Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
 71/117 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, csak még egy utolsó kérdést engedj meg, aztán én valóban lelépek innét: itt lenni 12 órás munka után van időd? Csak, mert amíg leírtad ezt a sok mindent addig akár elmosogathatnál.
2014. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
87%
39%-os, gratulálok, ha a te szüleid annyira tartottak téged, hogy életed nagy teljesítménye, hogy egy pasast kiganézol a szarából.
2014. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:
22%
72: de az a pasas, akit én kiganézok a szarából, ahogy te ilyen szépen fogalmaztál, az a pasas szeret engem, és megbecsüli a munkámat, és segít nekem! Bizony!
2014. nov. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, azért lettél lepontozva, mert a 21.sz. - bán Európában ilyet mondani, hogy a nő dolga a háztartás, meroben szokatlan. Sőt, nekem apám nem ilyen példát mutatott, pedig határozott, erős, férfias ember. Mégis, mióta nyugdíjas, anyu meg dolgozik, azóta ágyba viszi anyu kávéját, és legtöbb apu főz. És szeretik egymást, és korukhoz képest kiegyensúlyozott a házasságuk. Ezzel szemben, ahol a nő csinál mindent, ott én ezt látom : egy ideig, amíg fiatalasszony, élvezi, hogy vkit ki tud szolgálni. De aztán jön a kor, és ízületek, lumbago, egyre inkább teher, de ugye az elkényeztetett férj semmire nem képes már , tehát mindent csinál tovább a nő. És nő egyre hazsartosabb, rajon, hogy háromszor annyit dolgozott, mint a férfi, a kenyeret meglenni sem képes férfit infantilizalja (a férfi olyan is), megalazza, és csak ölik egymást. Arról nem is beszéltünk akkor még, hogy szerintem kiegyensúlyozott, jó gyerekneveles is ott van, ahol a férfi is társ, nem pedig második gyerek. Persze, régen az asszonyok minden házimunkát megcsináltak, de a gyerek nőtt, mint a dudva. Nem volt szempont, hogy a gyereknek is lehet igénye. Namost ha én munka után elviszem a fiam úszni, majd játszótérre, akkor a férjem nem ül itthon a kupi közepén tévét nézve. Ennyi!
2014. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 anonim ***** válasza:
93%

"Ja, és örülj neki, hogy ő így közli veled, hogy mi ez a kupi, más már elhagyott volna."


A normális pasik az ilyen szerencsétlen, buta és irányítható nőket hagyják el, akik remegve szolgálják ki őket, nehogy elhagyják. Mondjuk általában meg szokta találni a zsák a foltját és az ilyen nők általában kifognak egy zsarnok pasit, aki még vissza is él azzal, hogy a nő olyan szinten kapcsolatfüggő hogy inkább lesz a házi rabszolgájuk, csak nehogy egyedül kelljen maradni. De azt kéne felfogni, hogy akinek ennyire nincs tartása, véleménye, hogy fejet hajt mások akarata előtt és egész életében a másik cselédje lesz, azt nem fogják megbecsülni. Aztán jönnek ide sírni, hogy a férjem sosincs itthon, semmibevesz, szerintem meg is csal, pedig én mindent megadtam neki. Hát talán becsülje meg ő is magát azzal, hogy ugyanannyi joga van a pihenésre és ugyanannyira kötelessége a házimunka, mint a másiknak (természetesen ha mindketten dolgoznak), és akkor a férje is meg fogja becsülni.

2014. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:
93%
69-es,ha én nekem ilyen komoly, megerolteto munkám lenne, mint a sefasszony, akkor nem tudnék segíteni nem képes, trehány ferjjel élni. Kíváncsi vagyok, azóta séf asszonyod milyen állapotban van idős korára. Tipp : hulla fáradt, kifacsart citrom.
2014. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:
94%

ÉS ha megfordítanánk a kérdést? Tegyük fel a férfi dolgozik 12 órákat két naponta mosogat és a felesége nem képes arra, hogy a serpenyőt elmossa, hanem inkább eszik a kajamaradékos edényekből? Na erre mi lenne a nagy válasz? Az, hogy a férfi milyen igénytelen, miért nem mosogat akkor naponta (mint ahogy itt egyesek írták, hogy a kérdező még nyalja ki a párja fenekét is, azért mert az életképtelen), és nem tanítja meg a feleségét az ivényességre? gyanítom egyesek szerint mindig minden körülmények között a nő a hibás, ha a házimunka elmaradásáról van szó (na aki így gondolkodik azt kell elkerülni, ha férfi, ha pedig nő lehet sajnálni :).

Kérdező: ha fontos neked ez a kapcsolat beszéljétek meg, esetleg készítsetek táblázatot kinek milyen feladatai vannak, csináljátok közösen az egyes feladatokat. Ha nem válik be, akkor meg eldöntöd mész vagy maradsz. :)

2014. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:
95%

Először is, nem a nő dolga a házimunka.


Ha mindketten dolgoztok, akkor a házimunka A NŐ ÉS A FÉRFI FELADATA.


2. Ti nem éltetek együtt házasság előtt? Akkor nem volt ilyen? Mert ha akkor is ilyen volt, akkor nem értem miért most zavar a dolog. (Akkor nem zavarhatott, hisz hozzámentél)


Amúgy van választási lehetőséged.


a) cseléd módjára megcsinálsz helyette mindent, kinyalod a seggét kvázi (nem ajánlom)

b) csak azt mosogatod el, amit te használsz (ezeket eldugod), és nem foglalkozol vele, mert az ő dolga, hogy és mivel eszik

c) szólsz neki, hogy előbb utóbb így beteg lesz, mert ez nagyon egészségtelen, ha így eszik, és mellesleg neki is ki kell vennie a részét a házimunkából.

d) keresel egy nem igénytelen disznó férfit


Lehet válogatni.

2014. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
94%

"de az a pasas, akit én kiganézok a szarából, ahogy te ilyen szépen fogalmaztál, az a pasas szeret engem, és megbecsüli a munkámat, és segít nekem! Bizony!"


Valószínűleg a takarítónőnek is hálás lenne. Én azt akarom, hogy engem szeressen, ne azt, hogy az anyukája vagyok.

2014. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
10%

Azért eléggé érdekes, hogy igazából ebben a topikban is túl nyomó részt olyanok válaszok érkeznek, hogy a nő számára totál természetes, hogy ő végzi a házi munkát el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ;

Ezzel én itt be is fejeztem, csak azt nem hallotta tőlem senki meg, hogy az igénytelenség igénytelenséget szül, már pedig a kérdező maga is igénytelen, amit ugyan nagyon iparkodott hszekben szépíteni, de amit elsőnek leírt a kérdését részletezve azt már felesleges szépítenie.

És még vmit, ha vki olyan kérdést tett volna fel férfiként, hogy az asszony nem csinál rendet és arra megy haza, amiket hasonlóan leírt a kérdező, akkor abban a kérdésben mindenki szó nélkül az asszonyt szidta volna. Tudnék nem egy ilyen topikot mutatni, úgyhogy további jó álszenteskedést.

2014. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!