gondoljátok, hogy ideje lenne másik lány után néznem?

Valóban elég sárkány lett tavasz óta.



2016. júl. 12. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
13%
Fel lett vázolva neki az elején, hogy te miként gondolod. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor kalap-kabát neki.
2016. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
81%
Ő normális attól, hogy te vagy csökönyös kérdező.Igen, keress mást.
2016. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es

Ezt a logikát és értékrendet ki tudnád nekem fejteni?

Szóval megegyeztünk valamiben az elején, nyíltan és közérthetően, erre az egyességet ő rúgja fel váratlanul és szerinted "Ő normális attól, hogy te vagy csökönyös kérdező."


Előre is köszönöm!

2016. júl. 12. 20:46
 14/102 anonim ***** válasza:
80%

Oszinten szeretned akkor semmi masra nem vagynal csak hogy a feleseged lehessen.

Ha nem igy erzel a szerelmed nem igaz mely es hu siman kihasznalod es nem vagy oszinte magadhoz sem

2016. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
100%

Valójában mindketten hülyék vagytok. És nem azért, mert akartok, vagy nem akartok házasságot, az a legkevesebb a történetben.


Mindketten katasztrofálisan rosszul kommunikáltok.

A viselkedésetekben és az általad leírtakban nyoma sincs sem szeretetnek, sem szerelemnek, sem semminek, ami ezeken túlmenően értelmet adna egy kapcsolatnak - mindezt alig egy év alatt... (tisztelet, odafigyelés, megértés - ami nem ugyanaz, mint a pincsikutyaként alárendelődés)


Szóval nemhogy házasságra, de valójában egy komolyabb kapcsolatra is éretlenek vagytok mindketten. A "kapcsolatotok" meg... hát izé, egy rakás kutyagumit nem ér ebben a formájában.

2016. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
4%

#14


Sok volt a fid... vagyis a propaganda úgy érzem.


Hacsak nem vagy 80 éves, kőkatolikus vagy időgép segítségével írsz 1922-ből.

2016. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval te annyira ismersz engem, őt és a motivációimat is, hogy ezt így kajakra ki mered jelenteni. Csak azok az érzések igaziak, amik szerinted, távolról azok?


Na ez a fajta női manipuláció, szavak és fogalmak kifordítása, megbeszélt dolgok aktuális újraértelmezése az egyik ok, amiért sosem nősülnék meg.

Nem bíznék egy tollat sem ilyen emberekre, akik másnap már mindent újragondolnak, újraírnak, csak mert éppen akkor úgy jó nekik.

2016. júl. 12. 20:52
 18/102 anonim ***** válasza:
45%
Most miért kell lepontozni emberek? Én sem pontozok le mást, csak ha blődséget ír, véleményekért pontozni annyit, mint megítélni valakit amiatt, mert nem szőke a haja és kék a szeme, hanem barna és zöld. Jesus. A srác nem akar nősülni, a barátnője tudta ezt az elejétől. Ehhez tartsa magát a hölgy.
2016. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
97%

"Szóval te annyira ismersz engem, őt és a motivációimat is, hogy ezt így kajakra ki mered jelenteni. Csak azok az érzések igaziak, amik szerinted, távolról azok? "


Nem tudom, nekem címezted-e, 15-ös válaszoló vagyok ismét.


Ha nekem, akkor tessék:

- nem, nyilván ismeretlenül sok mindent nem tudhatok, de a leírásod alapján erre jutottam.

- normális kapcsolatba nem fér bele sem a hiszti, sem ez a pszichopata "rendben, gondolkodjon csak" hozzáállás.

- normális kapcsolatban nem írunk a másikról olyat, hogy "sárkány lett tavasz óta" - mert amikor először észrevettük, hogy gond van, leültünk és megbeszéltük szépen, nyugodtan.

- normális, szeretetteljes kapcsolatban még akkor se csapjuk oda a kérdés végére, hogy "ideje lenne más lány után néznem", ha látjuk, hogy ennek sajnos vége lesz, vége lehet.


Úgy írsz, mintha egy wc-papírról vagy zsepiről lenne szó, és arról mérlegelnéd, hogy beletörölheted-e még egyszer valamelyik végedet.


A barátnőd meg minősíthetetlen hisztérika játszmagép.


Szóval ja, változatlanul tartom, hogy bár nyilván belelátom, hogy vannak jó pillanataitok, ebbe a sztoriba - legalábbis jelen leírásod alapján sok mély érzelem nem szorult a részedről, az ő részéről meg isten tudja, mert képtelen normális ember módjára kifejezni.


Ha mindez oké lenne, akkor lehetne foglalkozni az alapkérdéssel, hogy hogyan egyeztethető össze két eltérő értékrend.

(A kéttanús esküvő, a bejegyzett élettársi kapcsolat játszik-e esetleg, vagy a házasság oké de szerződéssel stb. stb. De amíg nem vagytok képesek épeszű felnőtt kódjára kommunikálni egymással, mert te egy érzéketlen tahót játszol, ő meg a drámakirálynőt, addig ezek megvitatására elég kicsi esélyt látok.)

2016. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
87%

Szakítottál a barátnőddel.

És az érdekel, kinek volt igaza?!


Jó, megmondom.

A csajnak. Amikor otthagyott.


Itt nincs kompromisszum, hogy kicsit házasok is vagytok, meg nem is.

Neki fontos lettél annyira, hogy lehorgonyozzon melletted, már nem csak egy barátnő akar lenni.


Te pedig olyan dolgokat sorolsz most fel, amiket nem csak egy feleség csinál. Egy kötetlen, laza kapcsolatban is belefuthatsz, hogy meggondolja magát, kiforgatja a szavaid, stb.

2016. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!