Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a feleség használja/belenéz a férje telefonjába?

Figyelt kérdés

Sokadszorra olvasom (ma is), hogy ez milyen ronda dolog. Az a férj magánszférája, ehhez a feleségnek nincs joga, köze...stb.


Mégis miért ne? Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, a telefonját miért kell rejtegetnie? És miért is mondja mindenki, hogy az az övé, mikor házasságban minden közös (telefon, előfizetés, barátok, ismerősök akiket gyakran hív vele...stb)?


A férjem és én úgy használjuk egymás telefonját, mint a sajátunkat. Ma is nálam van az övé, mert az enyémmel valami nem stimmel. Máshol nem ez a normális?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!



2015. jan. 8. 20:06
 81/124 anonim ***** válasza:
68%

Ennek két oldala van...( szerintem)


Mi is használjuk, bar nem nézek bele az smseibe, enmérdekel, de ha kap egyet, és a másik szobában van akkor gyakran kér hogy nezzem meg mi jött..

Nek korlátlan előfizum van, így általában az enyémről telefonál "ingyen"

Ez normális..


A masik oldal


Az nem normális, hogy ha lesem mikor megy wcre és mikor tudom átnézni a levelezeseit, és híváslistaját, tehát turkálok a telefonjaban, azert ennél több magánszfera jár hazasságban is..

Viszint a 2. Kijelentésén kiakadnek.. Mi az hogy oylan lepvelezések, amiket a felesége nem lenne jő ha látna??? Nekem fura kijelentés., de nem az én dolgom ;)

2015. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
82%
Az a helyzet,hogy nàlunk az egyedüli internetezési lehetőség az én okostelefonom,amihez a férjem egyáltalán nem ért,nincs is hozzá semmi érzéke.Nem szeretem a kezébe adni,mert mindent elnyomkod rajta,ráadásul pl. facebookon napi szinten levelezek olyanokkal,akik időnként eléggé félreérthető dolgokat írnak,ha beleolvasna csak probléma lenne belőle.Ettől függetlenül nincs szeretőm,soha nem is csaltam meg,de azért van magánéletem,nem kell neki mindenről tudnia.
2015. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk nem baj. Még egymás fészbukjára is feljárunk. Pedig vannak férfi ismerőseim, akikkel ott tartom a kapcsolatot. És? Semmi olyanról nem beszélgetek velük, amikről a férjem ne tudhatna. Azt gondolom, hogy ha megvan a kellő bizalom és őszinteség a kapcsolatban, ilyen dolgoknak nem kéne hogy zavarják az embert. Illetve ha nincs semmi titkolni vagy szégyellni való...akkor sem.
2015. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
100%
A bankos sztorira emlékszem, Rudolf Péter kért végtörlesztést, a bankos barátnője meg kiposztolta a Facebookra....
2015. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/124 anonim ***** válasza:
34%

#84, én is emlékszem, csak nem akartam megismételni a banktitok-sértést... az volt a bankos mázlija, hogy a sértett - megismerve a valódi sztorit - tényleg mellé állt, így csak munkanélküli lett, és még azt is hagyták, hogy pro forma "ő mondjon fel azonnali hatállyal" ne fegyelmis kirúgás legyen... ha feljelentette volna akkor millás kártérítés, rosszabb esetben 2 évig terjedő börtön...

Szóval NEM, nem osztunk meg mindent a párunkkal... semmi olyant pl. ami a hivatásunkhoz kapcsolódik és egy harmadik fél magánügye, semmi olyant, ahol egy harmadik fél kifejezetten kérte, hogy ne mondjuk el senkinek. (egy orvost vagy egy ápolót ugyanúgy kirúgnak a fenébe - igen helyesen - ha otthon elfecsegi, hogy "képzeld,a szomszédasszony ma volt nálam ilyenolyan bajjal" és híre megy... de egy akármilyen cég dolgozóját is, - szintén igen helyesen - ha tőle szivárognak ki a cég érdekeit érintő akármilyen dolgok, mondjuk egy tervezett üzlet, projekt, akármi.

Szóval NEM, nem olvasgatjuk egymás mailjait, SMS-eit, egyfelől mert tiszteljük a másikat, másfelől mert van gerincünk, a harmadik, hogy tudjuk, hogy az bűncselekmény - egy családon belül IS. (ld fentiek)

Ettől az még lehet a világ legjobb, legőszintébb párkapcsolata.

2015. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki véleményt nyilvánított:)
2015. jan. 9. 09:51
 88/124 anonim ***** válasza:
0%
Amíg teljes volt a bizalom, addig eszembe sem jutott belenézni a telefonjába, pedig megtehettem volna, ahogy ő is belenézhet az enyémbe. Aztán elkezdtek kiderülni bizonyos dolgok... a bizalom elveszett, azóta szoktam bele-belenézegetni a telefonjába.
2015. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
28%
A 77es pedig igen csak jól írta le a dolgokat. Aki ennyire "enyém" jellem annak sem társ, sem gyermek nem való, de idővel, ha csak nem ugyanilyen jellemű embert fogott ki magának egy ilyen illető, hét franc, hogy mindez ki is fog bukni és jön a szakítás, meg minden más. Sok ilyen embert ismerek és lássatok csodát egyedül élnek, mert vagy már elhagyták őket - nőt és férfit is -, vagy mert nem is találtak senkit se, max. csak ideig-óráig.
2015. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
36%

"Ja, mert te annyira nyomi vagy, hogy nem bírsz a kis fejedben megmaradni, és kell valaki, akinek a fenekébe belebújhatsz. Nincs ennél szánalomra méltóbb."


Okoska, sajnálom, ha te csak ténylegesen egyedül élve tudsz a fejedben félrevonulni. Nekem nem kell ténylegesen egyedül élnem ehhez. Mindig is szerettem a gondolataimmal kettesben lenni, mert tudok is, szeretek is. De attól még ott lehet tőlem 2 méterre a férjem. És nem hisztiznék azon, hogy úristen, elvett a tányéromból egy darab sült krumplit.

Aztán csak szörnyülködjél magadon, aranyom. :)

2015. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!