Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a feleség használja/belenéz a férje telefonjába?

Figyelt kérdés

Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog. Az a férj magánszférája, ehhez a feleségnek nincs joga, köze...stb.


Mégis miért ne? Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, a telefonját miért kell rejtegetnie? És miért is mondja mindenki, hogy az az övé, mikor házasságban minden közös (telefon, előfizetés, barátok, ismerősök akiket gyakran hív vele...stb)?


A férjem és én úgy használjuk egymás telefonját, mint a sajátunkat. Ma is nálam van az övé, mert az enyémmel valami nem stimmel. Máshol nem ez a normális?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!



2015. jan. 8. 20:06
 71/124 anonim ***** válasza:
23%

Én bármikor odaadom a páromnak a telefonom akár telefonálni, akár képeket nézegetni, lesz@rva, hogy kutakodik-e vagy sem, ha akar sem talál rajta csámcsogni valót magának. A netes előzményeim és GyK-m ellenőrzésének gondolatától a hideg is ráz, bár az az igazság hogy találka megbeszélést ha nagyon akar sem talál, egyszerűen tele van magán jellegű dolgokkal. Pl. most az miért jó neki, hogy tudja, hogy én megkérdeztem, hogy más hogyan főz valamit, vagy milyen pózban szeret szexelni, majd egy kérdésnél azt javasoltam a kérdezőnek, hogy szakítson? Ezt követően meg felnéztem Krémmániára, majd letöltöttem két zenét például? De ha szíve vágya, nézze meg. Titkos sms-em sincs (de ha volna sem tárolnám a telómon, hanem törölném - de NINCS).

Ő bezzeg titkolja a jelszavait, és ha véletlen meglátom a képernyő feloldó mintát, nemsoká megváltoztatja, sőt, jelszóra cserélte. Ha valaki hívja, kimegy rögtön, ha írnak neki, rögtön valami fontos dolga van a lakás másik felében. Ha 'megnézhetem' a facebookját, nem nyitja meg az üzeneteit stb., csak végig görgeti, hogy az ismijei miket posztoltak. Egyszer azt mondta megadja a jelszavát, de hamis jelszót mondott, amit persze nem mondhattam meg neki, és nem arról van szó, hogy kutatni akartam, hanem ellenőriznem kellett, mert szinte biztos voltam benne, hogy próbára tesz, túl szép volt az egész, hogy igaz legyen. És szépen be is igazolta, hogy nem csak a magán szféráját félti, hanem sunnyog. Fáradt vagyok leírni a részleteket, elég, hogy egyszer valamiért úgy alakult, hogy megnyitva találtam a facebookján egy levelezést (tehát nem én nyitottam meg random egy beszélgetést, és többe nem is néztem bele).Találkozót beszélt meg egy nővel aznap estére, ami már eleve felháborító, de én hülye vissza is görgettem.. olyanokat olvastam, hogy múltkor nem állt föl neki.. meg a nő írta, hogy mégiscsak asszony van meg gyerek, stb. gondolja meg, biztos kibékülünk (?), de ő azt írta köztünk már végleg vége mindennek. Vége mindennek.. na ez betette az ajtót, jobb nem is említeni mi történt köztünk ezután. Azóta is dugja a telóját, felőlem dughatja a seggébe is, tudni lehetett, hogy vaj van a füle mögött, és vaj van azóta is, jó, hogy olvastam a kérdésed, megyek is szakítani, mert egy hülye liba vagyok, ha ezt eltűröm. Egyébként meg soha nem érdekelt volna a telója, meg a fb-ja ha legálisan belenézhetek, ennyi. Sütött róla a nagy titkolózás, tudni való volt, hogy van rejtegetni valója. És most nem arról szólok, hogy munkahelyi meg családi levelezés.. meg fel nem veszem más telóját ha csörög, az hétszentség.. de ha kb. 600 csaj ismije van, ebből bőven elég, ha egyre ráír, márpedig 100% hogy vagy 10-zel lazán flörtölget rendszeresen, és ezt még azt sem tudom honnan tudom, talán 6-odik érzék, mert már a franc nézi meg.. persze, hogy fájjon miatta a fejem. Az új hozzáállás: teszek a sunnyogásra, de akkor rá is.

