Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én párom ilyen igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen igénytelen? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, így sajnos nem tudok 0-24 órában házitündérkedni, nagyon sok a túlórám és hétvégén is dolgoznom kell. A párom egyik nap készített magának rántottát, persze a serpenyőt a tűzhelyen hagyta, én pedig betettem a mosogatóba. Másnap kivette és úgy ahogy volt, úgy főzött benne, nem mosta el egyáltalán, és persze ismét kint felejtette a tűzhelyen. Ha épp kést vagy villát nem talál tisztát, nem mosogatná el azt sem, kibányássza a mosogatóból a többi mosatlan közül és úgy ahogy van azzal eszik. A tűzhely is káosz, nagy nehezen levakarom róla a zsírt, kifolyt dolgokat, másnap meg már megint olyan mint volt, mert a párom annak ellenére, hogy már sokszor szóltam, nem törli le a papírtörlővel, hanem úgyhagy mindent. És bármihez hozzányúl az tuti szétmorzsálódik vagy rácseppen a terítőre. De ami kiverte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor kolbászt vittem neki haza vacsorára. Kicsomagolta és tálcán ette meg, majd amikor végzett, a maradékot úgy ahogy volt betette a hűtőbe (üvegpolcos), se tányérra, se semmire nem tette rá és így tiszta zsír/olaj lett a hűtő... Sokszor már annyira igénytelen, hogy a hányinger rám jön, ha például meglátom, hogy a másnapi mosatlan evőeszközökkel eszik... Én elhiszem, hogy a férfiak lazábbak a tisztasággal kapcsolatban, na de ennyire?? Ezt hozta volna otthonról? Lehet ezen valahogy változtatni?
2014. nov. 18. 20:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
0%
110: te beteg vagy az agyaddal. Vmiért értelmesebb érveket vártam tőled, de kár volt, csak lejárattad saját magadat.
2014. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván én járatom le magam. Ha nem támadtad volna azt, akinek nem az a véleménye, ami neked, csak leírtad volna, nem lennénk itt. De akkor kivel beszélgetnél? Ki adná neked a társaság illúzióját? A szaros pasid? Ugyan.


Felőlem legyen igazad, nagyobb örömöd úgysem nagyon lesz.

2014. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 anonim ***** válasza:
0%

112: ti támadtatok tömegesen le, az egyikőtök teljesen félre értett mindent, és egy hangúan többen ugyanazt kezdtétek el fújni amit egy szem illető totál félre értet, azóta se hallottátok meg, amit fújtam nektek. Ne aggódj a párom miatt voltunk ma már együtt, ... vagy tán irigykedsz, hogy nem zavarja, ha itt lógok?

Mindenesetre vicces, hogy más topikokban is írtam hasonlóakat, és ott értették mit írok.

2014. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
94%
Ó, igen, lebuktam. Minden vágyam egy disznó, akit el kell látni, mint egy gyereket. A gyenge pontom. Imádom, amikor egy pasi lusta és csak arra tart, hogy tisztaság legyen és megdugjon.
2014. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
0%
114: mint írtam te beteg vagy az agyaddal. Én egyszer se írtam a férjemről, hogy el kell őt látni, mint egy kis gyereket, vagy hogy disznó lenne, sőt, írtam hogy beszáll ő is, nem is egyszer. De hát, akik nem tudnak olvasni csak egy követ fújva fröcsögni azoknak aztán édes mindegy mit ír az ember.
2014. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem tudom, erdemes-e veled emberi hangot megutni, de még egyszer megprobalom. Tudod, nem kimondottan az a baj, amit írsz,hanem inkább az, ahogy. Igen, Magyarországon sok családnál a nőre hárul a háztartás nagyobb része, de kevesek fogalmaznak úgy, mint te. Egyrészt ha megkerdezed a nőket, hogy miért, akkor a legritkabb esetben mondják azt, hogy mert nő vagyok. Inkább az időbeosztás, gyerekkel otthon levés, rossz esetben magasabb igény szint az ok. Másik volt egy teljesen korrekt kommentár folyam, amiből te kiszurted az EGYETLEN baromságot, hogy a gyengébb csinálja a háztartást, amiből te persze egyből a fizikumra gondoltál. Magyarán te a háztartás magadra testalasat a férfi erő folenyenek tudod be, ami egészen hátborzongató gondolat. Kettő, férjed háztartási tevékenységét folyamatosan segítségnek titulálod, holott mindketten dolgoztok. Fentebb vki leírta, miért gáz ez. Nézd, nálunk is én végzem a házi munka javát. DE : azért nálunk van egy olyan dolog, hogy amíg én teszem a dolgom, addig férjem se logatja a lábát. Pl ha este furdetek, mesét olvasok, addig ő elpakolja a maradék rumlit. Ha hétvégén én jatszoterezek, a minimum, hogy felmos. Érted? Magyarán nem aszerint osztjuk be a dolgokat, hogy ki férfi, ki nő, hanem a háztartás időbeosztási, és affinitasi kérdés. Mond csak, ha mondjuk egyszerre értek haza a munkából akkor te kezded a második műszakot, ő meg olvasgat? Igen, anyosek kb így éltek, olyanok is lettek!!
2014. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:
Na mi újság kérdező?
2014. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!