Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
 61/117 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom 39%-os, hogy te milyen családból jössz, de nekem egyszer nem tanította azt se az anyám, se az apám, hogy nekem kell ellátnom a háztartást egyedül nőként. A háztartás közös, a gyereknevelés közös, a munkavállalás közös. Érdekes, a férjemnek is ez a természetes...
2014. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 anonim ***** válasza:
19%
60: szegény hölgy. Nem tudja kivel van együtt.
2014. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:
0%
61: én meg untam a vitatkozást. Olvassátok el amiket írtam, és ne csak egy szaros mondaton lovagolva álljatok le kötekedni ezerrel, hanem értelmezzétek is egybe a mondottakat. A kérdező meg úgy hazudik, mint a vízfolyás, még a saját szavait is üti, de azért szidjatok is ki tudja kit. És értsetek mélyen egyet vele mindenben, mert hát ő a kérdező, hátha felpontozz titeket! :D :P Bye.
2014. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
100%

"60: szegény hölgy. Nem tudja kivel van együtt."


"Szegény" ismeri a képességeim. Tudja, hogy nem sütöm meg a mosogató lében ázott tegnapi tojást, hanem főzök ezekben a nehéz időkben. Sőt még el is mosogatok utána. Szegénynek nem kell kiszolgálnia, mint egy gyereket. :-(

2014. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:
0%
64: és azt is tudja, hogy milyen szinten lenézed a szerinted cselédeket?
2014. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 anonim ***** válasza:
89%
Csak téged nézlek le. És nem azért, mert cselédként viselkedsz. Nem tudom feltűnt-e a 200 privátból, amit küldtél.
2014. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 anonim ***** válasza:
0%

66: Nekem csak ez tűnt fel, a privijeidet meg inkább hagyjuk, mert azok még szebbek voltak.


"Jézusom 39%-os. Elhiszem, hogy egy agyatlan alja cseléd vagy, de másokat ne beszélj már rá. És ezt férfiként mondom."

2014. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:
6%
Ennyire igénytelen h te hánynintudsz tőle minek jöttél vele össze? Biztos nem hirtelen lett ilyen vagyis te ezt tudtad milyen akkor mit hisztizel?? Ha meg otthon se voltál honnan tudod h elmosta v sem?
2014. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:
33%
Értem én, gyár, túlóra, utazás. Ez szívás. Azért mégis érdekelne a véleményed valamiről. Mikor még tanultam, volt nekem egy séfasszonyom, (szakács vagyok) aki szintén napi 1 órát utazott oda-vissza a munkahelyünk és az otthona között. Kertes ház, rendezett kerttel, gyerek mellett, szintén trehány férjjel. 14 órákat dolgoztunk, jó, ha heti 2 szabadnappal. Sosem volt káosz, sosem volt kosz, sosem volt kupi. Korábban kelt, később feküdt. Lehet, hogy este talán már nem, de reggel rá tudta szánni azt a negyed órát a mosogatásra, amíg főtt a kaja aznapra. Az én lakásomat sem ette meg a kosz. Szerinted a mosogatás nem fontosabb kicsit a vasalásnál? A száradó tiszta ruha nem igénytelenség, a beáztatott, vizes, büdös tojásos serpenyő és a retkes evőeszköz viszont gáz. A tűzhelyet meg befújhatod addig zsíroldóval, amíg elmosogatsz vagy kiteregetsz, aztán ha állni hagyod rajta, fél percnél nem több letörölni. Ahogy a morzsát letörölni az asztalról is csupán egyetlen mozdulat. A te szégyened. Csak mi nem hisztizünk, hanem igényesebbek vagyunk annál, hogy hagyjuk ezt...
2014. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:
11%
Vigyázzatok, mert még a végén ti is agyatlan, alja cselédek lesztek! :D :P
2014. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!