Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a feleség használja/belenéz a férje telefonjába?

Figyelt kérdés

Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog. Az a férj magánszférája, ehhez a feleségnek nincs joga, köze...stb.


Mégis miért ne? Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, a telefonját miért kell rejtegetnie? És miért is mondja mindenki, hogy az az övé, mikor házasságban minden közös (telefon, előfizetés, barátok, ismerősök akiket gyakran hív vele...stb)?


A férjem és én úgy használjuk egymás telefonját, mint a sajátunkat. Ma is nálam van az övé, mert az enyémmel valami nem stimmel. Máshol nem ez a normális?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!



2015. jan. 8. 20:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
33%
#58: maximálisan igazad van. És nyilván ti sem azért tesztek így, mert csaljátok egymást és titkolóztok egymás előtt. Ez a "mindne gondolatát tudjuk a másiknak" az óvodás gyerek felé érthető. Nem felnőtt emberek között.
2015. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 anonim ***** válasza:
17%
59: miért tartozna hozzá? Szerinted mindenki okostelizik? Sőt, szerinted ért mindenki az okostelikhez? Sőt, ha így is lenne, szerinted mindenkinek van nethozzá férése az okostelijén, hogy összefüggjön? / Nekem pl. okos telim van, de én még a gpst is letiltom róla nem, h a netet, és nem a párom miatt. /
2015. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 A kérdező kommentje:

"Csak hogy a kettő egybefolyik. Az értesítő sávban ott vannak a SKype, Viber, mail, minden frissen bejött cucca."


Szerintem ez telefonfüggő, de a felvetésed igaz. A kérdés telefonhasználatról szólt alapvetően (hívás, sms).

2015. jan. 8. 22:16
 64/124 anonim ***** válasza:
19%
61: aha, szóval én ovis vagyok, mert tud rólam mindent a párom? Vagy mert minden olyat, amiről úgy gondoltam, hogy fontos tudnia azt megosztottam vele? Komoly.
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/124 A kérdező kommentje:

58-as, teljesen megértem a te nézőpontodat is. Abszolút logikus dolgokat írsz, és ha ez nálatok így jól működik, akkor ez teljesen rendben is van.


A kérdés (eredetileg) arról szólt volna, hogy néhányan miért tartják akkor bűnnek, hogy a házastárs is használja, ezáltal némiképp belenéz/belelát a másik fél telefonjába. Nekem ez a magánszféra dolog volt fura. Ha összekötöttem valakivel az életemet, akiben egyébként megbízom, miért kellene előle pont a telefonomat rejtegetni. Innen indultunk. Aztán nagyon máshová kanyarodtunk...

2015. jan. 8. 22:26
 66/124 anonim ***** válasza:
16%
"55" - nem veszem magamra, mert bizonyára véletlenül rossz helyre címezted ezt a hozzászólásodat.Én a kérdezőnek válaszoltam.Viszont látom , hogy valaki nagyon felbosszantott.Nem érdemes felcuccolnod magad !Ha Te igazán hiszel abban amit vallasz akkor senki nem tud eltántorítani.:)
2015. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 Költőnő? ***** válasza:
72%

ez annak a két embernek a szokása, döntése. Egyik sem jobb a másiknál, csak más. Nekem meglenne a lehetőségem, de nem lépek be pl a fb-jébe sem, csak ha megkér rá vmiért. Telefonhazsnálat: Bmikor használhatjuk egymásét de nekem eszembe nem jutna nézegetnui benne bmit.

Egyszerűen úgy gondolom, h nem tallnék benne semmi olyat, ergo nem hajt a kíváncsiság és így vagyok kb az összes "magándolgával". Sztem ő is az enyémmel.

Ha bmi okból kifolyólag úgy érezném, h kutakodnom kell, ott már alapgondok volnának köztünk. Én így gondolom. Szóval, bár lenne lehetőségem rá: teljesen hidegen hagynak eezek a dolgok. Megbízom benne és a magam oldaláról meg TUDOM, h nincs rejtegetnivalóm.

2015. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/124 anonim ***** válasza:
16%
66. az cuccolt fel, ahogy írtam korábban is, h eszembe jutott erről, h mindaddig amíg ismik, rokonok nem szóltak bele a dolgainkban minden jó volt köztünk etéren, amint beleszóltak hasonló okoskodásokkal, hogy magánszféra stb. onnét kezdve a páromba bogarat ültettek a fülébe, hogy én egy hárpia vagyok kifejezetten emiatt és még sorolhatnám. Aztán szépen elindultak a viták lényegében a semmiből, ahogy tkp itt is történt a topikba. Hozzá teszem azóta nincs ilyen náluk már, de a viták megmaradtak a szar kavarások miatt, amik továbbra is élnek. Szóval jól érzékeled felcuccolt vmi. Igazából nem értem, hogy miért kell mindenkinek mindenben beleszólnia, a mások életébe, ha az úgy addig azoknak az illetőknek bevált és úgy tudtak együtt működni, de úgy egyébként is miért kell sokaknak így tenni. Na bocs az offért. Csak gondoltam válaszolok.
2015. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 anonim ***** válasza:
22%
"68"- Köszönöm!
2015. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 anonim ***** válasza:

Várj csak, kérdező, ha te a használatról beszélsz, végképp nem értem, mi van.


Ha elromlik a telefonom, megkérdezem a másikat, hogy telefonálhatok-e az övéről. Ez szerintem normális. Bár akkor ott a vezetékes.

2015. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!