Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt a férjemtől ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek diplomavédére,és hát kicsit zigulok mint mindeki ilyenkor,de azért nem csináltam nagy "hisztériát",de közölte a férjem,hogy minek ez a sok cécó,úgysem vátozik semmi,most majd maximum diplomával moshatod a salátát a Mekiben...Hát nagyon rosszul esett...Meg is modtam neki,de erre lekezdte kimagyarázni,hogy csak azért modta,hogy nehogy aztán majd akkora arcom legyen mint a többi diplomásnak,mert ő milyen jót tud röhögni rajat amikor aztán pofára esnek és állhatnak sorba a a munkanélküli segélyért...Meg is kérdeztem,hogy mi van savanyú a szőlő,mert neked csak egy levelezős fősulid van?Szóval eléggé elfajult a dolog...Nem feküdtünk le haraggal de eléggé bennem maradt a tüske...

2014. jún. 4. 00:48
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/143 anonim ***** válasza:
89%

"lehet nyersen, de valahol igaza van. Te is letámadtad, sőt vadidegenek előtt szarlapátolónak nevezted. "


Akkor a "szarlapátoló" is lehet nyers, de igaz. Kettős mérce szagot érzek?

2014. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/143 A kérdező kommentje:

74-es köszi!

Dehogy írom ide ki,netán még kapok egy jó jegyet és jön a haddelhadd...Ha meg rosszat akkor a káröröm.

Ha téged érdekel megírom privát üzenetben :)


Amúgy úgy tünik a kedves válaszolók nagy része meg funkcionális analfabéta,mert nem fogta fel mi a kérdésem,mert arra az pár válaszolót leszámítva senki nem reagált.Csak előszedték a fúúúj,beképezlet diplomások gumicsontot...

2014. jún. 4. 10:41
 83/143 anonim ***** válasza:
51%

78.

Írtam, mind munkáról is. Képzeld politikus is van köztük. Egyébként édesanyámat nem bántom sokat tett le az asztalra, hozzáteszem apám génjeiért ölni tudnék, mert bár nem nevelt, de szerintem egy vidéki faluból elindulva egy milliárdos építőipari vállalkozást kiépíteni, talán több, mint sok diplomás csak álmodni mer.A politikáról meg bankokról való beszélgetés meg tájékozottság kérdése egyébként nem diploma, de hát te se lehetsz egy észkombájn, ha ezt még nem tudtad.

2014. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/143 anonim ***** válasza:
9%
53%-os okoskának! Satana olasz szó, annyit jelent Sátán!
2014. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/143 anonim ***** válasza:
96%

Már nem azért,de senkinek nem tünik fel,hogy a férj kezdte a bunkózást???


És ismételem itt csak tényekről volt szó:

1.A kérdező leírta milyen végzetsége lesz-tény

2.A kérdező leírta milyen végezttsége van a férjének-tény

3.A a kérdező leírta a a férje most mit dolgozik(lovak alól szart lapátol)-tény.


Az,hogy kérdző majd a Mekiben fog a diplomájával dolgozni,az-legalábbis egyelőre-még nem tény csak egy rosszindulatú megjegyzés.Szóval ki is a bunkó?

2014. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/143 anonim ***** válasza:
23%
"Szóval ki is a bunkó?" A kérdező, aki lószarozza a férjét, miközben a diplomájával kérkedik. Én eddig nem tapsztltam ezt magam körül! Lehet, hogy nekünk a főiskolai diplománkkal van amiből több jutott?
2014. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/143 anonim ***** válasza:
67%

"Lehet, hogy nekünk a főiskolai diplománkkal van amiből több jutott?"


Ész biztos nem. Hol lószarozta a férjét? Ti olvastok is vagy csak megláttok egy szót bekapcsol a "szájhabzó gépezet" és adjunk neki?

2014. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/143 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sok irigy ember gyűlt itt össze.. Ráadásul a többség szerintem még egyetem közelébe sem járt.


A kérdező szakja nem piskóta. Gratulálok hozzá, és sok sikert az államvizsgához. Egy-két dolgot azonban nem értek.

Először is a "férjed" egy jó nagy köcsög. Kisebbségi komplexusa van, egyértelműen látszik. Az meg már inkább téged minősít, hogy képes voltál hozzámenni egy olyan emberhez, aki nem kezel egyenrangú partnerként. Mert ha annak kezelne, örülne a sikerednek, támogatna.

Másodszorra, te minek mentél hozzá egy mezőgazdaságit végzett emberhez? Tudom milyenek ezek a szakok, nyílván te is. Főleg, hogy levelező, valószínűleg nem kellett túlzottan odatennie magát a "diplomájához"... (többieknek: egy levelező szak sokkal könyeb, mint a nappali, kevesebb a követelmény, engedékenyebbek stb.)


Szóóval itt szerintem alapjában az a gond, hogy nem vagytok összevalók. Én midnig is úgy gondoltam, hogy hasonló intelligenciájú a hasonlóval kedzjen. De nyilván te tudod, hogy mit viselsz el és mit nem. Én sose mennék hozzá olyan férfihez, aki ne tisztel engem és amit csinálok.

2014. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/143 anonim ***** válasza:
97%

Nem a férje bunkó,aki már előre azon kárörvend,hogy az asszony úgyis a Mekiben fog melózni,mert megütné a guta,ha többre vibbé nála.


Amúgy nekem nem kéne olyan ember aki főiskolai diplomával a kakát gereblyézi 4 éve(ha jól emlékszem).Marha sok ambíció szorulhatott a pasasba...Nekem senki ne modja,ha valóban tenne érte,akkor ennyi idő alatt nem találhatott volna jobb melót.Na ennyit erről.

2014. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/143 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező vajon mire költötte a férje "lószar lapátolással" keresett pénzét? Mert ne mondja, hogy félállásból megélt és mindent fizetett! Szánalmas, meg a követői is!
2014. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!