Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a feleség használja/belenéz a férje telefonjába?

Figyelt kérdés

Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog. Az a férj magánszférája, ehhez a feleségnek nincs joga, köze...stb.


Mégis miért ne? Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, a telefonját miért kell rejtegetnie? És miért is mondja mindenki, hogy az az övé, mikor házasságban minden közös (telefon, előfizetés, barátok, ismerősök akiket gyakran hív vele...stb)?


A férjem és én úgy használjuk egymás telefonját, mint a sajátunkat. Ma is nálam van az övé, mert az enyémmel valami nem stimmel. Máshol nem ez a normális?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!



2015. jan. 8. 20:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/124 anonim ***** válasza:
77%

"Itt arról van szó, hogy egyes emberek akkor is feljogosítva érzik magukat a kutogatásra, a másik ellenőrizgetésére, amikor a másik ezt egyértelműen NEM engedte meg, nem ő kérte, nem ő mondta, nem ő adta meg a jelszót, stb. Na, ezzel van a gond, ez a bűncselekmény."


Ez így igaz, ha nem szabad, akkor nem szabad, de neked észre kellett volna volna venned, hogy ez a topik pont nem erről az esetről szól, hanem arról, hogy akik így tehetnek egymás felé azokat még is miért hurrogják itt gyikon oly sokan le. Ergo, akik azt mondják, hogy nem, oké nem, de akik igent mondanak ne nézzék mr le őket, hogy úristen mit képzelnek magukról stb. Ez a topik leginkább ezért nyílt és nem, azért, hogy a hárpiákkal egyet legyen értve.

2015. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/124 anonim ***** válasza:
83%

#101, ezt valószínűleg azért vélem másként, mert abból a kérdésből jöttem ide tegnap, aminek az apropóján feltehetően nyilt: "Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog." http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

Na, az meg úgy hangzik, hogy:

"A férjem megcsal ez számomra egyértelmű. Jól keres de mindent magára költ, például tablet meg ujjlenyomatos telefon, hogy ne tudjak beletúrni. Mindig a zsebében van vagy direkt fejjel lefelé rakja le hogy ne lássam. Sejtem ki a nője. Ti ezt hagynátok, vagy elválnátok?"

Ugye ez a férj BIZTOSAN nem egyezett bele, hogy az asszonykája a telefonjában turkáljon, mégis azt akar... erre lett leoltva többünk által.

2015. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/124 anonim ***** válasza:
100%
Mert ebben a verzióban jogos is a letolás. De ettől még az itteni kérdező verziójának semmi köze a hárpiás jellem vonásnak.
2015. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/124 anonim ***** válasza:
100%
#103, az általad vélt esetben, a "hozzányúlhat-e a partner a másik telefonjához/számítógépéhez HA a másik erre megkérte, vagy ezt megengedte neki" az meg szerintem egy teljesen értelmetlen kérdés, mert AKKOR nyilván hozzá.
2015. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/124 anonim ***** válasza:
25%
104: de itt a kérdés az volt, h ilyen esetben miért "hárpia" bárki is és miért kell magánszférára hivatkozni ugyanúgy. Érted?
2015. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/124 anonim ***** válasza:
100%
#105, szerintem azt, hogy valaki miért lesz hárpia (= kontroll-mániás ez esetben) azt csak ő tudja, egyedi dolog. Hogy miért kell ez ellen a magatartás ellen védekezni, az meg szerintem egyértelmű, azért, mert végtelenül megalázó, és folyamatában baromi káros...
2015. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/124 anonim ***** válasza:
28%
De látod most is te erősködsz, hogy akik így tesznek egymás felé folyamatosan az egy idő után mindenképp megalázó stb., és tiltakozni kell ellene. Az ellen kell tiltakozni, akik tiltás ellenére tesznek így a másik felé. Nem mindenki gondolja úgy, hogyha így tesznek egymás felé azzal megalázzák, mert csak akkor az, ha azzal a másik fél nem ért egyet és nem akarja.
2015. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/124 anonim ***** válasza:
84%
#107, kérlek értsd meg, hogy kutakodni csak valaki akarata ELLENÉRE lehet, ha valakinek a kezébe nyomom a telefonom én magam, az nem kutakodik, hanem használja.
2015. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/124 anonim ***** válasza:
39%
108: még ennyi oldalon keresztül se érted a másik oldalt meg. Kül nem írnál olyat, hogy de aki kutakodik az mindenképpen a másik akarata ellenére tesz! Engedély ellenére is. Kezdem azt gondolni, hogy te csak irigy vagy, mert hozzád egyik párod se állt így.
2015. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/124 anonim ***** válasza:
25%
#109, mire, a kutakodásra? :)))
2015. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!