Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a feleség használja/belenéz a férje telefonjába?

Figyelt kérdés

Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog. Az a férj magánszférája, ehhez a feleségnek nincs joga, köze...stb.


Mégis miért ne? Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, a telefonját miért kell rejtegetnie? És miért is mondja mindenki, hogy az az övé, mikor házasságban minden közös (telefon, előfizetés, barátok, ismerősök akiket gyakran hív vele...stb)?


A férjem és én úgy használjuk egymás telefonját, mint a sajátunkat. Ma is nálam van az övé, mert az enyémmel valami nem stimmel. Máshol nem ez a normális?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!



2015. jan. 8. 20:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/124 anonim ***** válasza:
Off: kíváncsi vagyok mikor akad ki a "válasz számláló" :D
2015. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/124 anonim ***** válasza:
52%
110: tudod te azt nagyon jól, h mire! Arra irigykedsz, h benned nem bíztak meg annyira, hogy mindenüket megosszák veled! De aki mindenkit lehárpiázz, aki nem úgy gondolkozik, mint te, és mindenkit le is néz / kritizál / afelé nem is csodálom, hogy a társai nem tesznek így.
2015. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/124 anonim ***** válasza:
25%

#112, azt hiszem, megint óriásit tévedsz, dugdosni az ellenőrizgetők, kontroll-mániások elől kell és szokás... amikor engem megcsalt a zasszony, én másnap tudtam... ahogy fordítva is (igen, mindkettőre volt 1-2 példa 18 év alatt, lehet szörnyülködni) - a mailokban, telefonban kutogatók nem fogják tudni, velük nem fogják megosztani, nekik marad a kétség meg a kutogatás...

Namost lehet találgatni, melyik az őszintébb, jobb, bizalmasabb kapcsolat... az, ahol valaki szabadon olvashatja a feleség barátnőjének menstruációs problémáit vagy a férj haverjának fitymaszűkületi panaszait, mert "mindent megosztunk", vagy az, ahol a másik esetleges kalandját - ami után szánnivalóék stresszelve és vért izzadva kémkednek és nyomozgatnak - te tudod meg először másnap, tőle...

2015. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/124 anonim ***** válasza:
52%
106: ok, legyen tiéd az utolsó szó, legyen csak neked mindenben igazad. Nem is csodálom, hogy megcsaltak, ilyenek az igazi hárpiák! Pá!
2015. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/124 anonim ***** válasza:
68%
Javítok: 113anak szólt.
2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/124 anonim ***** válasza:
25%
#114, ne engem okolj a saját fogalmi zavaraidért, eddig azt nem tudtad, hogy mi a "kutogatás", most meg az szorulna tisztázásra, hogy mi abban a "csalás", ha az ember tud róla - a másiktól. Az max félrelépés, ami különösebben sonem zavart, ha x évente történik... és képzeld, ezt kb a 3. randinkon tisztáztuk, aminek egy hónap múlva lesz 18 éve... szemben az ellenőrizgetéssel, amiért viszont "lapát"... sőt tudod mit, azt a szülőt se tartom semmire, aki a gyereke levelezését-mobilját-naplóját olvasgatja valami nagyon különös ok nélkül... (mondjuk ha a gyerek eltűnik napokra, vagy öngyilkossági kísérlet, vagy ilyesmi, szóval tényleg nagyon nyomós és különös ok)
2015. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/124 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező hol tüntette fel azt, hogy el is olvassa a férje levelezéseit? :)

Egyébként igen, volt férjem is mindaddig nyájasan "osztozkodott" mindenen amíg nem bejött a képbe egy harmadik fél. Érdekes akkor már jött a magánszféra meg a bizalom.

Olvasgattam itt pár kommentet, de inkább elsiklottam felettük.

Egyik például: Hírlevelek jönnek pólókról, CD-kről..És erről miért nem tudhat a másik?! :D

Az persze más kérdés, ha az egyik fél feltúrja az egész telefont (HA NEM ADTAK RÁ OKOT...)

De szerintem az sem normális, hogy ha már az ember csak a telefon felé nyúl, a kedves párja ugrik érte.. Miért?

Félti a CD-s, pólós hírleveleit? A céges embereit, levelezéseit (amit úgy gondolom, ha az ember jól választ, akkor nem kell a szájába rágni a másiknak, hogy nem olvasunk bele-főleg ha nem is ért hozzá-)?!

Engedélyt kell kérni, hogy a telefonjának a képgalériájában megnézhessen/átküldhessen képeket magának az ember?! Miért?! Ha nincs semmi OLYAN a galériában, miért probléma, hogy ott jár az asszony/férj?!

Hangsúlyozom, NEM a turkálásra értem, az természetesen egy másik kategória, azok meg is érdemlik egymást...

2015. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/124 anonim ***** válasza:
61%
#117 " (HA NEM ADTAK RÁ OKOT...)" - pont ez az, hogy nem létezHET rá semmiféle ok. Ezt nem képes megérteni itt néhány válaszoló, és inkább már elviszi a kérdést abszurdba, olyan színben beállítva a dolgot, hogy a magánszféra tiszteletéhez ragaszkodók valamiféle paranoid őrültek lennének, okvetlenül rossz kapcsolatban vergődve... hát nem kérlek, mint a "magánszféra élharcosa" mondom, nálunk ugyanúgy PIN sincs a telefonokon, és az összes mailcímemről a levél ugyanannak a praktice jelszó nélküli gépnek a jelszó nélküli Outlookjába jönnek le... tudod, ez olyan, mint hogy nem azért nem törünk be valahova, mert 8 lakat és 3 riasztó van, hanem azért, mert nem vagyunk tolvajok.
2015. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/124 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy a "betörés" teljesen normális, kétszer is kihangsúlyoztam, hogy az egy másik kategória. A kérdező sem írt semmi olyat, hogy ő "betört" volna, vagy beleturkált volna valamibe, de egyből azok a válaszok születtek, hogy mert a turkálás meg a beleolvasás. Szó sem volt semmi ilyenről. Még egyszer leírom: én a volt férjemnél jártam úgy, hogy egy közös képünket szerettem volna átküldeni az én telefonomra, de ahogy nyúltam volna a telefonhoz reflex szerűen kapott érte, aztán hirtelen milyen fontos nézelődni valója akadt rajta, aztán hosszas nyomogatás után már nyugodtan ideadhatta. Ok pedig adódhat rá: hazugság. És hogy miért csak a volt férjem? Pont ezért. Mikor neki a munkahelyén "eligazítása volt", egy hotelban tartózkodott. Mikor telefonon rákérdeztem, hogy hol van akkor is "eligazításon" volt, holott nagyon jól tudtam, hogy nem.

Pedig nem voltam egy hárpia, nem turkáltam, sőt el sem számoltattam az idejével. Egyszerűen megtörtént. Váláskor is leültünk megbeszélni a dolgot felnőttek módjára, akkor sem tudott mondani okot.

2015. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/124 anonim ***** válasza:
52%
119: szerintem hagyd..., én is írtam neki, hogy ha a párja nem engedi és annak ellenére tesz így a másik fél, az gusztustalan, de neki minden verzióba gusztustalan, mert nem képes elfogadni, hogy más meglátások és verziók is léteznek és helyesek a világon nem csak az ő verziója. Pont így viselkednek az igazi hárpiák, sose fogod meggyőzni semmivel sem! :(
2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!