Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
0%

90: "Sőt, mivel a kérdező dolgozik a 6. érzékével tudnia kellett volna, hogy a párja épp a koszos serpenyőt készül használni így haza kellett volna teleportálnia"


Ezen nevettem a legtöbbet, látod te aztán igazán sötét vagy! :D :D :D Esetleg olvasd már vissza, hogy mit írt a kérdező! :D :D :D De köszi, bearanyoztad a napomat! :D :D :D

2014. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
93%
27%-os, egyedül te vagy a hülye, de annyira iszonyúan hülye vagy, hogy képtelen vagy felfogni ésszel, ezért csak magadat gondolod okosnak, mindenki mást meg hülyének nézel... :D Hidd el, nem az a normális amit a férjurad megkövetel, ha meg visszaszólsz, kapsz egyet visszakézből... Nem, az a normális amit (szerencsére) a nagy többség mond. Te meg sikáld csak a "zurad" sz*ros gatyáit :DD
2014. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
0%

92: ez is nagyon szép eszelős elmélet volt. Azért jókat nevetek. És mi ez a 27%ozások? :D Szerintetek a % mutatja meg, hogy itt kinek a szava ér többet, vagy ki az okosabb? :D Ez is komoly, bár valószínű, végül is a kérdező is okosan összekapcsolta ezzel az IQ-m szintjét. :D :D :D

Hány évesek is vagytok? Bár ez is mindegy, azt írtok amit akartok. Na azért jót nevettem, danke! :D :D :D

2014. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 anonim ***** válasza:
0%
91esnek még: azt esetleg eltudtad olvasni, hogy a kérdező párja is dolgozik? Csak az legalább megfőzz magának, ha már a drága párja arra se képes? Gondolom nem tűnt fel.
2014. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
0%

A 91es hszemet hiába szavazzátok le, deha kell beidézem a kérdezőt:


"A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen."


Felőlem akár 0%ossá is tehettek, akkor is nevetségesek vagytok! :D :P

2014. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint odateleportált a munkahelyéről és látta, hogy úgy tett a párja. :D :D :D
2014. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 A kérdező kommentje:

1. 3 műszakban dolgozunk.

2. Nem volt nehéz rájönni hogy használta, ha kint volt ismét a tűzhelyen, kajamaradékosan. Rákérdeztem, és ő maga mondta, hogy nem mosta el főzés előtt.

2014. nov. 19. 18:56
 98/117 anonim ***** válasza:
0%

97: Kérdezőt kit akarsz becsapni. Ha pedig 3 műszakban dolgozol pláne lenne/lehetne rá időd, hogy megfőzz, vagy épp elmosogass, ha már láttad, hogy ott a sok mosatlan.

Igaz is, főznöd se kell, azt mint látod megoldotta a párod magának. Nem tudsz 0-24 órán át házitündérkedni, de fél órát se szánsz rá az egyszer fix, akik meg tudnak még akár 12 óra munka mellett is azokat meg egyenesen lenézed.

2014. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
0%
Mindenesetre érdekes, hogy a párodnak jut rá ideje, hogy csináljon magának kaját - bármit -, pedig ő is 3 műszakban dolgozik. Egy-két max. az utazás, és? Ha épp délelőttös is vagy haza érsz legkésőbb iszonyú jó indulattal délután 5-re, és nincs időd főzni neki? Vagy épp akár míg főzöl közben felmosni/kiporszívózni? Az egész tevékenységet egy óra alatt, legrosszabb esetben 2 óra alatt letudhatnád. De persze másokat okolni, meg lehülyézni, lenézni mindig könnyebb.
2014. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és kérdező, gyereketek nehogy legyen, ha már pusztán a párodról való gondoskodás is gondot és felháborodást okoz számodra, mondván, hogy nem vagyok cseléd. Max., csak olyannak szülj, aki eltart mindaddig amíg a gyermekek idősebb tinik nem lesznek.
2014. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!