Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig nem értem, hogy a nőt simán leigénytelenezi a többség, de az teljesen rendben van, hogy a férfi egy kanalat nem hajlandó magának elmosni? Legközelebb sz@ros fenékkel jön ki a vécéről, mert az asszony nem vette észre, hogy elfogyott a papír a gurigáról?
2014. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/117 anonim ***** válasza:
0%
Én továbbra is nem értem itt azokat, akik lázonganak a férfira. Alapjáraton az a természetes, hogy nő rendezze a házimunkát, akkor is hogyha dolgozik. Jó, hogy a férfi is segítsen, de itt amit a kérdező írt nem arról szólt, hogy a kérdező bármit is megtenne. 2 naponta mosogat el, de még is a párjának nincs tiszta evőeszköze? :D Kissé sántít a dolog. És ahogy írtam, a kérdező kérdezte, hogy mit tehetne még, nem lázongani kellene arra, hogy az IGÉNYTELENSÉG IGÉNYTELENSÉGET SZÜL, hanem megkéne próbálni legalább egy hónap erejéig pl. azt, hogy mindennap el van mosogatva, aztán ha akkor is igénytelen marad abba is, akkor el lehet hagyni. De amíg a nő is az, addig hagyjuk szerintem az ezekkel kapcsolatos "elvárásokat", vagy épp lázongásokat.
2014. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és még csak annyit, hogy ez is igazából a nyúl viszi a vadászpuskát esete. Én is igénytelen vagyok, ja bocsánat nem az vagyok, van rá egy jó kifogásom, hogy dolgozok, és fáradt vagyok, de a párom is dolgozik, de ő viszont mit képzel magáról, hogy igénytelen mer lenni. :D :P
2014. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerintem lehetne elvárni hogy a pasi maga után igenis mosogasson már el? A nő nem a cselédje.

Én is elpakolok magam után, elvárom attól aki velem együtt lakik, hogy ő is így tegyen.

2014. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 anonim ***** válasza:
97%

MIÉRT természetes hogy a házimunka CSAK a nő dolga????

Én meg ezt nem értem.

Ez egy több száz éves társadalmi konvenció, még azokból az időkből, amikor a nő egyedüli dolga a háztartás és a gyereknevelés volt. De most már nem ezeket az időket éljük, és ezeknek az elavult beidegződéseknek is változniuk kellene!

A nők ugyanolyan keményen és ugyanolyan sokat dolgoznak a munkahelyükön, mint a férfiak! Akkor az egyéb, otthoni feladatokban miért nem kell ugyanígy megosztozni? Ennek evidensnek kellene lennie! El srm kéne odáig jutni, hogy az asszony jó példát mutatva megnevelje a férfit, hanem a pasinak már alapból így kellene hozzáállnia.

2014. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Nem, nem a nő egyedüli dolga a házi munka. Főleg nem a dolgozó nőé. És ezen te is gondolkodj el, mert (főleg, ha majd gyerekek is lesznek, és velük is mindent te akarsz csinálni egyedül ), olyan leszel mint egy kifacsart, keserű, ráncos, mártír citrom!
2014. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 anonim ***** válasza:
0%

Ja, szóval az igénytelen nő elvárhatja a pasijától, hogy ugyan még tiszta evőeszköz sincs miatta, de a pasija ne merjen ne elmosogatni maga után, ha már rántottát evett?

Komoly, én lusta vagyok elmosogatni, de annyit hagy várjam már el a pasimtól, hogy maga után csinálja meg, sőt ha már ott van amúgy is csinálja helyettem meg. :D

Én továbbra is azt fogom mondani, hogy az támasszon elvárásokat, aki maga is igényes, az igénytelen meg fogja be, és viselje el, hogy megtalálta a foltját.

2014. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 anonim ***** válasza:
100%
Kommentem 32-eshez szólt. (34-es vsgyok) ismerek olyan idős hölgyeket, akik egész életükben kiszolgaltak a fejüket és mindent egyedül csináltak. Nincsenek jó állapotban. Tényleg, sem idegileg, sem fizikálisan.
2014. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
0%

38: " Én továbbra is azt fogom mondani, hogy az támasszon elvárásokat, aki maga is igényes, az igénytelen meg fogja be, és viselje el, hogy megtalálta a foltját. "

Azért eléggé nevetséges, hogy egy mondatomon lovagoltok, de a többi el sem jut az agyatokig.

2014. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
0%
Pl. mint amit be is idéztem újra. Lemaradt.
2014. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!