Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nagy a feszültség,a főnököm napi szinten valamelyikünket megaláz valamiért.Itthon a férjem ritkán segít.A kisfiunk most kezdte az ovit,nyűgösebb,hisztisebb.A férjem ezt nem bírja,káromkodik(korábban sem volt túl sok türelme a gyerekhez).Próbálok helytállni,de tegnap is,ma is eltört a mécses.Ma megkaptam,hogy az én munkahelyi gondjaim miatt van minden,és meg fog verni.Néztem,hogy,miért?!Nagyon elkeseredtem.
2014. szept. 5. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy megver?Kérdezd már meg tőle,ezt vajon milyen jogon meri mêg gondolni is!Nem hogy inkàbb ő is kivenné a részét az otthoni és a gyerekkel kapcsolatos dolgokból.Lehet neki minden úgy kéne,h minden legyen úgy ahogy ő elképzelte,de tenni ne kelljen érte.
2014. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer fenyegetne a férjem, dobnám is ki.
2014. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már régen meg kellett volna tennem.Sok mindent eltűrtem már neki.Megváltoztam,nem előnyömre.Egy megkeseredett,szomorú nő lett belőlem.Néha addig hergel,hogy kiabálok,csapkodok,és ezt élvezi :(((
2014. szept. 5. 22:29
 4/15 anonim válasza:
0%
Nálunk is ez a helyzet, csak fordítva. Havi 4-5ezer kilométert levezetek, naponta több céggel tárgyalok. Hazaérek dögfáradtan, majd a családdal vagy csak a fiammal elmegyünk valahova. Természetesen én nem lehetek fáradt, hisz az én bűnöm, hogy a külvárosban vettem lakást, úgyhogy minid megyünk valahova. Otthon a legtöbbször én mosogatok.-géppel. Teregetek, néha mosok és porszívózok nagyon ritkán. Ezek után ma megkaptam, hogy ritkán segítek otthon. Nem segítek a gyereknevelésben. Amikor szóvátettem, hogy a munkahelyi feszültséget ne rajtunk vezesse le, megsértődött. Elkezdte a lakást szétverni. Ma szerencsére csak a fürdőszobai szekrény ajtaja sinylette meg. Csak akkor állt le, amikor azt mondtam, hogy elverem mint egy p.niszt. Tényleg eddig kell elmenni, hogy az ember hatást, megálljt tudjon gyakorolni dühöngő párjára. Ja, a legszebb, hogy a gyerekkel balhéztak össze és én lettem végül a bűnös
2014. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Biztos köztetek is vannak feszültségek,régi vagy jelenlegi feldolgozatlan sérelmek.A semmiért nem csinál ilyet az ember párja.Ha mégis ok nélkül ilyen,akkor válj el,nincs más megoldás!
2014. szept. 5. 22:47
 6/15 anonim válasza:
0%
Miért válnék el, hisz szeretem. Mégha néha bolondos is és mindenre ugrik. Ti nők már csak ilyenek vagytok. Képesek vagytok pillanatok alatt ordító vadmacskává, majd bújós cicává változni. Van egy gyönyörű fiúnk, aki néha nehéz, de jó barátok (is) vagyunk. Az életünket a legjobb tudásunk szerint alakítjuk, mégha néha zajos is. Dehát három különböző jellem vagyunk. Mindenkinek máskor van a fáradt és fárasztó napja és van mikor az amplitúdók nem kiegyenlítik egymást, hanem felerősítik. Ilyenkor vagy nagy veszekedés van, vagy nagy ágycsata.
2014. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen,mindig a nők ilyenek. Ti férfiak tökéletesek vagytok :(
2014. szept. 5. 23:01
 8/15 A kérdező kommentje:
Talán kereshetnéd magadban is a hibát néha.
2014. szept. 5. 23:02
 9/15 anonim válasza:
Egy szóval sem állítottam. De nem is vagyunk férfiak olyan kedves, empatikus, törődő lények, mint ti nők. És nem akarok itt ellentéteket felállítani. Senki se tökéletes. Szeretkezz ne háborúzz! :)
2014. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én egy ideig biztos nem fogok (szeretkezni).Háborúzni sem szeretnék.Elegem van abból,hogy a férjem minden nehéz helyzetben vagy magamra hagy,vagy lehord.Hűvös távolságtartás,aztán nincs se háború,se szex,csak nyugalom :)

Talán hosszabb ideig kellett volna együtt járnunk (túl gyors volt minden) ,nem csiszolódtunk össze,és későn derült ki mennyire másképp gondolunk dolgokat.Ebből is adódik sok konfliktusunk.Leginkább az bánt,hogy az ártatlan kisfiunk issza meg ennek a levét.

2014. szept. 5. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!