Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
35%
Értelek én, csak azt nem értem TE mit csinálsz otthon. Mert ha ez mind így igaz, ahogy leírtad, akkor te sem szakítod el az istrángot!
2014. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
89%

Hoppá! Ez már a klasszikus faterviselkedés első stádiuma! Szép lassan jön a többi. TV előtt terpeszülésben lyukas alsógatyából kilógó zacsi, majd már az alsógatyát teljesen fel se húzza csak félig, és félig seggpucéran ül a kanapén. végül már alul semmiben nyomatja.


Ha eddig nem így volt akkor hamarosan evőeszközt tányért sem fog használni csak kimarja a sajtot a kalbászt meg a szalonkát a hűtőből és visszarakja úgy ahogy van. És a többi.


Mennyi idősek vagytok? 50? :D


28/F

2014. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 anonim ***** válasza:
31%
Tehát nálatok mindig, minden mosatlan! Te mivel szoktad agyonütni az idődet?
2014. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
2%
Na ja, az előzőnek igaza van. Kérdező, a nő dolga, hogy rendet tartson, és takarítson munka után is. A pasid nem fogja helyetted megcsinálni, és ezek szerint az a fajta, hogy még maga után sem fog így tenni. Két dolgot tehetsz, vagy te rendet tartasz mindig és, ha így teszel mindig és ő továbbra se változik ki vered a balhét neki, vagy pedig elhagyod.
2014. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim ***** válasza:
7%
Ja, és örülj neki, hogy ő így közli veled, hogy mi ez a kupi, más már elhagyott volna.
2014. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy naponta elmosogass, messze van a 25 órás házitündérkedéshez. Ez alap higiénia.

Változtatni csak akkor lehet, ha te is hajlandó vagy a házimunkát végezni, ő pedig segít neked.

Miért nem vacsoráztok együtt?

2014. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
80%
Az igényesség nem magától jön, az erősen nevelés kérdése. Nyilván otthon erre nem nevelték rá. Én inkább azt nem értem, hogy Te miért nevezed párodnak és egy ilyen tahót miért nem dobtad ki az első ehhez hasonló alkalommal. Neked is lett volna lehetőséged a nevelésre, de ezek szerint korábban sem, most sem érdekel, csak kifelé panaszkodsz.
2014. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 anonim ***** válasza:
65%

mi az asszony dolga, hogy mosson akkor mossál :D

amugy téleg hagyd a francba a párod ez csak rosszabb lesz és nem fog változni az tuti ...

2014. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 anonim ***** válasza:
81%
két lehetőség van. Vagy nem megcsinálni helyette a dolgokat és előbb-utóbb rájön,ha megeszi a kosz,hogy ez igy nem mehet tovább,ha pedig ez nem segít és tényleg csak az lenne hogy megesz a kosz mindenkit,akkor segítséget kell kérni.Mármint ezt úgy értem,hogy neked kell megkérned őt hogy segítsen már elpakolni,le kell ülni vele ezt megbeszélni. Ami fontos hogy ne szemrehányóan,durván és számonkérően,mert úgy annál inkább nem fogja megtenni. Szépen higgadtan magyarázd el neki hogy számodra ez nagyon nehéz,és ezzel bosszúságot és csalódottságot okoz neked.Ne őt "szidd",hanem azt amit (nem) csinál,de persze a szidást nem úgy értem hogy le kell hurrogni.Személyeskedni és megbántani nem szabad,az nem segít.Igen,valóban lehet hogy ezt hozta otthonról,megszokta hogy valaki elvégzi helyette,vagy éppen senki és igénytelenek voltak.Ez nem feltétlen az ő hibája,hanem neveltetés(vagy annak hiánya),de ezt ne ródd fel neki,vita vitát szül.Tehát a válaszom:higgadt és őszinte megbeszélés,és mondja el a párod is hogy miért csinálja ezt,mi az ami esetleg nem felel meg a számára,lehet hogy valami nyomasztja belül,azért nem tesz semmit de ez nem ok még arra hogy igy viselkedjen. Kompromisszumosan és higgadtan viselkedj vele,tudom hogy nem könnyű ilyen körülmények közt,de ezzel lehet többet elérni,mint a dorgálással,hátha elgondolkozik,de ez csak úgy megy ha megbeszélitek a dolgot,őszintén.
2014. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 A kérdező kommentje:
Konkrétan örülök, hogy lyuk van a fenekemen amikor hazaesek, de minden nap nem tudok mosogatni (ha már mindenki a mosatlant hozza fel), mert nem csak mosogatásból áll a házimunka, hanem bevásárlás, takarítás, mosás, vasalás és a többi... Aztán már örülök, ha vízszintesbe kerülök.
2014. nov. 18. 20:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!