Ez vagyok én, az enyémet fogják, vigyék (persze belül sikítófrászt kapok, hiába nem rejtegetek semmit), de akkor én is kapjam meg a bizalmat, hogy megnézhessem - max egyszer belenézek kiviből ebbe-abba, de aztán soha többé, ha kérik se. Ha szabad, minek kutakodjak? Ha bíznak bennem én sem bizalmatlankodok és ennyi.

2015. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, a te példák ékesen bizonyítja, hogy nem ok nélkül dugdossa a dolgait, aki úgy tesz. De ugye nem úgy éretted, hogy egyértelmű bizonyítékot találtál rá, hogy megcsal, és másik tízzel flörtölget, közben pedig még mindig vele vagy..?:(
2015. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
39%

Ne csak azt vegyétek észre, aki simliskedik. Én nem dugdosom, de nem szeretem, ha piszkálják a dolgaimat. Nem azért, mert rejtegetnivalóm van, hanem mert az enyém.


Ehhez szoktam hozzá gyerekkorom óta. Ez az enyém, ehhez csak én nyúlhatok, az a húgomé, ahhoz csak ő nyúlhat, ez pedig előzetes megbeszélés alapján közös.


Engem pl. az is zavar, ha kaját csinálok magamnak, és a kedves beleeszik. Egy falatot ha lelop, megőrülök. Ha megkér, szívesen csinálok neki is, de ami az enyém, az az enyém.


Utálom a kuncsorgást, a piszkálódást, a motozást.

2015. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim ***** válasza:
29%
73: én meg azt utálom, hogy "ez az enyém"! Ez tudod mi? Irigység és önzőség. Az "utálom" témák meg egoizmus!
2015. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, van ilyen is, mint te. De ha valamiért hirtelen oda kellene adnod a párodnak a telefonod, hogy telefonáljon, akkor nem kapnál a szívedhez, hogy most mégis mit felejtettél a telefonodban, amit esetleg megtalálhat..
2015. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
22%

De, így értettem. Akkor többek közt megpofoztam - amit visszaadott, sőt..- rugdostam, és eltörtem egy tollat a vállán.. stb. Ôt sem kell félteni, nem voltam egy szép látvány utána. Én előzetesen 2 hónappal előtte egy vadidegennel léptem félre, de az ő számláján is volt már pár kufirc, meg csajhülyítés, flörtölgetés. Aznap este, hogy lebukott, meg is volt a tali, és meg is dugta a nőt. És kibékültünk. Mi idióták - még ha gyerekünk van is. Igazatok van, ha bolondnak tartotok, tegnap mentem el polgárira időpontot kérni, nélküle nyilván nem tudtam, de nem bánom, mert ugyan nem megyek hozzá. Még jó, hogy itt kötöttem ma ki. Ebből is látszik, hogy van Isten is szeret, nem mintha hívő volnék, de a sok hülyeség után ideje észre térni.

És elhiszem, hogy nem mindenki sunnyog, de én jól kifogtam.

2015. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
21%

73-as, ilyeneknek illene egyedül, magányosan éldegélni, mert társas együttélésre önzőségükből fakadóan totálisan alkalmatlanok.

Az ilyen enyém típusú ember a saját gyerekétől is sajnálná a falatot, ha megkívánja a tányérján, mert az az "enyém"? Jézusom...

2015. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:
63%

77-es: gyerekről volt szó? Nem. Nem kell már megálmodni egy egész tragédiát. Egy gyerek nem tudja még, hogy illik viselkedni. Egy felnőtt igen.


Mellesleg ez is mutatja, mennyire szánalmas vagy. "Büntetésként" osztanád ki az egyedüllétet. Miért látod ezt büntetésnek? Ja, mert te annyira nyomi vagy, hogy nem bírsz a kis fejedben megmaradni, és kell valaki, akinek a fenekébe belebújhatsz. Nincs ennél szánalomra méltóbb.


Jézusom...

Istenem...

Szűz Máriám...

-.-

2015. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:
25%

"Az ilyen enyém típusú ember a saját gyerekétől is sajnálná a falatot, ha megkívánja a tányérján, mert az az "enyém"?"


Szerintem ha elvenne egy falatot a gyerek bekattanna és legyilkolná a családját, aztán bemenne egy óvodába és ott is legyilkolna mindenkit. Úgyhogy kövezzük meg mert egy mocskos sorozatgyilkos. /Remélem érted az iróniát../

2015. jan. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
73%

#77: beteg vagy.


Hordjátok közösen az alsógatyát és zoknikat is.

2015. jan. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!