Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a feleség használja/belenéz a férje telefonjába?

Figyelt kérdés

Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog. Az a férj magánszférája, ehhez a feleségnek nincs joga, köze...stb.


Mégis miért ne? Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, a telefonját miért kell rejtegetnie? És miért is mondja mindenki, hogy az az övé, mikor házasságban minden közös (telefon, előfizetés, barátok, ismerősök akiket gyakran hív vele...stb)?


A férjem és én úgy használjuk egymás telefonját, mint a sajátunkat. Ma is nálam van az övé, mert az enyémmel valami nem stimmel. Máshol nem ez a normális?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!



2015. jan. 8. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
74%
Mi is.Ez csak azoknak baj,akik sunyiznak valamit.
2015. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
24%
Mert manapság a telefon legkevésbé telefonálásra van. Én is minden magánjellegű levelezésemet, mailemet, chateket azon intézek. Nem feltétlenül olyan jellegűek ezek, hogy azt a feleségemnek látni kellene.
2015. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem ha valaki kezében van a telefonom,legyen az bárki.
2015. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
87%

Miért, milyen jellegűek, kettes?


Mis is használjuk egymás telefonját. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ha valakiknél ez "tabu" akkor itt biztos megcsalás van.

2015. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is ez a természetes. A telefont néha azt sem tudjuk merre van, számtalanszor mondjuk egymásnak, ha épp hallottuk, hogy üzenet jött, hogy nézze csak meg nyugodtan, mert lusták vagyunk odamenni, és mondja meg ki és mit írt.

De nálunk nincs is féltékenykedés.... :-)


Nekem is az a véleményem, hogy ott védik annyira a mobiljukat az emberek, ahol sunyiság van.

2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
69%
normális kapcsolatban ez a normális :)
2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
81%
Ezt én se értettem soha. A párom telefonját használom simán, ő is az enyémet. Hiába vannak rajta a netes dolgok, nincs titkolnivalóm.
2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
75%

Nincs semmi sunnyogni valónk, de nem használjuk egymás telefonját, számítógépét. Engem spec. a hideg kiráz attól, ha beleturkálnak a dolgaimba.


Egyébként egy vicc jut eszembe erről:

Feleség perlekedik a férjével:

-... ebből is látszik milyen önző egy alak vagy ! Mindig csak a "Te autód", a "Te házad", a "Te nyaralód"... Géza ! Mit csinálsz a szekrényben amíg én hozzád beszélek ?!- csattan fel az asszonyka.

Mire a férj rezignáltan:

- Keresem az alsónadrágunkat drágám...

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
5%
Kettes vagyok. Igen, sunyiság. Én sok nővel tartom a kapcsolatot, ha olvasná akár csak a viberezésem, kiakadna. Minek okozzak neki feleslegesen bajt?
2015. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
74%
Talán nem kéne nőkkel flörtölgetni :)
2015. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!