Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
100%
Hát elolvastam kedves 39%-os válaszi író a válaszaidat. Komoly vagy! Azért a kedvencem:" már bocsika, de nő vagyok, és igen engem úgy neveltek fel, hogy az én dolgom a házi munka, akkor is, ha dolgozok". Ezzel a hozzáállással meg is érdemled, ha házicselédnek használnak. Azért kíváncsi vagyok mi történne ha valami komolyabb bajod lenne és nem kellhetnél ki az ágyból hetekig? Elemésztene titeket a kosz? Nyilván a kérdező sem egy házi tündér de a férje akkor is viszi a pálmát. ha nincs tiszta tányér akkor elmosogatok magamnak egyet. Ez a baj azzal hogyha a férfi sohasem él egyedül anyuci szoknyája alól átreppen a feleségére. Ha egyedül élne akkor ki mosogatna el helyette? Szóval legalább büszke ne legyél magadra 39%-os, hogy a férjed egyedül képtelen lenne ellátni a háztartást.
2014. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 anonim ***** válasza:
88%

"És ezt férfiként mondom."

-->

"én meg azt csodálom, hogy nő létedre így támogatod a női igénytelenséget,"


Nálad az emeleten minden rendben egyébként?

2014. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 A kérdező kommentje:

39%-os, rajtad már csak nevetek, gondolom a a százalékod nagyjából az IQ szinted közelében van. Csak azt súgd már meg nekem kérlek, hogy szerinted én mit csinálok, hogy csak 2 naponta jut időm elmosogatni? :O

Ja, és egyébként telibe találtad, mert igen, két naponta kell porszívózni, törölgetni, felmosni, vasalni, stb, ha a páromon múlna akkor derékig érnénk a koszban - hisz olvashattad hogy még a beáztatott serpenyőt sem tudta elmosni, mielőtt használja, nem mellesleg koszol maga után. De hát én oly igénytelen vagyok, bár ha benned ennyire túlteng az energia nyugodtan jöhetsz hozzánk is takarítani ;)

2014. nov. 18. 23:00
 54/117 anonim ***** válasza:
100%
Hallod kérdező, ne foglalkozz vele. Ő a tipikus példája a "tökéletes" felségnek. Bár kíváncsi lennék rá mennyi igaz abból amit leír :D Amúgy a férjed mit mond? Leültetek megbeszélni?
2014. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
0%

51: eléggé komoly vagy, ha nem jutott el az agyadig az írásomból csak egyetlen egy mondat. De itt ahogy elnézem sok a gyökér, feminista, azok szoktak csak egy-egy mondatot kiemelni és rajta lovagolni.


Tudod mit kérdező! Dobd ki azt a tahó párodat és szedjél olyat fel, aki ellát helyetted mindent!!! Mint látod akadt itt is jó pár férfi, aki leszarná, ha nem mosogatnál és főznél rájuk. Őket ajánlom a figyelmedbe!

2014. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 anonim ***** válasza:
100%

47:"Úgy fest senkinek sem tűnik fel, hogyha kérdező 2 naponta elmosogatna, meg bevásárolna, meg főzne, akkor mondjuk lennének tiszta evőeszközök, meg nem kolbászt, hanem főtt kaját adna a férjének stb. "


Mind a ketten dolgoznak, így a házimunka sem csak a nő dolga, hanem közös feladat. Ha pedig szerinted a házimunka a nő dolga, akkor a "vadászat" legyen a férfié. Dolgozzon egyedül, tartsa el a nőt és akkor ha hazamegy, akkor elvárhatja, hogy tiszta kanállal egye a főtt ételt.

2014. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még a volt ferjem is elmosogat ha nalunk van,es nem azert mert en nem szoktam,hanem mert alap hogy besegitunk ahol tudunk. Oda vissza müködik. Kerdezo en mar jol lebasztam volna.
2014. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:
100%
Írtam hogy az a kedvencem, ne aggódj én tudok olvasni. Egyébként meg senki nem mondta hogy a kérdező nem főz takarít, csak fáradt és kevés ideje van. Erre az a megoldás, hogy nem hogy segítene neki a férje még nagyobb mocskot csinál. Na az ilyen ember nem veszi semmibe a feleségét. És kikérem magamnak nem vagyok feminista, ellenkező felállásban is ugyanezt tanácsolnám, sőt mint írtam én vezetem otthon a háztartás mert kisbabával vagyok itthon, de mindegy. Az olvasás inkább neked nem megy.
2014. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
0%
53: Kérdező, szedd fel azt a pasit, aki írta nekem, hogy milyen alja cseléd vagyok. Jól fogsz járni vele..., garantálom neked!
2014. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos" már foglalt az "pasi", de köszönöm, hogy aggódsz a hölgyekkel való kapcsolatomért.
2014. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!