Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, próbáld ki hogy minden nap elmosogatsz. Próbáltál már beszélni erről a pasiddal?
2014. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
97%

Én is meg vagyok döbbenve...Most tényleg ez a normális 2014,hogy valaki retkes tányérból eszik,mert azasszony nem mosogat el?Azt hittem visszacsöppentem 50 évvel ezelőttbe.

Nálunk az mosogat el akinek épp eszébe jut,az főz aki előbb hazaér,vagy van több kedve/energiája...Ha netán egyikünknek sincs akkor veszünk egy grillcsirkét,vagy rendelünk kaját...A többi házimunka szintén így működik.

Nekem olyan a munkám,hogy néha 1-2 hétig vidéken/külföldön vagyok.Szép is lenne ha addig mire hazajövök a csótányok korzóznának a mostalanon,mert a férjemnek derogálna megcsinálni,meg visszavenné a szaros gyatyát...Nem is tudok erre mit mondani,nekem egy exem se volt ilyen...Midegyik el tudta látni magát.

2014. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
0%

42: min vagy ledöbbenve? A kérdező kérdezte, hogy mit tehetne ellene. Mit akar megváltoztatni a párján, ha ő maga is igénytelen? Ez neked sem tűnt fel?


Egyébként kérdező: arra a kérdésedre válaszolva, hogy ezt hozta volna otthonról? Erősen kétlem. Deha neked kiszúrja a kosz a szemedet és simán elnézed, akkor tőled ezt szokja meg, és ahhoz alkalmazkodni. Ha így érthetőbb számodra, és mások számára az, hogy az igénytelenség igénytelenséget szül, akkor így fogalmazom ezentúl meg.

2014. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
100%
Hálát adok az istennek, hogy nem ilyen férfival(?) hozott össze mint az itt kommentelők nagy része. Vagy nekem volt annyi eszem hogy ilyen kapcsolatba nem mentem bele... Mi az hogy munka után is a nő dolga a házimunka? A nagy lóf@@szt. Az én férjem is kupis, de én itthon vagyok a 9 hónapos kislányunkkal szóval mindent meg tudok csinálni, ha mégis valami elmaradt (pl ma a vasalás) Akkor megcsinálja helyettem. Sőt még mosogatni is tud.Egyedül főzni nem. Amikor mind a ketten dolgoztunk(12 órában két munkahelyen) akkor nagyobb volt a kupi. Na de hogy valaki az egy napos vízben ázott kajamaradékos serpenyőből eszik annál szerintem már nem sok minden van lejjebb. Kedves kérdező a férjed undorító és menekülnék. Ja és amúgy ő hány órában dolgozik? Csak kíváncsiságból. Ha már most ilyen akkor mi lenne ha babátok születne? Az első hetekben nálunk a férjem takarított, néha anyós és visszanézve a képeket volt kupi, nálatok mi lenne? Jobb nem is belegondolni.
2014. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom 39%-os. Elhiszem, hogy egy agyatlan alja cseléd vagy, de másokat ne beszélj már rá. És ezt férfiként mondom.
2014. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
0%
Aha, férfiként, de azért az igénytelen nőt te is elhagynád, sőt szerintem el is hagytál már ilyen nőket. De örülök, hogy továbbra is egy mondatomon lógnak egyesek és nem értelmezik a teljes írásomat, amik össze függnek egymással. Mellesleg hiába estek nekem, én legalább válaszoltam a kérdezőnek, hogy mi értelmeset tehetne a párjával szembe, ti meg csak idetévedve lehurrogtátok a párját és az olyan válaszokat, amik nektek nem tetszett. Ja, meg max, annyit bírtatok közölni, hogy meneküljön a kérdező. Grat!
2014. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és még csak annyit, hogy érdekes itt sokakban csak az merül fel, hogy a kérdező jól csinál mindent, és a férfi a tahó, igénytelen, és úristen milyen ember. Úgy fest senkinek sem tűnik fel, hogyha kérdező 2 naponta elmosogatna, meg bevásárolna, meg főzne, akkor mondjuk lennének tiszta evőeszközök, meg nem kolbászt, hanem főtt kaját adna a férjének stb. De hajrá, további jó álszenteskedő vitatkozást!
2014. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
100%

Igen a kérdező hibája, hogy a férje akkora tirpák, hogy a beáztatott serpenyőt kiszedi félig tojásosan és benne sütögeti a tegnapi és a mai ételt, mielőtt asszonyka hazaérne kinyalni a popiját.


Tényleg akkora hülyeségeket beszélsz, hogy csodálom te ezeket komolyan gondolod.

2014. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a férj a főtt kaját nem baszta volna csak úgy tányér nélkül be a hűtőbe!!!
2014. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
0%
48: én meg azt csodálom, hogy nő létedre így támogatod a női igénytelenséget, és ha te igényes vagy nem veszed észre pont azt, hogy a kérdező marhára nem az.
2014. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!