Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nagy a feszültség,a főnököm napi szinten valamelyikünket megaláz valamiért.Itthon a férjem ritkán segít.A kisfiunk most kezdte az ovit,nyűgösebb,hisztisebb.A férjem ezt nem bírja,káromkodik(korábban sem volt túl sok türelme a gyerekhez).Próbálok helytállni,de tegnap is,ma is eltört a mécses.Ma megkaptam,hogy az én munkahelyi gondjaim miatt van minden,és meg fog verni.Néztem,hogy,miért?!Nagyon elkeseredtem.
2014. szept. 5. 21:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A saját vágyaim mindig háttérbe kell szorítanom,ez is csak fájdalmat,feszültséget okoz bennem.Nekem mindig mosolyognom kellene,mindent elfogadni úgy,ahogy van.Talán a legjobb lenne a férjemnek,ha nem lennének érzéseim,vágyaim.Végülis azt mesélte az első feleségéről,hogy hideg nő volt,mégis megkapott mindent,amit kért.Aztán mégis lelépett.Nekem meg még a szeretetért,egy ölelésért is kuncsorognom kell.Nem akarom már az anyaszerepet egy felnőtt férfi mellett,csak a kisfiam anyja akarok lenni.A férjem mellett NŐ akarok lenni.
2014. szept. 5. 23:23
 12/15 A kérdező kommentje:
De mit várjak?! Most sem áll mellettem.A legkönyebb volt a rossz munkahelyemmel bántani :( Meg verést beígérni.Talán jó is lenne,ha megtenné,akkor biztos lépnék.
2014. szept. 5. 23:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Az életben vannak könnyebb és vannak nehezebb időszakok. Sokszor úgy érezzük, hogy egyszerre jött össze minden és nem bírjuk. Van ez így. Olyan időszak is van amikor az ember hamarabb sírja el magát. Nem baj, le kell adni a gőzt. De ennek is vége egyszer. Összeszedetten kell megoldani a feladatokat, egyszerre csak egy dologra koncentrálva. Ha pedig úgy érzed nem működik már a párkapcsolatod és nem is akarod hogy működjön, akkor merni kell lépni és változtatni. Rajtad áll a jövőd, te irányítod az életed, nem a férjed!
2014. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Már nem tudom,hogy akarom-e,hogy működjön.Kb. 1 hónapja volt egy nagy beszélgetésünk.Aztán jön valami probléma,és a férjem nem mellettem áll,hanem még "rúg rajtam" egyet.Akkor érdemes még erőlködnöm ezért a házasságért?
2014. szept. 6. 15:32
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló!


Annyira sajnálom az ilyen típusú férfiakat,mint Te.A férjem is hasonló típus.Ő mindig fáradt,ő beteg,ő,ő,ő.Na,pont ebből van elegem.Én is dolgozom,mellette gyereket nevelek,háztartást vezetek/mellesleg nem is az otthonom,mert gyakran megkaptam,hogy az övé,arról nem beszélve,hogy a volt felesége ízlését tükrözi az egész/.De én nem vágyhatok semmire.

2015. febr. 26. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!