Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 anonim ***** válasza:
43%

Ó, az én férjem nem mos fogat, hetente kb kétszer fürdik, cipőt nem pucol, a ruhákat összemossa színtől függetlenül, nem portalanít, nem porszívózik. A háziállatunk bele is rohadhatna a saját piszkába, a lábát a székre vakargatja, a lábgombáját nem kezeli, a huszonéve letört foga rohad. Soroljam még? :D


Mindennek ellenére tökéletesen hajtogat ruhát, iszonyat jól főz (természetesen tiszta edényben!!!), és az elektromos kütüykhöz is ért. Meg egyéb szeretnivaló dolgai miatt nem lehet azt mondani, hogy az igénytelenség kell, hogy legyőzze a szeretetemet iránta. :)


Ja, és ő i kisgatyóban lógajta a mogyeszát. :D

2014. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/117 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező a leírásodból nem úgy tűnt, hogy mindennap nem tudsz elmosogatni, ami legrosszabb esetben is max. fél óra tevékenység lenne, hanem úgy tűnt, egyáltalán nem teszed meg, max. havonta egyszer, és elvárnád, hogyha akkor így teszel az maradjon is úgy következő hónapig. :D

Tudod az igénytelenség igénytelenséget szül.

2014. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/117 anonim ***** válasza:
20%

Értem, te MINDEN NAP takarítasz, mosol,vasalsz, csak nem mosogatsz el. Tudod mit. Ne csinálj minden nap nagytakarítást. Inkább mosogass el 10 perc alatt.


Te nő létedre legalább annyira igénytelen vagy!

2014. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/117 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és kérdező, tapasztalatból írom, nem csak a te pasid lenne ilyen, amíg én is idiótán fogtam fel ezeket a dolgokat, addig az én pasim is ilyen volt velem. Amint megcsináltam mindent rendszeresen, munka után is ő is tiszteletben tartotta és segített is.
2014. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 A kérdező kommentje:
Akik azt mondják, hogy én vagyok az igénytelen, azok menjenek már el egy gyárba dolgozni, egész nap állni és a napi 8 órán túl túlórázni még pár órácskát, majd miután az egy órás buszút is megvolt, na majd nézzék meg hogy nekik mire jut idejük.
2014. nov. 18. 20:52
 16/117 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező én férfiként mondom hogy a párod viselkedése szánalmas és nem felnőtt emberre vall.


28/F

2014. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/117 A kérdező kommentje:
De a kérdésben nem a házimunkáról van szó, hanem a párom igényességéről/igénytelenségéről. A hűtőbe tett kolbász dolgok meg aztán végképp nem lehet a házimunkával összekötni... Mert tányér az volt bőven amire tehette volna.
2014. nov. 18. 20:55
 18/117 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok erre mit mondani, még sosem fordult elő olyan, hogy nem volt otthon tiszta evőeszköz.
2014. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/117 A kérdező kommentje:
Még valami amit sokan félreértettek... Nem, nem áll hegyekben a mosatlan (maximum 2 napig, ha végképp nem fér bele az időmbe, de 2 nap alatt sem hegyek gyűlnek össze). Hanem a konkrétum, hogy ha azt az egy serpenyőt én tetettem a mosogató, tojásmaradványosan, stb, beáztatva, a párom úgy vette ki ahogy volt és abban főzött. Elmoshatta volna (mivel nem voltam otthon, de remélem nem leszek ezért leoltva mert elég nagyfiúnak gondoltam erre a párom), de nem, úgy főzött benne, ahogy volt.
2014. nov. 18. 21:01
 20/117 anonim ***** válasza:
0%
18: kérdező te aztán tényleg nem értesz semmit se! :((( Nem a házimunkáról van szó? Hátha nem mosogatsz el, és ott áll ki tudja mióta mennyi mosatlan, akkor még is miről lenne szó? Leigénytelenezed a párod, hogy koszos evőeszközökkel eszik, de te se mosogatod el neki, hogy ne abból egyen. Plusz, ha vhol ennyi mosatlan, hogy evőeszköz se legyen azt akkor erősen kétlem, hogy tiszta tányér még volna, deha még volna is..., oly mindegy, már írtam neked korábban is..., IGÉNYTELENSÉG IGÉNYTELENSÉGET SZÜL.
2014. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!